Стелажі з ящиками – набули широкого поширення, тому що дозволяють зберігати на полицях будь-які предмети. Саме тому їх використовують для складу, офісного приміщення, архіву, магазину, автосалону, майстерні. В окремих секціях можна розміщувати товари певної категорії і отримувати швидкий доступ до них в будь-який зручний час.

Складські стелажні конструкції цього типу обслуговуються вручну, тому вони мають середній товарообіг і порівняно невелику вантажопідйомність на один ярус.

Особливості складських стелажів з ящиками

В основі обладнання лежить міцний каркас з металу, що комплектується пластиковими ящиками. Ящики встановлюються на полиці, виготовлені з металу товщиною 0,8 мм. Найміцніші елементи системи зберігання – стійки. Вони мають товщину сталевих стінок близько 1,5 мм і приймають на себе основне навантаження. Стійки з’єднуються з полками за допомогою болтових з’єднань.

Кожен ярус здатний витримувати навантаження приблизно в 150 кілограмів. Цього цілком достатньо для розміщення декількох ящиків з предметами. Для того, щоб полки витримали максимальне навантаження, їх підсилюють ребрами жорсткості. Кілька ярусів дозволяють зберігати на полицях такого стелажа велику кількість різноманітних предметів.

При необхідності взяти предмет потрібно просто висунути ящик. Таким чином, виходить доступ до вмісту без особливих зусиль. Існує кілька типорозмірів обладнання. Стелажі також можуть комплектуватися різними за розмірами контейнерами. Залежно від габаритів товару вибирається і розмір стелажній конструкції.

Моделі цього типу призначені для використання всередині приміщень. Залежно від типу приміщення вибирається і тип покриття металу. Найчастіше це фарба темних тонів, що відрізняється практичністю і довговічністю. Таке покриття забезпечує презентабельний зовнішній вигляд обладнання і захищає сталь від дрібних пошкоджень і корозії.

У більшості випадків конструкція має від 7 до 12 ярусів (в залежності орт висоти кожного з них). Секція витримує більше 1500 кілограмів, а окремі секції можуть об’єднуватися за допомогою болтових з’єднань в єдину систему. Так заповнюється вільний простір в складі, офісі, архіві, автомайстерні або на іншому об’єкті.

Купівля стелажів з ящиками в Україні

Найправильніший спосіб – замовити виготовлення конструкції за розмірами. Створення займає мінімум часу, якщо за нього беруться професіонали з VSV-Group.

Представництва нашої компанії є в:

  • Одесі;
  • Києві;
  • Луцьку;
  • Черкасах;
  • Рівне;
  • Дніпрі;
  • Хмельницькому та інших містах.

Жителі інших регіонів теж можуть купити продукцію ВСВ-Групп: компанія забезпечить доставку стелажній конструкції з сусіднього регіону України. VSV-Group займається виробництвом, продажем, доставкою і монтажем стелажних систем за найкращими цінами в країні. Для початку співпраці з компанією потрібно звернутися по одному з номерів телефонів, розташованих на сайті. Сотні клієнтів по всій країні вже відчули всі переваги покупки товарів в ВСВ-Групп.

З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?