Двосторонні консольні стелажі

Двосторонні консольні стелажі – металеві конструкції, призначені для зберігання великої кількості довгомірної продукції на малій площі. В якості несучих поверхонь в таких моделях виступають не стійки, а опори-консолі. Стелажі двосторонньої конструкції ще називають Т-образними.

Вироби ідеально підходять для зберігання на невеликих площах різного металопрокату (труби, профілі, двутаври, швелери і т.д.). Незамінні вони при розміщенні пиломатеріалів, плит, панелей, куточків з пластика. Часто конструкції використовуються не тільки для зберігання товарів на складі, а й для демонстрації товарів в торговому залі. За допомогою систем зберігання можна виставляти різні рулонні матеріали (сітку, лінолеум, килими).

Конструкція двостороннього консольного стелажа

Т-подібна система має надзвичайно просту конструкцію. Але це не заважає їй залишатися максимально ефективної в розподілі простору. Будова дещо нагадує глибинний стелаж, але різниця в тому, що немає обмежень на довжину товару.

Серед головних елементів виділяють:

  • вертикальні стійки (не менше двох);
  • несучі горизонтальні консолі;
  • система зв’язок (розкосів).

На відміну від Г-образної, Т-подібна система набагато стійкіше, так як навантаження з двох сторін компенсуються. Стійкість забезпечує і можливість установки консолей не тільки в горизонтальному положенні, але і під невеликим кутом. Крім того, на горизонтальні консолі можна встановлювати листовий матеріал, перетворюючи їх в полки.

Консолі кріпляться до стійок нерознімним або роз’ємним способом. Все залежить від специфіки компанії: якщо вона працює з товарами різного об’єму, то зміна конфігурації обладнання може бути досить корисним. Розумні з’єднання можуть мати кілька варіантів – на болтах або на зацепах.

Двосторонні консольні стелажі можуть мати довжину, яка обмежується лише габаритами самого приміщення. Для цього окремі секції з’єднуються в систему за допомогою болтів. Якщо має бути зберігання довгих товарів, які можуть деформуватися, то на консолі монтують швелер. Це захистить і саму конструкцію, адже центральні перегородки будуть відчувати велике навантаження.

Забарвлення Т-образних систем можливий в будь-який колір. Найчастіше це нейтральні тони або кольору, що привертають увагу з метою безпеки (червоний, оранжевий). Це дозволяє не пошкодити стелаж при використанні спецтехніки. Якщо конструкція застосовується на вулиці (наприклад, металобазах під відкритим небом), то використовується оцинковка поверхонь і кріпильних елементів.

Купівля двосторонніх стелажів в Україні

Замовити виготовлення Т-образних систем зберігання за розмірами в Україні найзручніше в нашій компанії VSV-Group. Представництва компанії є в Києві, Дніпрі, Одесі, Рівному, Черкасах, Полтаві та інших містах.

Компанія займається створенням, продажем і монтажем консольних та інших стелажів. Купити вироби можуть жителі будь-якого регіону країни, адже ВСВ-Групп забезпечує і доставку продукції. Ціни і інші умови співпраці вас приємно порадують.

ІНШЕ
6 причин встановити на складі стелаж для піддонів
14 January 2020
ІНШЕ
Пластикові і дерев’яні піддони: що краще
12 December 2019
Про автоматику для воріт
Види шлагбаумів і принципи їх роботи
5 February 2021

Розрахувати вартість

З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?