Комбіновані палетні стелажі

Комбіновані стелажі для різнопланових товарів – це особливий вид конструкцій. У подібних системах на єдиній основі використовується відразу кілька типів стелажів. Подібне виріб відмінно підходить для складів та магазинів cash and carry. Будь-яке торгове приміщення з самообслуговуванням потребує подібних системах, адже вони мають масу вигідних переваг.

Переваги стелажів cash and carry

Головне достоїнство подібної системи зберігання товарів – відсутність необхідності утримувати окремий склад для зберігання запасів продукції. Весь асортимент може зберігатися безпосередньо в торговому залі.
Якщо верхні яруси призначені для тривалого зберігання продукції, то на нижніх розміщується товар поштучно або в окремих упаковках. Все залежить від специфіки самого складу або магазину. Є можливість замовити комбіновані стелажі різних конструкцій.
Далеко не завжди потрібне виготовлення кількох однакових конструкцій. Наприклад, при продажу будматеріалів верхні яруси можуть відрізнятися. Одні з них використовуються для зберігання труб або облицювальних панелей, інші – для розміщення товарів на піддонах. Об’єднує всі вироби одне – нижній поверх в більшості випадків призначений для демонстрації продукції поштучно.

Виділяють наступні переваги комбінованих стелажних систем:

  • універсальність застосування в будь-яких складах і магазинах;
    висока міцність, надійність і довговічність (при створенні застосовуються міцні метали);
  • можливість обслуговування верхніх ярусів за допомогою різних видів спеціальної техніки;
  • максимально ефективне використання корисного об’єму приміщення;
  • створення атмосфери, що сприяє покупкам (покупець бачить товар на нижніх поверхах стелажа найкраще, тому більше шансів, що він його купить);
  • максимальну зручність для покупців і обслуговуючого персоналу.

Виготовлення комбінованих стелажів за розмірами

Конструкції цього типу повинні відповідати габаритам самого приміщення (оптового складу, гіпермаркету). Для цього краще замовити виготовлення за розмірами. Зробити це можна, звернувшись в компанію VSV-Group. Компанія гарантує виробництво надійних стелажних систем, які будуть максимально ефективними і безпечними.
Для початку варто визначитися з типом майбутньої конструкції, приблизно уявити, яка продукція буде наповнювати полки. Для цього краще скористатися допомогою професіоналів. Фахівець компанії ВСВ-Групп підкаже найбільш підходящий тип стелажів для конкретного торгового закладу. Можливості компанії дозволяють повністю задовольнити запити клієнта, адже при необхідності, кожен ярус може відрізнятися від іншого.
Купити стелажі cash and carry в Україні зможе кожен бажаючий, адже представництва нашої компанії є у ​​багатьох містах (Київ, Дніпро, Одеса, Рівне, Донецьк, Кропивницький та інші). Навіть якщо в місті немає філії, компанія забезпечить доставку з сусіднього регіону за найкращою ціною. VSV-Group пропонує розробку, виготовлення, продаж, доставку і монтаж універсальних стелажних систем по всій території країни.

ІНШЕ
6 причин встановити на складі стелаж для піддонів
14 January 2020
ІНШЕ
Пластикові і дерев’яні піддони: що краще
12 December 2019
Про автоматику для воріт
Кращі виробники автоматики для воріт
12 February 2021

Розрахувати вартість

З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?