Промислові двері

Двері від «ВСВ-Групп»: надійні, функціональні, практичні

Залежно від функціонального призначення двері, що використовуються на підприємствах, підрозділяються на кілька видів. Так, для будь-яких громадських і виробничих приміщень потрібні вхідні двері, які гарантують захист від проникнення. Окрім того – необхідні внутрішні, красиво оформлені, що підкреслюють високий статус підприємства і допомагають створити гармонійний інтер’єр. Для складів, цехів, супермаркетів необхідні протипожежні моделі, які допоможуть локалізувати вогонь, спростити евакуацію людей і надати пожежникам доступ до епіцентру загоряння.  Холодильні  двері – необхідні для підтримки стабільної низької температури в холодильних камерах.

Будь-які різновиди дверних систем для підприємств ви знайдете в каталозі компанії «ВСВ-Групп». Спектр продукції включає:

Маятникові двері

Маятникові двері незамінні, коли прохід використовується не тільки співробітниками підприємства, а й складським транспортом. Стулки маятникових дверних систем не потрібно притримувати при відкритті і закритті. Компанія «ВСВГрупп» реалізує жорсткі пластикові двері та гнучкі з ПВХ.


Двері для холодильних камер

Двері для холодильних камер дозволяють ізолювати приміщення, забезпечивши підтримку в ньому певного температурного режиму і знизити тепловтрати. Ми реалізуємо розпашні, відкатні двері для холодильних і морозильних камер, а також під монорельс. Вони використовуються для приміщень з температурним режимом від -35 до +35 ° С.


Протипожежні двері

Протипожежні двері виготовляються з вогнестійких матеріалів, відрізняються стійкістю до деформацій і накалювання, легко відкриваються навіть при впливах високих температур. У нас можна придбати моделі, що витримують дію вогню протягом 30, 60 і 120 хвилин. Також є в наявності протипожежні ворота і перегородки.


Металеві двері

Металеві двері мають високу міцність і зносостійкість, стійкі до фізичних і хімічних впливів. Такі моделі ідеально підходять для використання в приміщеннях з великим потоком людей, так як розраховані на високу інтенсивність експлуатації.


Автоматика для дверей

За рахунок оснащення електричними приводами, датчиками руху, електромеханічними замками, аварійними акумуляторами і іншою автоматикою вдасться підвищити безпеку дверних систем, зробити їх більш надійними і зручними у використанні

Питання та відповіді

 • Які особливості вибору дверних систем необхідно враховувати?

  Дверні системи, які призначені для експлуатації в торгових, складських, виробничих приміщеннях, піддаються високим навантаженням і екстремальним впливам температур і вологості, тому повинні відповідати особливим вимогам. Іх відмінними властивостями є:

  • Надійність. Дверні установки для промислових будівель розраховані на велику кількість циклів відмикання / закриття.
  • Високоміцні матеріали. Переважно використовуються сталь, алюміній і пластик, а не дерево, як для сучасних дверей для будинку.
  • Безпека. Двері повинні бути стійкі до деформацій і заклинювання.
  • Зносостійкість і довговічність. Якісні дверні системи не бояться статичних і динамічних навантажень і хімічних впливів, та служать протягом багатьох років при мінімальному догляді.

  Дверні системи мають різні варіанти відкриття: виділяють розпашні, розсувні і маятникові. Перші –  традиційні і найкраще підходять для організації вхідної групи або поділу приміщень в громадських будівлях. Маятникові двері з однією або двома стулками – відмінний вибір для супермаркетів, складів, виробництв. Вони дозволяють транспортувати великогабаритні і важкі вантажі. Вони дуже зручні при реверсивному русі. Розсувні моделі займають зовсім небагато місця, а значить, підходять для тісних приміщень. Забезпечують високу прохідність. Дуже ефектно виглядають багатостулкові двері: їх зазвичай встановлюють в торгових і офісних центрах.

 • У чому перевага покупки дверей у Вашій компанії?

  Двері від компанії «ВСВГрупп»: величезний асортимент, доступні ціни

  Компанія «ВСВГрупп» реалізує найширший спектр дверних систем. У каталозі представлені різні варіанти одно- і двох дверних моделей, починаючи від тих, що відрізняються підвищеною міцністю – протипожежних і закінчуючи вишуканими алюмінієвими внутрішніми з великою площею скління. При необхідності ми готові виконати вироби за індивідуальним замовленням, наприклад, виготовити бокові двері, зробити їх кольоровими і т.д.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів