Поличні стелажі на зацепах

Поличні стелажі на зацепах – універсальні конструкції, які можуть використовуватися для зберігання будь-яких предметів. Багатогранність варіантів виконання дозволяє використовувати ці системи зберігання в будь-якому приміщенні, не порушуючи гармонії інтер’єру.

Конструкція стелажа на зацепах

Перше, що виділяє подібні стелажні системи, – зручність монтажу. Вироби збирається без використання будь-яких інструментів, а на збірку йде всього кілька хвилин. Мінімальна кількість деталей дозволяє здійснити монтаж обладнання за кілька хвилин. Головне – встановити на стійки першу полку, а далі процес не складе труднощів.

Клиновидні зачепи забезпечують максимальну міцність з’єднання. Крім того, при розміщенні предметів на полицях помітно зростає міцність і стійкість обладнання. Навантаження на полиці забезпечує додаткове стягування елементів.

Зачепи можуть розміщуватися на різній висоті – отвори розташовуються на відстані 7-10 сантиметрів. Це дає можливість мати у своєму розпорядженні полки на максимально зручній висоті для зберігання різноманітних за габаритами товарів. Чотири ніжки і полки формують одну секцію, а самі секції з’єднуються між собою за допомогою болтових з’єднань.

Особливості вибору стелажа на зацепах

Для того, щоб обладнання принесло максимальну користь, слід звернути увагу на ряд особливостей. При виготовленні обов’язково враховується навантаження на полиці, а це має на увазі використання металу потрібної товщини. Якщо на стелажі будуть зберігатися предмети з невеликою вагою, то для полиць вибирається метал товщиною від 0,8 мм. Якщо планується підвищення навантаження, то товщина може доходити і до декількох елементів.

Грає роль і сам тип приміщення. Для складських приміщень використовується оцинкований метал, ціна якого нижче, ніж покриття спеціальними фарбами. Для офісів, магазинів і інших приміщень вкрай важливий зовнішній вигляд. Тому поверхня покривається полімерною фарбою. Це не тільки захищає сам матеріал, а й відмінно підходить для будь-якого інтер’єру, адже колір покриття можна вибрати при створенні.

Купівля стелажів на зацепах в Україні

Оптимальне рішення – замовити виготовлення за розмірами. Це дасть можливість врахувати всі особливості конкретного приміщення, щоб використовувати простір з максимальною ефективністю.

Виготовленням і продажем стелажного обладнання в Україні займається наша компанія VSV-Group. Фахівці гарантують високу якість пропонованих конструкцій з урахуванням побажань клієнта.

Представництва ВСВ-Групп знаходяться в багатьох містах України:

  • Київ (головний офіс і відділ роботи з клієнтами);
  • Донецьк;
  • Дніпро;
  • Кропивницький;
  • Одеса;
  • Полтава;
  • Черкаси;
  • Луцьк;
  • Рівне та інші міста.

Навіть якщо у вашому регіоні немає представництва компанії, ви зможете вигідно купити стелажні системи на зацепах, звернувшись до фахівців компанії через сайт. VSV-Group забезпечує доставку замовленої продукції по всій Україні, тому навіть жителі найвіддаленіших регіонів країни можуть замовити доставку продукції і скористатися товарами компанії.

ІНШЕ
6 причин встановити на складі стелаж для піддонів
14 January 2020

Розрахунок вартості

З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?