Пластикові сміттєві контейнери для ТПВ

Основні переваги сміттєвих баків:

Продуманий дизайн
Посилені ключові робочі вузли
Міжнародні стандарти якості
Проста очищення і технічного обслуговування
Вага майже в 3 рази легше металевих
Ні неприємних запахів і доступу комах

Сміттєві баки - естетика і безпека зберігання побутових відходів

Без сміттєвих контейнерів складно уявити собі збір відходів. Пластикові баки стали незамінними в сучасному світі, оскільки вони набагато зручніші і простіші в експлуатації, ніж металеві. Полімери не гниють, не іржавіють, а також їх можна легко очистити і помити.

Така тара відповідає європейським стандартам і робить процес збору сміття зручнішим. Резервуари легко спустошити завдяки гладким поверхням стін. На очистку йде мінімум часу, що допомагає його заощадити. Використовувати їх можна як в ЖКГ, так і вдома.

Більше 5000 клієнтів вже оцінили всі переваги наших товарів! Станьте одним з них!

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найякісніші сміттєві баки. Вони виготовляються на найбільших високотехнологічних підприємствах з використанням інноваційних технологій.

Сучасне високотехнологічне виробництво

В нашій команді працюють кращі експерти в своїй області. Вони готові відповісти на всі виниклі у Вас питання, підказати і допомогти знайти вірне рішення будь-якої проблеми.

Команда кращих професіоналів

Особливості конструкції сміттєвих баків

Контейнери для відходів відрізняються за формою, розміром і місткістю. Для приватних будинків і офісів зазвичай використовують баки на 120, 240 і 360 літрів. На великих підприємствах доречні резервуари на 660-770 літрів, а біля ТЦ або житлової забудови можна використовувати на – 1100 літрів.

Ємність має кришку і колеса, завдяки яким можна з легкістю переміщати контейнери без допомоги техніки. Кришка перешкоджає поширенню неприємного запасу. Є спеціальні кріплення для захоплення бака за допомогою техніки. Такі конструкції продумані до дрібниць для максимальної зручності використання.

Якщо у вас немає необхідності у великій баку, то можна придбати модель на 120 або 240 літрів. Вона володіє товстим дном, а місця захоплення за гребінку посилені. Такі контейнери адаптовані для використання в температурному режимі від -40 до +60 градусів і призначені для вантажу загальною вагою до 48 кг або до 96 кг. Сама тара відрізняється невеликою вагою і габаритами. Конструкція оснащена колесами, її можна переміщати як в приміщенні, так і на вулиці.

Баки середніх розмірів призначені в тому числі і для використання в екстремальних умовах. Вони витримують перепади температур, дощ і сніг. Оснащені колесами і ручками для переміщення, а також цапфами для захоплення сміттєвозами. Додаткові комплектуючі залежать від побажань покупця. Бак на 660 літрів має вантажопідйомність до 260 кг, а сама конструкція важить близько 40 кг.

Найбільші контейнери мають посилені стінки і дно. У деяких моделях є спеціальні амортизатори, які продовжують термін служби коліс. Для додаткового комфорту в кришці може бути люк, а також спеціальна педаль, яка піднімає кришку. Такий механізм працює на спеціальних напрямних і приводиться в рух важелями. Подібний резервуар здатний витримати навантаження до 510 кг при власній вазі близько 50 кг.

Головні переваги сміттєвих контейнерів

Переваги пластикової тари досить різноманітні:

  • мала вага;
  • можливість дезінфекції та чистки;
  • гігієнічність;
  • стійкість до впливу зовнішнього середовища;
  • тривалий термін експлуатації.

Перевагою стала також ціна і зручність використання тари. Замовити конструкції різної місткості з доставкою по Україні можна в нашій компанії VSV-Group. Продаж таких резервуарів здійснюється відповідно до європейських стандартів якості.

Універсальність пластикової тари сприяла її поширенню. Металеві баки використовуються все рідше, а цей матеріал актуальний для підземних контейнерів, інноваційної технології збору та зберігання сміття.

Сьогодні купити полімерні баки можна у всіх великих містах – Києві, Одесі, Дніпрі, Полтаві та інших. Сміттєві контейнери із пластику – це найпростіший і доступний спосіб збору відходів. Використовуючи такі резервуари, ви значно скоротите витрати і заощадите час на очищення ємності.

З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?