Складські поличкові стелажі

Складські поличкові стелажі – обладнання, призначене для розміщення і зберігання легких і важких товарів. Незалежно від діяльності складу, ці конструкції знайдуть своє місце. За допомогою даного різновиду обладнання можливо зберігання:

  • продуктів харчування (від кондитерських виробів до алкоголю);
  • побутової хімії та господарських товарів;
  • одягу і взуття;
  • будівельних матеріалів;
  • книг і канцелярських товарів;
  • автомобільних запчастин;
  • медичних препаратів і т.д.

Використання складських поличних стелажів

Незважаючи на свою назву, системи зберігання застосовуються не тільки на складах. Вони ідеально підійдуть для гаражів, станцій техобслуговування, автосалонів, магазинів і навіть житлових будинків. Це універсальні установки, які підходять для зберігання будь-яких предметів. Все залежить від конструкції.

Якщо планується розміщення легких вантажів, то використовується конструкція з полиць і стійок. Якщо навантаження на полиці буде значною, то використовується міцна металева рама і посилені балки. На потужних стелажах продукція може встановлюватися на висоті до 7 метрів і вимагає використання вантажних механізмів (фронтальних навантажувачів, штабелерів і т.д.).

Незважаючи на універсальне призначення, немає стелажів, які будуть ідеальними для будь-якого приміщення. Тому найзручніше замовити виготовлення за розмірами, яке має на увазі максимально ефективне використання простору приміщення.

Купівля поличних складських стелажів в Україні

Якщо вашій складу потрібні подібні конструкції, ви можете замовити їх в нашій компанії VSV-Group. Ми враховуємо всі побажання клієнтів, а ви отримуєте найнадійніші конструкції для зберігання широкого асортименту товарів.

Створення стелажних систем не займає багато часу: вже через кілька тижнів ви зможете отримати замовлене обладнання для оптимізації роботи складу. Ми гарантуємо високу якість і безпеку виробів.

Залежно від призначення, ви можете вибрати конструкції різних габаритів, здатні витримувати невеликі навантаження на полицю або вага сотень кілограмів. ВСВ-Групп гарантує довговічність конструкцій: навіть при найагресивнішою експлуатації поличні складські стелажі прослужать не менше 3-5 років.

Щоб замовити і купити продукцію, вам потрібно повідомити представнику компанії висоту приміщення, вимоги до самих конструкцій, а також які товари будуть поміщені на полки. Все інше зроблять наші фахівці. Системи надійно захищені від корозії стійким полімерним покриттям, тому на полицях ви зможете зберігати навіть агресивні хімічні речовини.

Наша компанія ВСВ-Групп займається створенням, продажем, доставкою та монтажем обладнання по всій території України. Представництва є в Луцьку, Черкасах, Одесі, Києві, Дніпрі, Полтаві, Донецьку та інших містах. Вам обов’язково сподобаються наші ціни, так як між ВСВ-Групп і покупцями немає посередників. Купівля надійних складських поличних стелажів – це важливий крок до успіху вашої компанії.

ІНШЕ
6 причин встановити на складі стелаж для піддонів
14 January 2020

Розрахувати вартість

З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?