Мезонинні палетні стелажі

Мезонинні стелажі – це багатоярусні конструкції з сходовими прольотах, переходами-платформами, проходами для переміщення працівників складу і техніки. Як і інші різновиди стелажних систем, поверхові системи зберігання мають одну основну задачу – максимально ефективно використовувати складське простір. З мезонінами це легко вдається, тому що з їх допомогою можна задіяти до 99% приміщення.

Мезоніни: особливості конструкції

Ці системи зберігання поєднують кілька поверхів для паллетного зберігання товарів і до п’яти ярусів поличного або комбінованого зберігання. Існують також полегшені варіанти, де навантаження на ярус не перевищує п’яти тонн. Це конструкції до 2-3 поверхів невеликій площі.
Як перекриттів використовуються металеві решітки, МДФ або інші листові матеріали, здатні витримувати навантаження до 1 тонни на 1 квадратний метр. Пол може бути суцільним по всьому периметру платформи або ж можуть бути присутніми спеціальні проходи з твердим покриттям підлоги.
Доступ на різні яруси забезпечується за допомогою сходових секцій або невеликих ліфтів. Сходи має порівняно невеликий кут нахилу, щоб товари можна було спускати і піднімати вручну. По всьому периметру кожного ярусу обов’язково встановлені перила безпеки, які страхують людини від падіння з висоти. Система поручнів встановлена ​​на висоті 90-100 см і має додаткову перегородку на рівні коліна.

Види мезонінних стелажів

Залежно від типу компонування виділяють два види конструкцій:

  • окремо розташовані платформи;
  • багатопрохідні системи (на одному мезоніні зберігається широкий спектр товарів, тому немає необхідності переміщатися між платформами).

Ціна подібних конструкцій вище, ніж у інших типів стелажів, так як необхідно посилення несучих стійок і інших елементів. Але при цьому подібні системи набагато ефективніше використовують простір складського приміщення.

Де використовуються мезоніни?

Подібні системи вважаються оптимальним рішенням для наступних об’єктів:

  • інтернет-магазинів, де потрібно швидко обробляти заявки покупців, знаходити необхідний товар на території складу;
  • компаній, що мають справу з дрібними предметами, які зручніше зберігати за допомогою мезонінів, виготовлених за розмірами;
  • фармацевтичних організацій;
  • книжкових компаній;
  • фірм, що займаються продажем автомобільних запчастин, дитячих іграшок, будівельних матеріалів і т.д.

Купівля мезонінних стелажів в Україні

Виготовленням і продажем подібних конструкцій в Україні займається наша компанія VSV-Group. Представництва є практично у всіх регіонах (Київ, Дніпро, Одеса, Рівне, Черкаси, Луцьк), тому замовити створення мезонінів може кожна організація на території країни. Навіть якщо в області немає представництва ВСВ-Групп, можна замовити доставку продукції з центрального офісу або сусіднього регіону.
Купити мезоніни високої якості з доставкою та монтажем – краще рішення для серйозних організацій, які займаються оптовою торгівлею. Адже приміщення складу буде задіяно по максимуму, а до кожного товару буде забезпечений доступ.

ІНШЕ
6 причин встановити на складі стелаж для піддонів
14 January 2020
Про воротні системи
Види гаражних воріт
11 June 2015
ІНШЕ
Пластикові і дерев’яні піддони: що краще
12 December 2019

Розрахувати вартість

З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?