Про компанію

Ми точно знаємо, що для ефективної координації всіх процесів підприємства, а також для розширення його можливостей швидкої і гнучкої адаптації до мінливих умов, необхідні висококласні фахівці. Саме такі професіонали працюють в нашій компанії. Вони забезпечують успішну діяльність ТОВ «ТПК« ВСВ-ГРУП» протягом багатьох років. В результаті плідної праці наших співробітників в арсеналі компанії з’явилися інноваційні високоточні рішення, які ми адаптуємо під потреби клієнтів: як в сегменті індивідуальних замовлень ворітних систем, ролет та автоматики для приватних клієнтів; так і в масштабних проєктах, які вимагають комплексного оснащення підприємств перевантажувальним обладнанням, промисловими воротами, стелажними системами, ПВХ-завісами та іншою необхідною продукцією.

Продуктивна робота, спрямована на створення інноваційних рішень

Наша компанія, заснована в 2006 році, дуже швидко здобула широку популярність в ролі кращого системного фахівця в сфері комплексного оснащення об’єктів «під ключ». Сьогодні, компанія «ВСВ-ГРУП» невідступно дотримується своєї філософії, яка полягає в тому, щоб на один крок випереджати тенденції світового ринку. Нашими перевагами є – постійне і цілеспрямоване вдосконалення технологічних процесів, надійність і ефективність постачання, стислі терміни виконання замовлень. Індивідуальний підхід до кожного покупця дозволяє нам знаходити оптимальні схеми співпраці. Наша мета – довгострокове і взаємовигідне співробітництво. Завдяки нашим постійним партнерам ми досягли сьогоднішнього успіху, і ми не маємо наміру зупинятися на досягнутому.

Комплексний підхід до реалізації поставлених завдань

Всі продукти і системи, які реалізує наша компанія, виготовляються на кращих європейських виробництвах. Масштабна дилерська мережа представлена більш ніж 120 представництвами на яких працює кілька тисяч висококласних співробітників.

Співпраця з компанією ВСВ-ГРУП дозволить підприємствам досягнути наступних результатів:

  • оптимізувати матеріальні потоки;
  • зменшити кількість помилок в робочому процесі;
  • раціонально використовувати наявні ресурси;
  • максимально розкривати потенціал працівників.

Системне мислення – наша особливість

Компанія ТОВ «ТПК «ВСВ-ГРУП» реалізує свої проєкти в глобальному масштабі. Вона пропонує кращі рішення «під ключ», що включають як комплексне проєктування систем і консультування клієнтів щодо подальшого розвитку проєкту, так і доставлення, а також монтаж готових рішень. Наш інженерно-технічний відділ готовий розробити індивідуальний план вашого проєкту, а також підібрати оптимальне місце для його реалізації.

Відповідальність перед кожним замовником

Клієнти компанії можуть розраховувати на першокласне обслуговування і максимальну відповідальність з нашого боку. Перевагами співпраці з ТОВ «ТПК «ВСВ-ГРУП» називають:

  • надання найкращих рішень кожному замовнику;
  • постійний зв’язок з клієнтами;
  • точне виконання взятих зобов’язань.

Ви можете розраховувати на максимальну залученість наших співробітників в процес розробки нових технологічних рішень. Вони створять універсальні способи, що дозволяють продовжити термін служби вашого обладнання. Якість нашої роботи залишається на висоті протягом багатьох років і так буде завжди!

 

Якщо у Вас виникли будь-які питання або пропозиції, зв’язатися з нами Ви можете за координатами, розташованими в розділі «контакти».

З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?