Протипожежні двері та ворота

Основні переваги протипожежних дверей:

Стійкі до впливу високих температур
Ізолюють приміщення від сторонніх звуків
Захищені від впливів корозії і УФ-променів
Стійкі до механічних пошкоджень
Завдяки доводчику безпечні у використанні
Захищають від поширення диму

Протипожежні двері - надійне рішення для забезпечення безпеки

Дотримання протипожежної безпеки – одне з найбільш важливих правил як для житлових будинків, так і для офісних і складських приміщень. Оскільки від випадкового загоряння не застрахований ніхто, необхідно забезпечити ефективний захист від диму і вогню в разі виникнення пожежі. Саме таким захистом служать протипожежні двері і ворота.

Протипожежні двері дозволяють локалізувати вогонь на окремих ділянках приміщення, що дає можливість мінімізувати матеріальні збитки, а також допоможе пожежним бригадам при гасінні завдяки легкому доступу до осередків загоряння. Крім того, протипожежні ворота спрощують евакуацію людей з будівлі, тим самим підвищуючи безпеку мешканців і персоналу.

Продаж протипожежних дверей і воріт є однією із спеціалізацій компанії «ВСВ-Груп», тому ми гарантуємо бездоганну якість і доступні ціни. Поставити будь-які питання і зробити замовлення ви можете в наших офісах, розташованих по всій Україні: у Донецьку, Києві, Запоріжжі, Луганську, Дніпрі, Харкові.

Всі технічні переваги від використання протипожежних дверей гідно оцінені нашими клієнтами!

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найякіснішу продукцію для оснащення отворів безпечними системами захисту входу. Вона виготовляється на найбільших високотехнологічних підприємствах з використанням інноваційних технологій.

Сучасне високотехнологічне виробництво

В нашій команді працюють кращі експерти в своїй області. Вони готові відповісти на всі виникаючі у Вас питання, підказати і допомогти знайти вірне рішення будь-якої проблеми.

Команда кращих професіоналів
Сервіс, який прагне до ідеалу!

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці

 1. Оформлення
  заявки

  будь-яким зручним способом

 2. Підтвердження замовлення у менеджера

  і узгодження всіх нюансів

 3. Підписання договору

  і внесення передоплати

 4. Виготовлення дверей

  безкоштовне доставлення по Києву

 5. Експлуатація

  насолоджуйтеся комфортом і безпекою

Протипожежні двері: місця для встановлення

Протипожежні двері та ворота рекомендується встановлювати в місцях великого скупчення людей. До таких відносяться готелі, торгові центри, супермаркети, театри і кінотеатри, офіси, вокзали, аеропорти, виробничі та адміністративні приміщення.

Вибирати протипожежні двері слід виходячи з того, на який відрізок часу їх вистачає для повного захисту від вогню і диму. Цей час можна дізнатися зі спеціальних маркувань на двері. Існує три варіанти маркування: EI30, EI60, EI120, що відповідає 30, 60 і 120 хвилин. Такі показники взяті з нормативних документів, які передбачають, що за період від 30 до 120 хвилин можна здійснити повну евакуацію людей з палаючої будівлі.

Сьогодні у покупців є можливість придбати протипожежні двері, які будуть гармонійно вписуватися практично в будь-який інтер’єр. Так, наша компанія пропонує варіанти з склінням, декоративними МДФ накладками, фарбуванням в будь-який відтінок за шкалою RAL. В асортименті представлені і промислові протипожежні ворота, в тому числі оснащені хвірткою.

«ВСВ-Груп» пропонує придбати протипожежні двері наступних типів:

Відкатні протипожежні ворота

Для захисту від вогню в складських і виробничих приміщеннях застосовують протипожежні ворота. Такі ворота виготовляються на основі високоякісних матеріалів з застосуванням сучасних технологій. Межа вогнестійкості: EI30 (30 хвилин), EI60 (60 хвилин), EI90 (90 хвилин), EI120 (120 хвилин)


Дерев'яні протипожежні двері

Дерев’яні двері також поширені для захисту приміщень та персоналу від диму і вогню. Вони широко застосовуються в промислових і офісних приміщеннях і мають межу стійкості EI30 і EI60. Дерев’яні протипожежні двері виготовляються з дерев хвойних порід. Бруски проходять вакуумну обробку і склеюються у вигляді щита. Дверне полотно з обох сторін облицьовується МДФ – плитою, обробленою спеціальним розчином. Такі двері мають загальну товщину 45-54 мм. Межа вогнестійкості: EI30 (30 хвилин), EI60 (60 хвилин)


Протипожежні двері та перегородки з склінням 90%

Протипожежні двері з склінням в основному застосовуються в офісних приміщеннях, а також в розважальних закладах. Це обумовлено їх ергономічністю і зовнішнім виглядом, що дозволяє гармонійно вписати їх в дизайн приміщення. Існує три варіанти виготовлення протипожежних перегородок для дверей з склінням – дерев’яний DSM з вогнетривкістю EI 30, алюмінієвий HSH (EI 30 і EI 45), а також сталевий OSO (EI 60). Межа вогнестійкості: EI30 (30 хвилин), EI45 (45 хвилин), EI60 (60 хвилин)


Металеві протипожежні двері

Протипожежні двері з металу є одним з найпоширеніших засобів захисту від вогню. Тому вони мають досить широку сферу застосування і можуть використовуватися для локалізації пожеж в будівлях будь-якого призначення. В основі металевих протипожежних дверей лежать два штампованих листи товщиною 0.8 мм (0,9 мм). Дверне полотно заповнене вогнестійкою мінеральною ватою і пофарбоване порошковою фарбою. У підсумку загальна товщина дверей складає 52-62 мм. Межа вогнестійкості: EI30 (30 хвилин), EI60 (60 хвилин), EI120 (120 хвилин)

Особливості вогнестійких дверних систем

Протипожежні двері стійкі до деформацій і заклинювання. Обов’язкова умова – використання негорючих матеріалів, перш за все сталі. При виборі важливо передбачити і наявність гумових панелей або щіток, які перешкоджали б поширенню диму. Вся фурнітура повинна бути виготовлена з термостійких матеріалів, щоб двері легко відкривалися і закривалися навіть при впливі високих температур.

Додатково протипожежні двері можуть комплектуватися наступними опціями:

 • доводчиками, які забезпечують щільне закриття
 • електромагнітними утримувачами, які призначені для фіксації стулок у відкритому положенні
 • відбійниками з нержавіючої сталі
 • системою «антипаніка», яка гарантує відкривання дверей при виникненні екстреної ситуації
 • датчиками диму і сигналізацією
ІНШЕ
Як обрати фурнітуру для відкатних воріт?
5 січня 2020
ІНШЕ
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
ІНШЕ
Пластикові і дерев’яні піддони: що краще
12 грудня 2019
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів