Підземні сміттєві контейнери

Основні переваги підземних сміттєвих контейнерів:

Продуманий дизайн
Довгий період експлуатації
Спрощене технічне обслуговування
Міжнародні сертифікати якості
Перешкода поширенню неприємних запахів
Гігієнічність і простота очищення

Підземні сміттєві контейнери - нове слово в утилізації ТПВ

Як зробити так, щоб контейнер для збору сміття не займав багато місця або взагалі був невидимий для оточуючих? З цією метою можна скористатися спеціалізованим обладнанням – підземними сміттєзбиральниками.

Дуже часто з вини людей побутові відходи не потрапляють в контейнер, а забруднюють контейнерний майданчик. Це не тільки неестетично, а й небезпечно в плані санітарії, так як сміття може залучати комах або тварин, які розповсюджують різні небезпечні інфекції.

Також попит на системи підземного зберігання сміття обумовлений необхідністю економії корисної площі дворової території.

Ці сучасні конструкції закритого типу прийшли до нас з Європи і вже досить часто зустрічаються на вулицях великих міст, таких як Київ, Харків, Одеса, Львів.

Більше 5000 клієнтів вже оцінили всі переваги наших товарів! Станьте одним з них!

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найякісніші сміттєві баки. Вони виготовляються на найбільших високотехнологічних підприємствах з використанням інноваційних технологій.

Сучасне високотехнологічне виробництво

В нашій команді працюють кращі експерти в своїй області. Вони готові відповісти на всі виниклі у Вас питання, підказати і допомогти знайти вірне рішення будь-якої проблеми.

Команда кращих професіоналів

Особливості конструкції підземних сміттєвих баків – запорука естетики двору

Технологія облаштування підземного зберігання побутових відходів передбачає обладнання контейнерних майданчиків в бетонованій шахті під землею. У наземній частини при цьому розташовується тільки люк для збору сміття.

Конструкція складається з двох складових: наземної і підземної.

На землі розміщується сміттєприймач, який представляє собою люк з отвором, що закривається або рухомою стулкою декількох модифікацій, або полімерними пелюстками.

Складність підземної частини полягає в обладнанні бетонної шахти, як підготовчих робіт для установки контейнера. Але така конфігурація забезпечить всій системі тривалий термін безперебійної експлуатації. Фактично заглиблені баки для відходів будуть точно також спустошуватися сміттєприбиральною технікою, так як їх модифікація повністю відповідає параметрам захоплення. Але весь інший час система буде прихована від очей користувачів і це дає їй значні переваги перед звичайними контейнерами і виправдовує витрати на придбання та монтажні роботи.

Спустошення контейнера здійснюється за допомогою зусиль одного оператора: конструкція піднімається за допомогою крана, підноситься до кузова автотранспорту і спустошується за рахунок рухомого дна бака.

Переваги підземних мусорок – європейські інновації у вашому дворі

Використання таких конфігурацій – найбільш гігієнічний спосіб для зберігання ТПВ. Так як сміття не має контакту з повітрям, а знаходиться в герметичному контейнері під землею, що істотно сповільнює процес гниття.

Герметичність конструкції дозволяє:

  • забезпечити відмінний санітарний стан і екстер’єр;
  • запобігти поширенню неприємного запаху;
  • не допустити потрапляння в бак комах, тварин, атмосферних опадів.

Також можливо обладнання актуального на сьогоднішній день роздільного збору сміття. Для цього необхідно встановити кілька сміттєприймачів з відповідними позначками: папір, пластик, скло, біо-відходи. Допускається розміщення в одну шахту до 5 баків місткістю по 1100 літрів.

До переваг установки варто також віднести:

  • презентабельність зовнішнього вигляду;
  • забезпечення безпеки зберігання ТПВ;
  • дотримання принципу екологічності збору відходів;
  • зрозумілість обслуговуючих операцій;
  • тривалий термін служби.

Про якість та відповідність європейським нормам безпеки і українським стандартам свідчать сертифікати. Компанія «ВСВ – Груп» ретельно дбає про свою репутацію і своїм клієнтам пропонує купити тільки ту продукцію, яка виготовлена ​​популярними виробниками, що давно завоювали довіру споживачів. Підземні системи зберігання ТПВ від «ВСВ – Груп» – це гарантія дотримання гігієни, сприятливої ​​екологічної обстановки та естетики!

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів