Поличні кутові стелажі МС

Щоб ефективно розподіляти вільний простір приміщення, стелажні конструкції повинні заповнювати і кути. Для таких випадків є спеціальні поличні кутові стелажі (МС). Вони отримали широке застосування на складах, виробничих підприємствах, в архівах, офісах. Конструкції можуть використовуватися в різних підсобних приміщеннях, а також підходять для будинку або дачі.

Особливості поличних кутових стелажів МС

Стелажні системи зберігання МС – відмінне рішення, що дозволяє задіяти максимально можливий простір. При цьому зберігається зручний доступ до всіх предметів, розташованим на полицях.
Головними елементами кутовий конструкції є полки і стійки, що з’єднуються болтовими з’єднаннями. Для виробництва стійок використовується метал товщиною в 1,5 мм, що дозволяє витримувати значні навантаження. Довжина полиць безпосередньо залежить від висоти стелі в приміщенні.

Полиці виготовляються з листового металу товщиною в 0,6-0,8 мм і мають поглиблення. Товщина безпосередньо залежить від навантажень. Якщо має бути розміщення важких товарів, то застосовуються ребра жорсткості (2-3 в залежності від габаритів). В стелажах цього типу використовуються і кутові полиці. Вони розміщуються на кутах, а також відразу готові до навантажень.

Серед додаткових елементів стелажних конструкцій МС виділяють:

  • задні стінки (запобігають падінню товарів);
  • бічні стінки (захист падіння предметів збоку);
  • роздільники на полиці;
  • поздовжні роздільники;
  • обмежувальні планки;
  • подпятники (запобігають ушкодженню статі).

Кутовий стелаж дозволяє зберігати предмети, використовуючи максимум простору. Кути залишаються заповненими, можна зберігати більше предметів, ніж при використанні стандартного устаткування. Конструкції типу МС – універсальне обладнання, що підходить практично для будь-якого приміщення.

Для захисту від корозії метал виробів покривається тонким шаром цинку, якщо мова йде про використання в складі, то досить такого покриття. Якщо ж обладнання використовується в офісі або магазині, то вибирається полімерна фарба.

Купівля кутових стелажів в Україні

Якщо вам потрібні якісні кутові стелажні конструкції, то ви зможете купити їх в нашій компанії VSV-Group. Ми знаємо, що кожного клієнта потрібно спеціальне обладнання, тому пропонуємо створення стелажів за розмірами. Виготовлення займає мінімум часу, незалежно від складності та особливостей обладнання.

Ми займаємося виробництвом і продажем кутових стелажних систем зберігання з доставкою по всій території України. Представництва ВСВ-Групп є в багатьох регіонах – в Києві, Одесі, Дніпрі, Донецьку, Черкасах, Білгороді-Дністровському, Полтаві, Рівному, Хмельницькому та інших містах.

Якщо ви вирішили замовити кутові стелажі для складу, офісу або будинку, то краще зробити це в нашій компанії. Ми гарантуємо високу якість товарів і доступні ціни. Доставка в будь-який регіон займає всього кілька днів. При необхідності наші фахівці проведуть монтаж обладнання. Виготовлення за розмірами систем зберігання займає всього кілька тижнів.

ІНШЕ
6 причин встановити на складі стелаж для піддонів
14 January 2020
ІНШЕ
Пластикові і дерев’яні піддони: що краще
12 December 2019
Про воротні системи
Швидкісні ворота — економія ресурсів виробництва
18 June 2021

Розрахувати вартість

З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?