Пластикові лотки

Основні переваги харчової пластикових лотків:

Міжнародні сертифікати якості
Продумана посилена конструкція
Ергономічність і різноманітність розмірів
Тривалий період експлуатації
Простота миття та дезінфекції
Мінімальна вага

Пластикові лотки - впорядкованість зберігання і простота складських операцій

Пластикові лотки – універсальне рішення для зберігання дрібних предметів на складі, в гаражі або будинку. Завдяки такій тарі все дрібні деталі і предмети будуть акуратно розфасовані, розділені за видами, в потрібний момент вони будуть під рукою. Сьогодні пластик вважається одним з найбільш вдалих рішень у виробництві тари, тому використовується повсюдно.

Такі ємності доречні і в промисловості, і в домашніх умовах – в будь-якій ситуації, коли потрібно розсортувати продукцію і зберігати її в належному порядку. Існують різні види лотків, з яких завжди можна вибрати те, що підходить саме вам.

На продажу такого обладнання спеціалізується наша компанія VSV-Group. Будь-яку продукцію можна замовити з доставкою по всій Україні і отримати якісну тару для зберігання речей.

Більше 5000 клієнтів вже оцінили всі переваги наших товарів! Станьте одним з них!

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найякісніші пластикові ящики. Вони виготовляються на найбільших високотехнологічних підприємствах з використанням інноваційних технологій.

Сучасне високотехнологічне виробництво

В нашій команді працюють кращі експерти в своїй області. Вони готові відповісти на всі виниклі у Вас питання, підказати і допомогти знайти вірне рішення будь-якої проблеми.

Команда кращих професіоналів

Особливості використання пластикових лотків

Полімерні лотки можна побачити і на складі, і на прилавку магазину. За останній час вони витіснили тару з інших матеріалів завдяки ряду переваг. Ця упаковка відрізняється легкістю, невисокою ціною і міцністю.

Вона довговічна, оскільки не боїться перепадів температур, вологи, стійка до цвілі і грибків. У разі забруднення її можна дезінфікувати і мити з миючими засобами – тара не деформується і не псується. Такий матеріал не гниє, оберігає вміст від подряпин, тріщин і інших ушкоджень.

Перевага пластикових лотків складається також в різноманітності їх видів і кольорів. Ви можете придбати зручні моделі для стелажів, які легко діставати з полиць і ставити назад. Є спеціальні ящики для зберігання метизів, оснащені посиленим дном, стінками і кутами.

Така тара дуже зносостійка, навіть при контакті з металевими запчастинами вона зберігає свої властивості. Нею дуже зручно користуватися, оскільки є лотки із спеціальними кришками і заглибленнями для пальців в бічних стінках. Завдяки цьому їх легко переміщати, знімати з полиць і ставити на місце.

Як вибрати відповідний лоток?

При покупці тари для складу звертайте увагу на елементи конструкції. Якщо ємність буде використовуватися для зберігання важких металевих деталей, основне навантаження припаде на дно ящика. Воно повинно бути міцним і потовщеним, як і межі стінок, які не повинні деформуватися при навантаженні.

Також потрібно оглянути шви і спайки, вибрати відповідні кришки перевірити засувки – на стиках не повинно бути щілин. Як правило, на кожному контейнері фіксують максимальне навантаження, на яку він розрахований. Дотримуючись цих рекомендацій, ви можете розраховувати на довговічність виробу.

За допомогою зручної та міцної тари складські приміщення легко тримати в порядку, як і вітрини в магазині. Купити такі ємності можна в VSV-Group як на сайті, так і в представництвах в Києві, Одесі, Дніпрі, Донецьку та інших містах. Доступна ціна – одна з переваг пластикових виробів, серед яких також:

  • стійкість до перепадів температур (від -20 до +60 градусів);
  • гігієнічність;
  • міцність;
  • легкість;
  • довговічність;
  • простота в експлуатації.

Універсальний варіант для домашніх дрібниць, метизів, автозапчастин і будь-якої продукції, яка має середні габарити.
Пластикові лотки використовуються і на великих підприємствах, і в невеликих майстерень.

Дизайн цих ємностей дуже різноманітний: в деяких є спеціальні перегородки, на задній стінці може бути спеціальне кріплення для стійки. Їх можна зберігати окремо або на стелажах, вони компактні і не займуть зайвої площі.

При необхідності ці контейнери можна використовувати для транспортування речей. Якщо ви хочете правильно організувати простір і містити весь товар в порядку, то пластикова тара допоможе вам впоратися з цим завданням.

Інше
6 причин встановити на складі стелаж для піддонів
14 січня 2020
Інше
Пластикові і дерев’яні піддони: що краще
12 грудня 2019
Інше
Як обрати фурнітуру для відкатних воріт?
5 січня 2020
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів