Рольставні Prestige

Основні переваги ролет серії Prestige

Висока міцність і вітростійкість
Економія витрат на опаленні і кондиціонуванні
Стійкість до злому
Стійкість до негативного впливу атмосферних опадів і деформацій
Можливість регулювання освітленості
Різноманітність дизайнерських рішень в оформленні

Головне про ролети серії Prestige

Чому варто купити рольставні Prestige

Ролети на вікна Prestige ідеальні:

 1. Для об’єктів, що характеризуються чіткістю геометрії. Класичні види коробів естетично продовжують чіткі лінії екстер’єру.
 2. Для стандартних об’єктів простого типу без необхідності підвищеної вологостійкості. Рольставні Trend здатні функціонувати в якості елементів захисту будинку
 3. Для будинків і будов південних регіонів з великою кількістю сонячного світла. Закриті рольставні – економія витрат на кондиціонування приміщень і надійна теплоізоляція від південної спеки.

Як замовити ролети Престиж з доставкою і монтажем

Компанія «ВСВ-Групп» пропонує замовити виготовлення ролет за індивідуальними розмірами в будь-якому представництві на території України. Ролетне полотно, елементи конструкції і механізмів управління за кращими цінами доступні до замовлення з доставкою в регіон проживання замовника. Для зручності клієнтів можна відвідати представництва VSV-Group в регіонах Дніпрі, Кропивницькому, Полтаві, Рівному, Луцьку, Одесі, а також центральний офіс і шоу-рум в Києві.

Також всім замовникам, незалежно від регіону проживання, доступна послуга монтажу придбаної у нас роллетної конструкції. Оскільки від послідовності і відповідності технології установки залежить тривалість експлуатації виробу, наша компанія має можливості надання такої послуги кваліфікованими монтажними бригадами. Монтаж ролет фахівцями VSV-Group – це гарантія оперативності і відмінної якості виконаних робіт.

Більше 5000 клієнтів вже оцінили всі переваги наших ролетних систем! Станьте одним з них!

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найякісніші ролетні системи. Їх виробництво виконується на найбільших високотехнологічних підприємствах із застосуванням інноваційних технологій і обладнання.

Сучасне високотехнологічне виробництво

Наша команда складається з кращих експертів у своїй сфері. Вони завжди готові відповісти на будь-які питання, що виникли у Вас, запропонувати вихід із нестандартної ситуації і вірне рішення будь-якої проблеми.

Команда справжніх професіоналів
Сервіс, який прагне до ідеалу!

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці

 1. Оформлення заявки

  будь-яким зручним способом

 2. Здійснення вимірів

  в будь-який зручний для Вас час

 3. Підписання договору

  і внесення передоплати

 4. Виготовлення та встановлення

  безкоштовна доставка по Києву

 5. Експлуатація

  насолоджуйтеся комфортом і безпекою

Конструктивні особливості ролет серії Престиж

Для роллетного полотна і елементів конструкції серії Prestige характерні високий запас міцності і тривале збереження первинного зовнішнього вигляду. Такі споживчі властивості забезпечуються такими особливостями конструкції.

Полотно

Ролети даної серії складаються з окремих сегментів – ламелей. Їх зчіпка виконується полуподвіжние з’єднанням, достатнім для згортання полотна в рулон і його компактного розміщення усередині захисного корпуса. Ламелі використовуються товщиною до 14 мм, як цілісні – для повної герметизації отвору, так і перфоровані, що забезпечують невелику світлопропускну здатність.

Зовнішнє покриття

Для зовнішнього покриття застосовуються високотехнологічні лакофарбові склади і фарба з частинками алюмінію (в енергоефективних моделях). Товщина зовнішнього покриттям становить 30 мкм, що забезпечує стійкість полотна до механічних пошкоджень. У каталозі представлено більше 19 кольорів.

Різновиди профілів

Загальна особливість ламелей Prestige – використання для їх виготовлення профілів з алюмінію роликового плющення. Як елементи полотна застосовуються такі типи профілів:

 • AR / 40 (N) – виготовлений з алюмінію і внутрішнього поліуретанового наповнення невисокої щільності. Має два підвиди – цілісний і перфорований з розташуванням комірок в замковій частині. Для зовнішнього покриття застосовується лакофарбова продукція, що наноситься на профіль в два шари;
 • AR / 41T (N) – пенонаполненний алюмінієвий профіль енергоефективного типу з двостороннім покриттям: з одного боку – лакофарбове захисне, з іншого – сріблясте з частинками алюмінію для забезпечення тепловідображення. Застосовується для підтримки кліматичних параметрів;
 • AR / 555 (N) – профіль алюмінієвий з пористим поліуретановим наповненням. Може оснащуватися перфорацією з розташуванням в замковій частині. Зовнішнє покриття виготовляється за допомогою лакофарбового складу, що наноситься в два шари.
Ролети з профілю AR/40
Застосовуються на отворах з невеликими розмірами
Тип профілю Ширина полотна (max) Напрямні шини Форми коробів
Перфорований /
неперфорований
Ширина: 3200 мм, висота: 3085 мм Стандартні / спеціальні (кутові, дистанціюючі, здвоєні) Круглі, напівкруглі, 20° і 45°, а також вбудовані короби
Ролети з профілю AR/555
Застосовуються на отворах усіх розмірів
Тип профілю Ширина полотна (max) Напрямні шини Форми коробів
Перфорований /
неперфорований
Ширина: 3750 мм, висота: 3250 мм Стандартні / спеціальні (кутові, дистанціюючі, здвоєні) Круглі, напівкруглі, 20° і 45°, а також вбудовані короби

Конфігурації направляючих

Переміщення полотна ролет здійснюється по направляючих шин. Від особливостей їх конструкції залежать характеристики міцності і взламостійкості. Загальний вигляд такої направляючої – П-подібний профіль з алюмінієвого сплаву з товщиною стінок до 3,2 мм.

У конструкціях серії ролет Prestige використовуються шини наступних типів: стандартні – GR53х22, GR60х21, GR66х27, GR75х27, GR90х34; і спеціальні, які мають три різновиди:

 • здвоєні – затребувані для широких отворів, дозволяють встановити кілька ролет на одному отворі (GR79);
 • дистанціюючі – перетворять ролети в енергозберігаючий елемент, оскільки передбачають установку ролет на відстані від дверного або віконного отвору з утворенням повітряного прошарку, що забезпечує тепло- і звукоізоляцію (GR53х34, GR53х42);
 • кутові – застосовуються для отворів з зовнішнім теплоізоляційним шаром (GR45, GR60).

Короб

У серії Престиж для захисту полотна в момент повного відкриття застосовуються алюмінієві ролформінгові короби. Асортимент захисних коробів ділиться на зовнішні і вбудовані.

До зовнішніх відносяться:

 • квадратний типорозмір короби зі зрізом 20 °;
 • квадратний типорозмір короби зі зрізом 45 °;
 • напівкруглий типорозмір;
 • круглий типорозмір.

Квадратні короби підходять для об’єктів, які потребують дотримання геометричних форм, округлі – надають об’єкту витонченості, підкреслюючи плавність ліній.

До вбудованих модифікацій, застосовуваним в серії Prestige, відносяться короб серії SB-I. Він встановлюється всередині отвору на будь-якому етапі будівництва або реконструкції.
Великий вибір типорозмірів від 125 до 405 мм дозволяє монтувати ролети на різні отвори.

20 ° 45° Напівкруглий Круглий Вбудований

Декоративні елементи

Для додання естетики роллетам з круглими і напівкруглими коробами застосовуються декоративні елементи – накладки, кліпси і заглушки.

Типи монтажу

Для різних архітектурних рішень, що мають певні особливості, передбачені кілька варіантів установки рольставен в отвори як вікон, так і дверей з урахуванням можливості внутрішнього і зовнішнього монтажу.

З оснащенням зовнішніми захисними коробами

Ролетний короб монтується безпосередньо на фасадну частину стіни для забезпечення ефективного максимуму використання отвору. Короб ролети монтується всередині отвору, забезпечуючи відсутність на фасадній частині стіни виступаючих елементів. Місце розташування короба знаходиться в ніші над прорізом, при цьому поєднується відсутність виступаючих елементів на фасадній частині стіни і максимальна світлопропускна здатність. Розташування короба безпосередньо в проємній ніші забезпечує розташування на одній лінії рольставні і фасаду, утворюючи єдину лаконічну лінію.

З вбудованим коробом

Нижня частина короба розташовується на однаковому рівні з верхньою стороною отвору, приховуючи кінцевий профіль і зберігаючи максимум використання світлового прорізу. Варіант установки для споруд, будівництво яких завершено, передбачає перекриття коробом частині вікна. Нижня частина змонтованого короба розташовується на однаковому рівні з верхньою поперечиною віконної / дверної рами.

Створити свій унікальний дизайн

Виберіть колір, внесіть розміри рольставен, а ми розрахуємо їх вартість

Готові колірні рішення за 0 грн:Белый (RAL 9016)

Варіанти керування ролетами на вікна Prestige

Ручне керування

Приводи ручного управління є раціональним рішенням для будівель і приміщень, для яких характерні невеликі розміри прорізів і невелика кількість вікон.

Воротковий привід Кордовий привід Стрічковий привід Пружинно-іннерційний механізм Шнуровий привід

Автоматичне керування ролетами

Рольставні, оснащені електроприводом і автоматичним управлінням – це мінімум витрат часу на їх підняття / опускання, можливість налаштування роботи відповідно до часу доби і рівня освітленості, комфорт експлуатації. А також встановлення рольставен в якості елемента «розумного будинку». При цьому для їх роботи необхідний мінімум зусиль з боку користувача.

Тільки сучасні рішення по автоматизації ролетних систем

ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Інше
Як обрати фурнітуру для відкатних воріт?
5 січня 2020

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP

У вас вже є розміри об'єкта? Введіть дані, і ми зробимо для Вас точний розрахунок!

Контакти офісу
ТернопольВинницаХарьковЧерниговДнепрОдессаЛуцкХмельницкийРовноКропивницкийПолтаваЧерновцыКиевДонецкНиколаевИвано-ФранковскЛьвовУжгородЧеркасыЖитомирСумыЛуганскЗапорожьеХерсон
  Хотите, перезвоним Вам
  за 30 сек?

  Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

  Тип продукту:

  На гаражные ворота в Черкассах

  На гаражные привода в Черкассах

  На роллеты в Черкассах

  На роллеты в Чернигове

  На гаражные привода в Чернигове

  На гаражные ворота в Чернигове

  На роллеты в Черновцах

  На гаражные привода в Черновцах

  На гаражные ворота в Черновцах

  На роллеты в Хмельницкому

  На гаражные ворота в Хмельницкому

  На гаражные привода в Хмельницкому

  На гаражные ворота в Херсоне

  На гаражные привода в Херсоне

  На роллеты в Херсоне

  На гаражные ворота в Ужгороде

  На гаражные привода в Ужгороде

  На роллеты в Ужгороде

  На роллеты в Тернополе

  На гаражные привода в Тернополе

  На гаражные ворота в Тернополе

  На гаражные ворота в Сумах

  На гаражные привода в Сумах

  На роллеты в Сумах

  На гаражные ворота в Стрые

  На гаражные привода в Стрые

  На роллеты в Стрые

  На роллеты в Сватово

  На гаражные привода в Сватово

  На гаражные ворота в Сватово

  На гаражные ворота в Ровно

  На гаражные привода в Ровно

  На роллеты в Ровно

  На гаражные ворота в Полтаве

  На гаражные привода в Полтаве

  На роллеты в Полтаве

  На роллеты в Павлограде

  На гаражные привода в Павлограде

  На гаражные ворота в Павлограде

  На гаражные ворота в Новоселице

  На гаражные привода в Новоселице

  На роллеты в Новоселице

  На гаражные ворота в Николаеве

  На гаражные привода в Николаеве

  На роллеты в Николаеве

  На гаражные ворота в Мариуполе

  На гаражные привода в Мариуполе

  На роллеты в Мариуполе

  На гаражные ворота в Луцке

  На гаражные привода в Луцке

  На роллеты в Луцке

  На роллеты в Кропивницком

  На гаражные привода в Кропивницком

  На гаражные ворота в Кропивницком

  На гаражные ворота в Конотопе

  На гаражные привода в Конотопе

  На роллеты в Конотопе

  На гаражные ворота в Краматорске

  На гаражные привода в Краматорске

  На роллеты в Краматорске

  На гаражные ворота в Кременчуге

  На гаражные привода в Кременчуге

  На роллеты в Кременчуге

  На роллеты в Ивано-Франковске

  На гаражные привода в Ивано-Франковске

  На гаражные ворота в Ивано-Франковске

  На гаражные ворота в Закарпатье

  На гаражные привода в Закарпатье

  На роллеты в Закарпатье

  На гаражные ворота в Житомире

  На гаражные привода в Житомире

  На роллеты в Житомире

  На гаражные ворота в Дружковке

  На гаражные привода в Дружковке

  На роллеты в Дружковке

  На гаражные привода в Волновахе

  На гаражные ворота в Волновахе

  На роллеты в Волновахе

  На гаражные привода в Виннице

  На гаражные ворота в Виннице

  На роллеты в Виннице

  На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

  На гаражные привода в Белгород-Днестровске

  На роллеты в Белгород-Днестровске

  На гаражные ворота в Бердянске

  На гаражные привода в Бердянске

  На роллеты в Бердянске

  На роллеты в Бердичеве

  На гаражные привода в Бердичеве

  На гаражные ворота в Бердичеве

  На роллеты в Кривом Роге

  На гаражные привода в Кривом Роге

  На гаражные ворота в Кривом Роге

  На гаражные привода во Львове

  На гаражные ворота во Львове

  На роллеты во Львове

  На гаражные ворота в Запорожье

  На роллеты в Запорожье

  На гаражные привода в Запорожье

  На гаражные привода в Днепре

  На роллеты в Днепре

  На гаражные ворота в Днепре

  На гаражні приводи в Одесі

  На відкатні ворота в Одесі

  На ролети в Одесі

  На гаражні ворота в Одесі

  На гаражні ворота у Харкові

  На гаражні приводи у Харкові

  На відкатні ворота у Харкові

  На ролети у Харкові

  На гаражні ворота

  На ролети

  На ролетні ворота

  Маркізи

  На розпашні ворота

  На відкатні ворота

  На промислові ворота

  Двері для холодильної камери

  Жорсткі маятникові двері

  Гнучкі маятникові двері ПВХ

  На гнучкі стрічкові ПВХ

  Розрахунок вартості шлагбауму

  На гаражні приводи

  На розпашні приводи

  Відкатні приводи

  Фурнітура

  Вартість палетних стелажів

  На поличні стелажі

  Вартість консольних стелажів