Великогабаритні пластикові контейнери

Основні переваги великогабаритних пластикових контейнерів:

Міжнародні сертифікати якості
Продумана посилена конструкція
Ергономічність і різноманітність розмірів
Тривалий період експлуатації
Простота миття та дезінфекції
Мінімальна вага

Великогабаритні пластикові контейнери - впорядкованість зберігання і простота складських операцій

Різні модифікації дозволяють підібрати ємність для будь-якого вантажу, тому в кожній галузі промисловості користуються такими контейнерами. Продажем універсальної тари в Україні займається наша компанія VSV-Group, яка має представництва в багатьох великих містах – Києві, Одесі, Рівному, Хмельницькому, Полтаві та інших містах.

Ви можете замовити доставку в будь-який населений пункт і купити підходящі ємності для підприємства. Вони зручні і прості в експлуатації, не деформуються під дією важкого вантажу. Пластик стійкий до цвілі і грибків, його можна мити з кислотними розчинами і лугами.

Більше 5000 клієнтів вже оцінили всі переваги наших товарів! Станьте одним з них!

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найякісніші пластикові ящики. Вони виготовляються на найбільших високотехнологічних підприємствах з використанням інноваційних технологій.

 

Сучасне високотехнологічне виробництво

В нашій команді працюють кращі експерти в своїй області. Вони готові відповісти на всі виниклі у Вас питання, підказати і допомогти знайти вірне рішення будь-якої проблеми.

Команда кращих професіоналів

Особливості великогабаритних пластикових контейнерів

Великогабаритні пластикові контейнери призначені для переміщення та зберігання вантажів великих обсягів. Така тара незамінна в автомобільній, харчової, нафтохімічної промисловості. У великих полімерних ємностях можна зберігати і дрібні деталі, і сипучі вантажі, і продукти харчування.

Ящики розраховані на вагу до 500 кг і навіть при активному використанні можуть прослужити до 20 років. Вони зручні для транспортування і стійкі до впливів зовнішнього середовища, тому так затребувані.

Зручна конструкція дозволяє також заощадити кошти на логістиці і транспортуванні. Можливість штабелювання дозволяє скоротити використовується місце при зворотному перевезенні. Вигідна також багатооборотна вироби і можливість відправити його на вторинну переробку. Пластикові контейнери не вимагають утилізації, що теж скорочує витрати і дозволяє частково відшкодувати вартість тари. Ящики призначені і для стелажного зберігання, тому незамінні на складах.

Різновиди складських контейнерів

Пластикові ящики ділять на два основних види:

  • суцільнолиті;
  • перфоровані.

Суцільнолиті суцільні контейнери підходять для штучної продукції, сипучих продуктів і рідин. Вони підходять для використання в харчовій промисловості, транспортування м’яса, риби і молочних продуктів, оскільки відповідають міжнародним стандартам і гігієнічним нормам. З їх допомогою легко оптимізувати перевезення та зберігання вантажів, їх можна використовувати в спеку і зберігати в морозильних камерах – ємності витримують перепади від -20 до +40 градусів.

Вони оснащені спеціальними полозами, які допомагають штабелювати ящики. У контейнерів є колеса для переміщення без техніки, оскільки їх вміст може досягати 500 кг. Також є кришка, яка захищає товар від пошкоджень, пилу і бруду.

Перфоровані пластикові контейнери призначені для вантажів, яким необхідний доступ повітря. Їх можна використовувати як для складу, так і для транспортування, а також для збору врожаю та продажу в магазинах. Вентиляцію забезпечують стінки і дно ящика. У контейнері може бути спеціальний отвір для зливу з пробкою або краном.

Переваги великогабаритних контейнерів

Пластикова тара активно використовується у всіх країнах Європи завдяки ряду переваг:

  • тривалий термін експлуатації;
  • можливість штабелювання і переміщення без техніки;
  • нетоксичний, високоякісний матеріал;
  • стійкість до високих і низьких температур;
  • місткість і міцність;
  • доступна ціна.

Різні модифікації дозволяють підібрати ємність для будь-якого вантажу, тому в кожній галузі промисловості користуються такими контейнерами.

ІНШЕ
6 причин встановити на складі стелаж для піддонів
14 January 2020
ІНШЕ
Пластикові і дерев’яні піддони: що краще
12 December 2019
Про воротні системи
Чим відрізняються побутові гаражні ворота від промислових?
21 January 2020
З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?