Про компанію

Ми точно знаємо, що для ефективної координації всіх процесів підприємства, а також для розширення його можливостей швидкої і гнучкої адаптації до мінливих умов, необхідні висококласні фахівці. Саме такі професіонали працюють в нашій компанії. Вони забезпечують успішну діяльність ТОВ «ТПК« ВСВ-ГРУП» протягом багатьох років. В результаті плідної праці наших співробітників в арсеналі компанії з’явилися інноваційні високоточні рішення, які ми адаптуємо під потреби клієнтів: як в сегменті індивідуальних замовлень ворітних систем, ролет та автоматики для приватних клієнтів; так і в масштабних проєктах, які вимагають комплексного оснащення підприємств перевантажувальним обладнанням, промисловими воротами, стелажними системами, ПВХ-завісами та іншою необхідною продукцією.

Продуктивна робота, спрямована на створення інноваційних рішень

Наша компанія, заснована в 2006 році, дуже швидко здобула широку популярність в ролі кращого системного фахівця в сфері комплексного оснащення об’єктів «під ключ». Сьогодні, компанія «ВСВ-ГРУП» невідступно дотримується своєї філософії, яка полягає в тому, щоб на один крок випереджати тенденції світового ринку. Нашими перевагами є – постійне і цілеспрямоване вдосконалення технологічних процесів, надійність і ефективність постачання, стислі терміни виконання замовлень. Індивідуальний підхід до кожного покупця дозволяє нам знаходити оптимальні схеми співпраці. Наша мета – довгострокове і взаємовигідне співробітництво. Завдяки нашим постійним партнерам ми досягли сьогоднішнього успіху, і ми не маємо наміру зупинятися на досягнутому.

Комплексний підхід до реалізації поставлених завдань

Всі продукти і системи, які реалізує наша компанія, виготовляються на кращих європейських виробництвах. Масштабна дилерська мережа представлена більш ніж 120 представництвами на яких працює кілька тисяч висококласних співробітників.

Співпраця з компанією ВСВ-ГРУП дозволить підприємствам досягнути наступних результатів:

  • оптимізувати матеріальні потоки;
  • зменшити кількість помилок в робочому процесі;
  • раціонально використовувати наявні ресурси;
  • максимально розкривати потенціал працівників.

Системне мислення – наша особливість

Компанія ТОВ «ТПК «ВСВ-ГРУП» реалізує свої проєкти в глобальному масштабі. Вона пропонує кращі рішення «під ключ», що включають як комплексне проєктування систем і консультування клієнтів щодо подальшого розвитку проєкту, так і доставлення, а також монтаж готових рішень. Наш інженерно-технічний відділ готовий розробити індивідуальний план вашого проєкту, а також підібрати оптимальне місце для його реалізації.

Відповідальність перед кожним замовником

Клієнти компанії можуть розраховувати на першокласне обслуговування і максимальну відповідальність з нашого боку. Перевагами співпраці з ТОВ «ТПК «ВСВ-ГРУП» називають:

  • надання найкращих рішень кожному замовнику;
  • постійний зв’язок з клієнтами;
  • точне виконання взятих зобов’язань.

Ви можете розраховувати на максимальну залученість наших співробітників в процес розробки нових технологічних рішень. Вони створять універсальні способи, що дозволяють продовжити термін служби вашого обладнання. Якість нашої роботи залишається на висоті протягом багатьох років і так буде завжди!

 

Якщо у Вас виникли будь-які питання або пропозиції, зв’язатися з нами Ви можете за координатами, розташованими в розділі «контакти».

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів