Пластикові палети

Основні переваги пластикових піддонів:

Мінімальна вага, невеликі габарити
Легко миються і дезінфікуються
Відповідають міжнародним стандартам якості
Характеризуються тривалим терміном служби
Міцні і зносостійкі
Не бояться ультрафіолету і перепадів температур

Пластикові піддони - впорядкованість зберігання і простота складських операцій

Пластикові піддони призначені для зберігання і транспортування вантажів. Вони допомагають у вирішенні складських і навантажувальних операцій, витримують великі навантаження і підходять для багатоярусних стелажів. Палети легко використовувати, вони можуть застосовуватися автоматизованими системами.

Вони витримують високі і низькі температури, відрізняються тривалим терміном експлуатації. В Україні така тара з’явилася порівняно недавно, але вже встигла завоювати популярність і довіру завдяки цілому ряду переваг.

Доставкою і продажем полімерних палет в Україні займається наша компанія VSV-Group. Представництва компанії ви знайдете в Києві, Дніпрі, Одесі, Рівному, Полтаві та інших великих містах. Ви можете замовити і купити продукцію на нашому сайті, після чого отримати її в будь-якому населеному пункті.

Більше 5000 клієнтів вже оцінили всі переваги наших товарів! Станьте одним з них!

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найякісніші пластикові палети. Вони виготовляються на найбільших високотехнологічних підприємствах з використанням інноваційних технологій.

Сучасне високотехнологічне виробництво

В нашій команді працюють кращі експерти в своїй області. Вони готові відповісти на всі виниклі у Вас питання, підказати і допомогти знайти вірне рішення будь-якої проблеми.

Команда кращих професіоналів

Найбільш поширені такі категорії:

Полегшені пластикові піддони

Палети виготовляють із сучасних полімерів, що відрізняються значною міцністю.

Складські палети відносяться до модифікацій, що вкладаються одна в одну для забезпечення економії місця при зберіганні їх за непотрібністю. Ціна залежить від характеристик граничного завантаження і конструктивних особливостей.


Універсальні пластикові піддони

Універсальні пластикові палети поєднують в собі твердість за рахунок конфігурації і значну гнучкість, яка обумовлена властивостями пластику. Тому упаковані в такі піддони вантажі допускається обробляти штабелером, а також розміщувати на палетні стелажі.


Посилені пластикові палети

Конструкція таких моделей передбачає наявність особливих ребер жорсткості, що перешкоджають провисанню або розтріскуванню під вагою вантажу. Наслідком цього є параметри завантаження понад 1500 кг.

Крім того, уніфікація посилених пластикових піддонів дозволяє не тільки упаковувати на них товари і продукцію, переміщати з допомогою техніки, а й розміщувати на стелажах для зберігання.

Особливості конструкції пластикових піддонів

Особливості конструкції залежать від різновиду. Такі піддони можуть бути:

  • універсальними;
  • стелажними;
  • полегшеними;
  • для бутлів.

Універсальні – розроблені для широкого кола завдань, тому їх застосовують у різних галузях – фармацевтичній, харчовій та автомобільній промисловості, у торгівлі. Вони можуть бути суцільними і перфорованими. У нижній частині конструкції розташовані бігунки, які дозволяють укладати піддони та встановлювати їх на стійку.

Піддони для стелажів розроблені спеціально для найважчих вантажів. Вони витримують вантажі до шести тисяч кг, а модель з металевими вставками витримує до двох тонн. Цей контейнер можна використовувати до 10 років, він міцний і довговічний, простий у догляді і стійкий до компонентів миючих засобів.

Він не потребує спеціальної обробки, витримує високі температури і вологість. Полегшені пластикові піддони теж зручні для складу. Вони призначені для легких вантажів, мають невелику вагу і займають мінімум місця.

Перфорований корпус оснащений бортиками, які фіксують вантаж. Існують моделі з бігунами, які дозволяють укладати піддони. Вміст залишається недоторканим, оскільки ніжки конструкції на нього не тиснуть.

Піддони для бутлів призначені спеціально для зберігання і переміщення 19-літрових бутлів і являють собою модульну конструкцію до 5 метрів у висоту. З їх допомогою можна не тільки оптимізувати використання площі на складі, але і продовжити термін використання самих бутлів.

Переваги пластикових піддонів

Популярність пластикових піддонів пов’язана з їх універсальністю. Така тара підходить для переміщення будь-яких вантажів і відповідає загальним стандартам якості. Серед головних її переваг відзначають:

  • міцність і зносостійкість;
  • легкість і компактність;
  • простота використання;
  • тривалий термін експлуатації;
  • гігієнічність.

Пластик можна використовувати при температурі від -20 до +60 градусів, а температура очищення може досягати +95 градусів. До компонентів миючих речовин він несприйнятливий, його легко дезінфікувати і можна використовувати багато разів.

Чим міцніша конструкція, тим більше статичне навантаження вона може витримати: легкі піддони вміщують до 2000 кг, а універсальні – до 6000 кг. Легкі конструкції не розраховані на навантаження на стійки, але універсальні витримують від 300 до 1200 кг. Що стосується динамічного навантаження, то воно однакове в обох випадках – від 500 до 1200 кг. З огляду на всі переваги цієї тари, її ціна досить демократична.

Пластикова тара дозволить вам зменшити транспортні та логістичні витрати, заощадити товари під час руху та оптимізувати складські приміщення. На відміну від дерев’яних піддонів, пластикові більш довговічні – можуть використовуватися роками. Крім того, вони підлягають вторинній переробці та не потребують утилізації.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів