Продаж і установка воріт, ролет і автоматики в Рівному

Рівне ― столиця бурштинового краю та співучої літературної української мови

Компанія ВСВ-Груп пропонує безліч практичних і функціональних рішень для фасадних і в'їзних воріт, захисних ролетів і автоматики для шлагбаумів і комплексної парковки.

Переваги співпраці з ВСВ-Груп в Рівному

Компанія ВСВ-груп постійно працює над розширенням асортименту для задоволення всезростаючої потреби покупця. Ми укладаємо партнерські угоди з заводами-виробниками автоматики і виробниками профільного матеріалу. Прямі поставки дозволяють максимально здешевити вартість кінцевого виробу.

Відкриття мереж регіональних торгових представництв та центрів гарантійного обслуговування на території України дозволяє ВСВ-груп оперативно реагувати на будь-які запити споживача. Щоб стати ближче до покупця, ми організували таку точку і в Рівному.

Персонал ВСВ-Груп в Рівному:

  • проведе безкоштовну консультацію по телефону;
  • організує демонстрацію продукції в офісі;
  • запропонує оптимальні варіанти за ціною і якістю;
  • відправить співробітника зробити виміри майбутнього виробу;
  • оформить укладення угоди в письмовій формі;
  • виконає установку готової конструкції в комплексі з налаштуванням пускового механізму;
  • обслужить обладнання за гарантійним зобов’язанням.
Оригінальні ідеї для вашого комфорту і безпеки
В'їзні та гаражні ворота

В’їзні ворота житлового будинку є візитною карткою власника будинку. По них можна судити про господаря, про рівень турботи, комфортності і безпеки для всієї родини. Ми пропонуємо варіанти фасадних воріт різних форм і конструкцій, від вічної класики до ультрамодних новинок. В’їзний простір можливо оснастити будь-якими простими і складними конструкторськими рішеннями: рулонними, орними, секційними, підйомно-поворотними і відкатними.


Рольставні і ролети

Жалюзі з металевого і алюмінієвого профілю не тільки прикрасять віконні прорізи житлового будинку або квартири, але і виконають ряд практичних функцій. Вони захистять від поривів вітру і дощів, послужать додатковою перешкодою для зловмисників.


Автоматичні системи для воріт і облаштування паркомісця

Будь-яке наше виріб можливо оснастити автоматичним блоком управління для простого і контрольованого доступу на територію власника.

Лідерство завдяки партнерству

Компанія «VSV-group» понад 14 років займається постачанням на український ринок комплексних рішень для герметизації та автоматизації отворів. Накопичений досвід і партнерство з кращим європейським виробником ГК АЛЮТЕХ дозволяють нам пропонувати клієнтам рішення високого класу.

Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Дякуємо! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Олексій Фролов

Співробітник банку

Нарешті ми з дружиною побудували будинок своєї мрії! Ми спочатку думали, що родзинкою нашого будинку будуть вікна. Потім нам здавалося, що основною прикрасою стане дах. Але реальним завершенням робіт і «фінальним акордом» вдома стали ворота! У нас будинок і паркан з однакового цегли побудовані. Тому ворота в гараж і в’їзні ворота оживили загальну композицію. Спасибі дизайнеру «VSV-group» за підбір варіантів, а хлопцям за ідеальну установку!

Контакти
Рівне
(Рівне)
Рівне, вул. Чернишова 9а
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?