Конструкція рольставен і блок-схема управління

Нам довіряють

захисні ролети

ролетні ворота

Механізми управління і автоматика

Технічні характеристики

Конструкція рольставен і блок-схема управління

Фотографії рольставен, захисних ролет та Рольворота

Інноваційні технології

В сучасний час в сфері автоматизації будинку є гостра необхідність в високотехнологічних рішеннях. Одним з таких рішень в «ВСВ-Групп» є аксесуари для приводів і блоки управління. За допомогою блоків управління стає доступним групове об’єднання ролет в один комплекс, яким дозволяє управляти ролетами натисненням однієї кнопки на пульті або стаціонарної кнопки.

Головні складові ролет – це скручуються полотно зі смуг, так звані ламелі. Принцип роботи полягає в переміщенні полотна по напрямних шин, накручуючи на вал, який розміщений в захисному коробі.

Механічне закриття і відкриття ролети здійснюється вручну за допомогою пружинно-інерційного механізму або приводів ручного типу: стрічкового, шнурового, кордового або Воротковий. Для більш комфортного автоматичного управління ролети на вал встановлюється електропривод, який переміщує конструкцію натисненням однієї кнопки на брелоку.

Крім ламелей, вала і захисного короба, в комплект роллетной системи входять такі комплектуючі рольставен: бічні кришки короба, підшипник, заглушки, власники, направляючі шини, Шлегель і нижній профіль.

Компанія ВСВ-Групп поставляє готові системи і фурнітуру. Завдяки високотехнологічному устаткуванню, замкнутому циклу виробництва і ретельного контролю всіх етапів виготовлення рольставен «Алютех», гарантовано виконання вимог навіть найвимогливіших клієнтів.

Конструкція захисної ролети

Блок-схема управління ролетами

Також шукають:

 • ворота в’їзні
 • паркувальний стовпчик
 • Автоматика для відкатних воріт купити
Лідерство завдяки партнерству

Компанія «VSV-group» понад 12 років займається постачанням на український ринок комплексних рішень для герметизації і автоматизації прорізів. Накопичений досвід і партнерство з кращими європейськими виробником ГК АЛЮТЕХ дозволяють нам пропонувати клієнтам рішення високого класу.

#
#
#
#

Контакти офісу

ТернопольВинницаХарьковЧерниговДнепрОдессаЛуцкХмельницкийРовноКропивницкийПолтаваЧерновцыКиевДонецкНиколаевИвано-ФранковскЛьвовУжгородЧеркасыЖитомирСумыЛуганскЗапорожьеХерсон
  З нами зручно працювати
  #
  Оперативний розрахунок вартості

  Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

  #
  Точний замір - безкоштовно

  Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

  #
  Якісний професійний монтаж

  Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

  #
  Робота безпосередньо з виробником

  Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

  #
  Довговічність і надійність

  Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

  #
  Сертифікована якість

  Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

  … ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
  Хотите, перезвоним Вам
  за 30 сек?