Місія та цінності

Місія компанії ВСВ-Груп полягає в таких простих на перший погляд, але при цьому вкрай значущих завданнях:

  • надати всім бажаючим високоякісну і доступну продукцію для облаштування території, що забезпечує максимальний комфорт життєвого простору;
  • забезпечити наших клієнтів найсучаснішими комплексним рішеннями в сфері облаштування та захисту їхніх будинків.

Завдяки більш ніж 13-річному професійному досвіду в будівельній галузі ми дійсно здатні зробити життя людей більш зручним за рахунок використання новітніх технологій від провідних європейських виробників. Саме такий підхід, а не безцільні «експерименти», гарантують оптимальні результати роботи і подяку численних клієнтів. Ось чому компанія ВСВ-Груп продовжує зростати та завойовувати все більшу популярність в Україні.

За довгі роки своєї успішної діяльності колектив ВСВ-Груп поступово сформував для себе перелік пріоритетних цінностей, які життєво важливі для продуктивної і якісної роботи на благо українців.

Будь-яке рішення, прийняте нашою командою з урахуванням побажань кожного клієнта, дійсно виявляється найбільш ефективним завдяки зваженому і скрупульозному підходу до планування роботи.

1. Кваліфікація та інтелект

День у день ми удосконалюємо стандарти своєї роботи. Провідне місце в цьому процесі займає постійний розвиток і пошук нових технічних рішень для підвищення надійності нашої продукції і комфорту наших клієнтів.

Бездоганна якість продукції та послуг ВСВ-Груп обумовлені прагненням до застосування найбільш розумного і раціонального комплексного підходу до вирішення будь-яких робочих завдань.

2. Залучення і цілеспрямованість

Впроваджуючи нові технології, оптимізуючи робочі процеси і вирішуючи складні завдання, ми не боїмося супутніх труднощів і високої соціальної відповідальністі.

Кожен член команди ВСВ-Групп повністю залучений в хід роботи і своєю наполегливою працею бере участь в реалізації нових цілей.

В основі всіх наших ідей лежить дотримання найвищих стандартів якості і бездоганної професійної етики.

3. Інновації та системний підхід

Фундаментальні знання сучасного ринку дозволяють нам безпомилково визначати нові напрямки його розвитку. Тому всі робочі процеси ВСВ-Груп відрізняються ретельною продуманістю, а для їх реалізації використовуються найсучасніші технології.

Асортимент продукції ВСВ-Груп забезпечений документами, що підтверджують відповідність технічним нормам і європейським стандартам, в тому числі – сертифікатами ЄС. Впроваджувані нами технологічні нововведення забезпечують зростання продуктивності праці та підвищення надійності та зручності нашої продукції.

4. Технічне забезпечення

Комплексний підхід у вирішенні завдань, сумлінність і відповідальність в роботі дозволяють нам надавати кожному клієнту високопрофесійні індивідуальні консультації та грамотну технічну підтримку.

Безперервна оптимізація всіх робочих процесів гарантує найкращий результат діяльності будь-якої компанії – і ВСВ-Груп не є винятком.

5. Бездоганна якість

Висока якість кожної одиниці асортименту – одне з пріоритетних завдань в діяльності ВСВ-Груп. Ми пропонуємо клієнтам продукцію лідерів галузі, що пройшла ретельний контроль на кожному етапі виробничого процесу.

Всі наші пропозиції відповідають повному переліку технічних норм, прийнятих в міжнародних компаніях і НДІ не тільки України, а й Європейського союзу.

6. Сумлінність, надійність і етика

Ми успішно вибудовуємо максимально тривалі і взаємовигідні відносини з клієнтами і партнерами.

ВСВ-Груп завжди прагне до поліпшення професійних і етичних стандартів, що позитивно позначається на якості реалізованої нами продукції та послуг, що надаються. Закономірними результатами такого підходу є постійне зростання продажів і затребуваності нашої компанії на всій території країни.

7. Командний професіоналізм

Головна цінність компанії ВСВ-Груп – її команда, спільними зусиллями якої:

  • в робочий процес впроваджуються найкращі технології;
  • забезпечуються всі можливості професійного навчання;
  • удосконалюються управлінські процеси і невпинно зростає популярність компанії.

Наша команда – це єдиний організм, який живе за законами дружності, згуртованості і можливості для кожного співробітника проявити свої таланти.

З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?