Архівні мобільні стелажі

Архівні мобільні стелажі призначені для зручного і компактного зберігання документації та різних предметів з невеликою вагою. У порівнянні зі стаціонарними моделями, перекітні конструкції набагато ефективніше економлять місце. Звільняється до 80% вільного місця завдяки рухливості систем зберігання.

Подібні пересувні стелажні системи використовуються не тільки в офісах. Вони отримали широке поширення в банках, бібліотеках, архівах і будь-яких інших приміщеннях, де необхідно компактне зберігання предметів. На полицях можна зберігати документи, книги, предмети в коробках або поштучно.

Опис конструкції мобільного стелажа для офісу

Мобільні архіватори встановлені на спеціальній системі рейок, за якими і відбувається рух. Кожен мобільний стелаж має двосторонню конструкцію (можна встановлювати предмети на полиці з будь-якій зручній боку).

У рух мобільна система зберігання наводиться за допомогою механічної рукоятки на бічній поверхні або електричного приводу. У першому випадку мова йде про компактних системах з невеликою вагою, а електропривод встановлюється в тому випадку, якщо конструкція габаритна.

Основа стелажній конструкції цього типу – міцні металеві стійки. Для зручності є система регулювання висоти полиць: через деяку відстань по всій довжині на стійках є отвори. Перфорація не впливає на показники міцності перекатних системи.

Крім основних елементів, використовуються різні системи безпеки. Антіопрокідивающее пристрій робить падіння конструкції неможливим. Також є спеціальний стопор, який блокує мимовільне рух.

Крім того, є опціональні пристрої:

  • межполочная перегородка;
  • задня стінка (для односторонніх мобільних стелажів);
  • фальшпол
  • установка спеціального замка, що блокує доступ до архівної документації (жоден із стелажів не зрушиться з місця).

Щоб мобільна стелажна установка підійшла до конкретного об’єкта, слід замовити її виготовлення за розмірами. Це гарантує оптимальний розподіл вільного простору всередині приміщення. Створення пересувних стелажів за індивідуальними розмірами від нашої компанії VSV-Group – це гарантія зручного зберігання будь-яких обсягів документації.

Купівля мобільних стелажних систем в Україні

Організації України, які бажають придбати пересувні стелажі, можуть зробити це в нашій компанії ВСВ-Групп. Фахівці порадять найбільш підходящий розмір для конкретного приміщення, забезпечать доставку системи зберігання та її оперативний монтаж.

Власне виробництво стелажів забезпечує доступну для покупців ціну. VSV-Group гарантує тривалий термін служби обладнання, а також зручність його використання.

Замовити продукцію компанії можуть жителі будь-якого регіону країни. Представництва є в Києві, Донецьку, Дніпрі, Кропивницького, Полтаві, Одесі та інших містах. ВСВ-Групп займається виготовленням і продажем стелажних конструкцій за найкращими цінами в Україні. Вибираючи нашу продукцію, ви максимально оптимізуєте зберігання офісної документації.

ІНШЕ
6 причин встановити на складі стелаж для піддонів
14 January 2020
Про воротні системи
Вибираємо ворота: порівняльна таблиця переваг та недоліків
18 December 2015
ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 December 2019

Розрахувати вартість

З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?