Промислові двері

Двері від «ВСВ-Групп»: надійні, функціональні, практичні

Залежно від функціонального призначення двері, що використовуються на підприємствах, підрозділяються на кілька видів. Так, для будь-яких громадських і виробничих приміщень потрібні вхідні двері, які гарантують захист від проникнення. Окрім того – необхідні внутрішні, красиво оформлені, що підкреслюють високий статус підприємства і допомагають створити гармонійний інтер’єр. Для складів, цехів, супермаркетів необхідні протипожежні моделі, які допоможуть локалізувати вогонь, спростити евакуацію людей і надати пожежникам доступ до епіцентру загоряння.  Холодильні  двері – необхідні для підтримки стабільної низької температури в холодильних камерах.

Будь-які різновиди дверних систем для підприємств ви знайдете в каталозі компанії «ВСВ-Групп». Спектр продукції включає:

Маятникові двері

Маятникові двері незамінні, коли прохід використовується не тільки співробітниками підприємства, а й складським транспортом. Стулки маятникових дверних систем не потрібно притримувати при відкритті і закритті. Компанія «ВСВГрупп» реалізує жорсткі пластикові двері та гнучкі з ПВХ.


Двері для холодильних камер

Двері для холодильних камер дозволяють ізолювати приміщення, забезпечивши підтримку в ньому певного температурного режиму і знизити тепловтрати. Ми реалізуємо розпашні, відкатні двері для холодильних і морозильних камер, а також під монорельс. Вони використовуються для приміщень з температурним режимом від -35 до +35 ° С.


Протипожежні двері

Протипожежні двері виготовляються з вогнестійких матеріалів, відрізняються стійкістю до деформацій і накалювання, легко відкриваються навіть при впливах високих температур. У нас можна придбати моделі, що витримують дію вогню протягом 30, 60 і 120 хвилин. Також є в наявності протипожежні ворота і перегородки.


Металеві двері

Металеві двері мають високу міцність і зносостійкість, стійкі до фізичних і хімічних впливів. Такі моделі ідеально підходять для використання в приміщеннях з великим потоком людей, так як розраховані на високу інтенсивність експлуатації.


Автоматика для дверей

За рахунок оснащення електричними приводами, датчиками руху, електромеханічними замками, аварійними акумуляторами і іншою автоматикою вдасться підвищити безпеку дверних систем, зробити їх більш надійними і зручними у використанні

Питання та відповіді

 • Які особливості вибору дверних систем необхідно враховувати?

  Дверні системи, які призначені для експлуатації в торгових, складських, виробничих приміщеннях, піддаються високим навантаженням і екстремальним впливам температур і вологості, тому повинні відповідати особливим вимогам. Іх відмінними властивостями є:

  • Надійність. Дверні установки для промислових будівель розраховані на велику кількість циклів відмикання / закриття.
  • Високоміцні матеріали. Переважно використовуються сталь, алюміній і пластик, а не дерево, як для сучасних дверей для будинку.
  • Безпека. Двері повинні бути стійкі до деформацій і заклинювання.
  • Зносостійкість і довговічність. Якісні дверні системи не бояться статичних і динамічних навантажень і хімічних впливів, та служать протягом багатьох років при мінімальному догляді.

  Дверні системи мають різні варіанти відкриття: виділяють розпашні, розсувні і маятникові. Перші –  традиційні і найкраще підходять для організації вхідної групи або поділу приміщень в громадських будівлях. Маятникові двері з однією або двома стулками – відмінний вибір для супермаркетів, складів, виробництв. Вони дозволяють транспортувати великогабаритні і важкі вантажі. Вони дуже зручні при реверсивному русі. Розсувні моделі займають зовсім небагато місця, а значить, підходять для тісних приміщень. Забезпечують високу прохідність. Дуже ефектно виглядають багатостулкові двері: їх зазвичай встановлюють в торгових і офісних центрах.

 • У чому перевага покупки дверей у Вашій компанії?

  Двері від компанії «ВСВГрупп»: величезний асортимент, доступні ціни

  Компанія «ВСВГрупп» реалізує найширший спектр дверних систем. У каталозі представлені різні варіанти одно- і двох дверних моделей, починаючи від тих, що відрізняються підвищеною міцністю – протипожежних і закінчуючи вишуканими алюмінієвими внутрішніми з великою площею скління. При необхідності ми готові виконати вироби за індивідуальним замовленням, наприклад, виготовити бокові двері, зробити їх кольоровими і т.д.

З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?