Зберігати дрібні металеві вироби при їх значній кількості досить проблематично, особливо якщо потрібно розмістити сотні різних типорозмірів метизів. Оптимальне рішення в такій ситуації – замовити виготовлення стелажа для метизів. Незважаючи на свою назву, складська конструкція підходить не тільки для виробів з металу, а й для будь-яких інших дрібних предметів.

Головна перевага обладнання для складу – забезпечення зручного доступу до вмісту в контейнерах. Для зручності лотки для метизів можуть бути пофарбовані в будь-який колір.

Переваги складського стелажа для металевих виробів

Використання системи зберігання дає масу переваг:

  • швидкий доступ до вмісту;
  • ефективне використання простору приміщення;
  • універсальність використання (підходить для різних дрібних товарів);
  • тривалий термін служби.

Конструкція стелажа для метизів

Металева стелажна конструкція – міцне виріб, що витримує значні навантаження. Тільки одна полиця без праці витримує вагу до 150 кілограмів. Металеві елементи захищені від корозії оцинкуванням або порошковою фарбою. На нижній частині стійок є спеціальні захисні елементи з пластику, які запобігають ушкодженню статі, тому конструкції можуть встановлюватися навіть у магазинах.
Найміцніший елемент стелажної системи зберігання – стійки-опори. Вони відчувають максимальне навантаження, тому повинні бути виключені будь-які деформації. Для цього використовується сталь товщиною в 1,2 міліметра. Полки додатково зміцнюються ребрами жорсткості, що істотно збільшує їх несучу здатність.

Вимоги до ємностей для метизів

Не менш важливий і матеріал ємностей для метизів. Протягом всього терміну експлуатації вони повинні без шкоди для себе витримувати контакт з гострими металевими предметами. Кращим матеріалом для цього буде первинний пропілен. Його поверхня залишається гладкою навіть після кількох років експлуатації.
Поліпропіленові вироби мають зручні поглиблення під пальці, що сприяють висуненню ємності при пошуку метизів. При необхідності контейнер легко вилучається, але мимовільне випадання ящика ніколи не відбудеться, тому що навіть при максимальному висуванні він залишається на стелажі у висячому положенні.

Купівля стелажів для метизів в Україні

Найзручніше замовити створення конструкції за розмірами, що має на увазі максимально ефективне використання стелажа. При замовленні орієнтуються на габарити приміщення, асортимент товарів і обсяги продукції.

Виготовленням і продажем стелажних конструкцій будь-якого типу в Україні займається наша компанія VSV-Group. Представництва ВСВ-Групп є в Києві, Луцьку, Полтаві, Черкасах, Донецьку, Кропивницького, Одесі, Білгороді-Дністровському. Якщо у вашому регіоні немає представництва, то компанія забезпечує доставку і монтаж в будь-який населений пункт країни.

Щоб купити складські стелажі для метизів за найкращими цінами в Україні, достатньо зателефонувати за номером, який вказаний на нашому сайті VSV-Group. Фахівці порадять найбільш підходящу модель складського обладнання виходячи з особливостей діяльності вашої компанії.

З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?