Стелажі з лотками – це зручне рішення, що забезпечує комфортний доступ до різних дрібних предметів, що зберігаються на полицях. Стелажі складські цього типу отримали широке поширення у компаній, діяльність яких пов’язана з роботою з дрібними предметами (наприклад, ремонтних майстерень або організацій, що займаються продажем елементів кріплення). Найчастіше моделі можна побачити навіть в домашніх умовах – для зберігання виробів невеликого розміру вони відмінно підійдуть.
Обладнання не тільки дає зручний доступ до вантажів на полицях, але також ефективно економить місце. Також забезпечується миттєвий доступ до вмісту лотків.

Особливості складських стелажів з лотками

В основі моделі – конструкція з металу, яка комплектується пластиковими лотками. Самі контейнери встановлюються на цільні полки. Полиці можуть встановлюватися на різній висоті, що дозволяє міняти їх кількість в залежності від розміру лотків і зберігаються вантажів. Кріплення за допомогою зачепів робить обладнання більш стійким в завантаженому стані.

Залежно від специфіки роботи компанії, можливе виготовлення стелажних систем за розмірами. Можуть змінюватися габарити лотків. Кожна полку здатна витримати вантаж в межах 150 кілограмів. Міцність забезпечується наявністю ребер жорсткості.
Системи зберігання цього типу мають розвальцьовані і загнуті краї, тому не виникає небезпеки для самих товарів, обслуговуючого персоналу і техніки. З метою захисту від корозії всі металеві поверхні покриваються порошковою емаллю необхідного кольору.

Пластикові контейнери виготовлені з міцного матеріалу, що дозволяє витримувати агресивну експлуатацію протягом тривалого часу. Стелажні конструкції поставляються вже з лотками, що дуже зручно. Слід пам’ятати, що виробник врахував навантаження на полиці із застосуванням власних контейнерів, тому використання інших літаків небажано.

Поліпропіленові контейнери відрізняються високою міцністю, гладкою поверхнею і зручною формою. Лоток висувається для зручності доступу до товарів і не випадає, а залишається у висячому положенні. При необхідності контейнер повністю знімається.

Купівля стелажів з лотками в Україні

Система має масу переваг:

  • тривалий термін служби;
  • оптимальне заповнення приміщення;
  • висока ефективність зберігання при порівняно невеликих розмірах;
  • зручний доступ до товарів;
  • універсальність використання.

Замовити виготовлення стелажа найкраще в нашій компанії VSV-Group. Представництва є по всій Україні – Київ, Дніпро, Донецьк, Одеса, Рівне, Хмельницький, Луцьк, Черкаси, Полтава та інші міста. Якщо у вашому регіоні немає філії, то ми забезпечимо доставку із сусідньої області. Потрібно тільки звернутися за контактним номером телефону, який вказаний на сайті.

ВСВ-Групп займається виробництвом, продажем, доставкою і монтажем стелажів за найкращими цінами в Україні. Жителі будь-якого міста можуть купити надійну продукцію, яка буде служити протягом тривалого часу. Такі стелажі з лотками будуть необхідні на складах, в торгових залах, оптових магазинах і навіть вдома.

З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?