Стелажі для складу

Металеві складські стелажі - надійне рішення для Вашого підприємства

Стелажі складські – це багатоярусне обладнання для складу, що дозволяє зберігати різноманітну продукцію з максимальною ефективністю використання приміщення. Подібне обладнання витримує величезні навантаження в процесі експлуатації, тому його виробляють з міцних металів. При цьому конструкції мають порівняно невелику вагу, що дозволяє переміщати їх за необхідністю по території приміщення.

Подібні системи вибираються на основі логістичних схем. Виготовлення виробів за розмірами – це відповідальний процес, при якому потрібно враховувати кілька важливих параметрів:

 • особливості самого складського приміщення (планування, площа, корисний об’єм);
 • специфіки продукції (продукти харчування, будівельні матеріали, електронне обладнання тощо);
 • обсяг товарно-матеріальних цінностей, що перевозяться за певну одиницю часу;
 • вимоги до умов зберігання;
 • ступінь механізації вантажно-розвантажувальних робіт.

Рішення, що ідеально відповідає Вашим потребам

Палетні стелажі

Палетні системи це обладнання для зберігання товарів на стандартних піддонах 120 × 80 см або 120 × 100 см. У свою чергу існує кілька варіантів: з вузьким або широким проходом; з подвійною глибиною; пересувні.


Поличні стелажі

Поличні стелажі відрізняються мінімальною вагою і простим способом монтажу. При цьому вони максимально корисно заповнюють простір приміщення. На збірку йдуть лічені хвилини. Палетнополичні конструкції об’єднують характеристики перерахованих вище систем.


Консольні стелажі

Консольний тип обладнання призначений для зберігання повнорозмірних товарів (наприклад, профілі, металеві та пластикові труби, пиломатеріали тощо.). Залежно від розташування на складі ці стелажі можуть бути одно-або двосторонніми. Перший тип встановлюється впритул до стіни, а другий являє собою конструкцію з одинарних стійок, приставлених спиною одна до одної.


Стелажі складські для пластикової тари

Металеві стелажі для пластикової тари призначені для зберігання в складських умовах різноманітних дрібних виробів: метизів, кріплень, автомобільних запчастин та інших дрібних предметів. Область використання подібних конструкцій досить широка.

ІНШЕ
6 причин встановити на складі стелаж для піддонів
14 січня 2020
ІНШЕ
Поличні стелажі
14 серпня 2019
ІНШЕ
Складские консольные стеллажи
20 вересня 2019

Вопросы и ответы

 • Чи виготовляєте Ви стелажі за індивідуальним замовленням?

  Так, компанія ВСВ-Групп проектує і виготовляє стелажі за індивідуальним замовленням.
  Так, наприклад, мезонінні стелажі – це конструкції, виготовлені за індивідуальним проектом. Кожен ярус – окремий поверх з покриттям підлоги. Як підлога може виступати фанера, метал, деревина або будь-який інший листовий матеріал. Створення такої конструкції – це складний процес, так як на кожному поверсі зберігаються різні за габаритами і іншим характеристикам товари. Мезонинні стелажі вважаються найефективнішими в розподілі простору.

 • Де можна замовити складські стелажі в Україні?

  Виготовленням і продажем стелажних систем в Україні займається наша компанія VSV-Group. На сайті можна замовити і купити будь-який з типів стелажів, який буде максимально відповідати вашим запитам. Виробництво замовленого обладнання займає мінімум часу, а компанія гарантує високу якість виробів і їх довговічність. Ціни на продукцію вас приємно здивують.

  Представництва компанії ВСВ-Групп є в Києві, Донецьку, Луцьку, Полтаві, Черкасах, Одесі, Дніпрі та інших містах. Жителі інших областей також можуть замовити продукцію в свій населений пункт. Служба доставки швидко перевезе стелажі за вказаною адресою. Також можна зробити оперативну збірку і установку на місці.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів