Поличні стелажі Конструктор

Поличні стелажі «Конструктор» стоять на другому місці за популярністю відразу ж після паллетних конструкцій. Вони призначені для складського зберігання товарів в ящиках, контейнерах та іншій тарі. Подібні вироби широко використовуються в складах, магазинах і супермаркетах, майстерень, на СТО і виробничих приміщеннях, в архівах і офісах.

Конструкція стелажа

Виділяють наступні переваги систем зберігання «Конструктор»:

доступна ціна;
зручність монтажу і експлуатації;
можливість створення індивідуальної конфігурації;
широкий асортимент додаткових елементів;
швидкий доступ до будь-яких предметів, що знаходяться на полицях.

Свою назву система отримала через можливість швидкої зміни своєї конфігурації: вже наявну систему можна доповнювати новими секціями. На зміну конфігурації йдуть лічені хвилини.

Готові стелажами є розбірну металеву систему з можливістю установки необхідної кількості полиць, що монтується в одну або кілька ліній. Одна стелажна секція складається з вертикальних елементів з перфорацією (стійок) і полиць. Полки монтуються за допомогою зачепів.

У більшості випадків подібне обладнання обслуговується вручну. Якщо верхня полиця знаходиться на висоті більше двох метрів, то предмети встановлюються на неї за допомогою сходів. Одна полку витримує досить великі навантаження – понад 100-150 кілограмів.

Додаткові елементи стелажа «Конструктор»

Крім основних елементів, використовуються додаткові деталі. Наприклад, з’єднувачі необхідні для з’єднання окремих секцій. Це забезпечує додаткову жорсткість всієї стелажної системі. Також використовуються роздільники, які служать для відділень одного товару на полиці від іншого. Передні або задні перегородки служать для візуального обмеження поверхні полиці і запобігання падінню предметів.

Якщо має бути зберігання габаритних і важких вантажів, то конструкція може доповнюватися балками і траверсами. Це незамінні елементи для СТО, які забезпечують додаткову міцність і дозволяють більш зручно зберігати шини та інші об’ємні автомобільні деталі.

Залежно від характеру розміщуються товарів вибирається і покриття. Металеві поверхні можуть піддаватися оцинкування або захищатися за допомогою полімерного покриття. Це дає можливість протистояти корозії в результаті попадання на поверхню соків, води, хімічних речовин.

Купівля стелажних систем «Конструктор» в Україні

Якщо ви вирішили купити стелаж «Конструктор», то краще замовити його виготовлення за розмірами в нашій компанії VSV-Group. Ми займаємося виробництвом, продажем і доставкою продукції по всій Україні. У багатьох великих містах країни є представництва ВСВ-Групп. Головний офіс знаходиться в Києві, а філії компанії розміщені в Донецьку, Черкасах, Рівному, Одесі, Дніпрі, Полтаві та інших містах.

Стелажна система «Конструктор» – це надійне обладнання, що дозволяє оптимально розташувати широкий асортимент товарів в невеликому приміщенні, так як задіюється до 70% складського приміщення.

ІНШЕ
6 причин встановити на складі стелаж для піддонів
14 January 2020

Розрахувати вартість

З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?