Палетні стелажі

Основні переваги стелажних систем:

Оптимізація процесів зберігання
Великий вибір типорозмірів і комплектуючих
Оперативне виробництво і доставка
Доступна ціна
Сертифікована продукція
Оперативне виробництво і доставка

Посилена конструкція призначена для інтенсивної експлуатації

Забезпечити ефективний розподіл простору складу допоможуть палетні стелажі. Це металеві конструкції з полками для складу, на яких розташовуються товари на піддонах. Складські системи цього типу можуть використовуватися для зберігання будь-яких матеріальних цінностей різного призначення, ваги і масштабів.

Якщо ви прийняли рішення замовити і купити палетні стелажі за вигідними цінами в одному з міст України, то кращим рішенням буде звернення в ВСВ-Групп. Елементи розраховуються з високим запасом міцності і у відповідності із суворими європейськими стандартами (одна секція витримує навантаження до 18 тонн).

Понад 100 компаній і підприємств уже оцінили всі переваги наших стелажних систем! Приєднуйтесь!

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найякісніші матеріали для стелажних систем. Вони виготовляються на найбільших високотехнологічних українських підприємствах з використанням інноваційних технологій.

Сучасне високотехнологічне українське виробництво

В нашій команді працюють кращі експерти в своїй області. Вони готові відповісти на всі виниклі у Вас питання, підказати і допомогти знайти вірне рішення будь-якої проблеми.

Команда кращих професіоналів
Сервіс, який прагне до ідеалу!

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці

 1. Оформлення заявки

  будь-яким зручним способом

 2. Узгодження ТЗ

  та затвердження проекту

 3. Підписання договору

  і внесення передоплати

 4. Виготовлення та доставка

  якісний монтаж конструкції

 5. Експлуатація довгі роки

  оцініть високі стандарти якості

Максимальна ефективність використання простору

Створення багаторівневих конструкцій для зберігання і розміщення продукції – це головна умова ефективного використання приміщення. Сучасні варіанти систем дозволяють створювати одинарні або подвійні стелажні ряди.

На одному поверсі подібної конструкції з металу зберігається відразу кілька піддонів з товарами. При виготовленні за індивідуальними розмірами можливе посилення несучими балками, що дає можливість встановлювати більше європіддонів на одному поверсі. Замовлення фронтальних стелажів за індивідуальними розмірами – це правильний крок до оптимального використання складської території.

Ще одна назва подібного обладнання фронтальні стелажі (через спосіб установки матеріальних цінностей). Вироби отримали широку популярність в невеликих приміщеннях, на великих оптових базах, розподільчих центрах. Проста конструкція, зручність монтажу і розбирання роблять стелажі цього типу одними з найбільш затребуваних в складському обладнанні.

«ВСВ-Групп» пропонує наступні види палетних стелажів:

Палетно-поличні стелажі

У функціонуванні складського підприємства або великого супермаркету важливо раціонально розподілити обладнання в приміщенні, щоб використовувати його з максимальною ефективністю. Одним з рішень, що дозволяє істотно поліпшити становище, буде установка палетнополичних стелажів.


Фронтальні палетні стелажі

Дані системи зберігання відмінно підходять для середнього та великого складу, оптових баз, логістичних компаній, що займаються перевезенням вантажів. Нерідко їх встановлюють в складах магазинів, гіпермаркетах, в цехах виробничих приміщень, на станціях техобслуговування і інших об’єктах.


Набивні стелажі

Глибинні або набивні стелажі особливий вид конструкцій, що мають жорстке з’єднання між горизонтальними балками і рамами. Головна різниця полягає в тому, що в прохідних системах зберігання немає горизонтальних полиць. Завдяки цьому навантажувач може в’їжджати всередину самої конструкції. Через це стелажі називають порізному в’їзні, тунельні, драйвійні. Але при цьому завжди йдеться про один тип.


Гравітаційні стелажі

У деяких ситуаціях вкрай важливим є контроль над термінами зберігання товарів на складі. Наприклад, якщо мова йде про продукти харчування, хімічні речовини, косметику або медичні препарати. Для цього не потрібно особливим способом розміщувати продукцію, так як за терміном зберігання допомагають стежити самі гравітаційні стелажі.


Комбіновані стелажі

Комбіновані стелажі для різнопланових товарів це особливий вид конструкцій. У подібних системах на єдиній основі використовується відразу кілька типів стелажів. Подібний виріб відмінно підходить для складів та магазинів cash and carry. Будь-яке торгове приміщення з самообслуговуванням потребує подібних системах, адже вони мають масу вигідних переваг.


Стелажі палетні мобільні

Для компактного складування палетованих товарів існують особливі системи зберігання, що отримали назву мобільних стелажів. Вони дають можливість збільшити кількість піддонів з продукцією до 80%. Якщо простір приміщення обмежений, то палетні мобільні моделі стануть оптимальним рішенням у цій ситуації.


Мезонинні стелажі

Мезонинні стелажі це багатоярусні конструкції з сходовими прольотами, переходамиплатформами, проходами для переміщення працівників складу і техніки. Як і інші різновиди стелажних систем, поверхові системи зберігання мають одну основну задачу максимально ефективно використовувати складське простір. З мезонінами це легко вдається, тому що з їх допомогою можна задіяти до 99% приміщення.

ІНШЕ
Як правильно підібрати стелаж для Вашого складу?
25 June 2019
ІНШЕ
Поличні стелажі
14 August 2019
ІНШЕ
Складские консольные стеллажи
20 September 2019

Питання та відповіді

 • З чого складається паллетний стелаж?

  Конструкція не відрізняється особливою складністю і складається з декількох елементів:

  • Рама – міцний каркас з двох стійок і профілю складного перетину. Елементи міцно з’єднані між собою. Товщина профілю рами безпосередньо залежить від навантажень, які буде відчувати готовий стелаж.
  • Траверси – горизонтальні балки з прямокутного профілю. За рахунок кронштейнів забезпечується міцне кріплення. Спеціальні деталі, що фіксують виключають ймовірність зсуву кронштейна.
  • Межрядні з’єднувачі – деталі для жорсткої фіксації двох рам між собою.
  • Полки – настил з листового матеріалу (метал, ДСП), що утворюють ярус.
  • Перемички – додаткові опори полиць.

  Не обійтися в палетних стелажах і без системи безпеки. Вона включає захист рам і захист стійок. Навіть незначні зіткнення з навантажувачем та іншою технікою можуть привести до деформації металу і псування матеріальних цінностей. Для цього вразливі місця захищені спеціальними перегородками з профілю. Вони приймають всю силу удару на себе, тому конструкції і товарам ніщо не загрожує.

  Висота ярусів складського стелажа може зручно регулюватися. Крок перфорації становить 75 міліметрів. Також вся стелажна конструкція фіксується на підлоговій основі за допомогою анкерних болтів. Якщо підлога нерівна, то використовуються спеціальні регулювальні пластини.

 • Де можна замовити виробництво стелажних систем в Україні?

  Наша компанія VSV-Group займається виготовленням, продажем, доставкою і установкою палетних стелажів в Україні. Представництва компанії є в Черкасах, Рівному, Одесі, Луцьку, Полтаві, Дніпрі, Києві, Донецьку та інших містах. Якщо представництва в вашому регіоні немає, то доставка забезпечується з сусідніх областей.

  Якщо ви прийняли рішення замовити і купити палетні стелажі за вигідними цінами в одному з міст України, то кращим рішенням буде звернення в ВСВ-Групп. Елементи розраховуються з високим запасом міцності і у відповідності зі строгими європейськими стандартами (одна секція витримує навантаження до 18 тонн).

  Для виробництва стійок використовується гарячекатана сталь з високим вмістом вуглецю, що в кілька разів підвищує її міцність. Від замовлення до отримання продукції проходить не більше чотирьох тижнів.

Відгуки наших клієнтів

У вас вже є розміри об'єкта? Введіть дані, і ми зробимо для Вас точний розрахунок!

З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?