ТОП-10 запитань про маркізні системи

ТОП-10 запитань про маркізні системи - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

В Італії є дуже красива легенда про перші маркізи. Знатний сеньйор без пам’яті закохався в прекрасну дівчину неймовірної краси, шкіра у неї була біліше алебастру. І щоб сонце не зіпсувало цю чудову хвороба шкіри, він спорудив над вікнами її замку тканинні навіси, щоб заховати її красу від сонячних променів. І ось завдяки цій парі закоханих легкий навіс з тканини, який отримав назву «маркіза», потроху поширився в усьому світі і став елегантною і оригінальною частиною зовнішньої обробки будівлі. Маркіза не тільки вкриє від палючого сонця, вона також захистить від дощу і сильного вітру. Сучасні маркізи мають зручну конструкцію: при бажанні їх можна згорнути або скласти так, що вони стануть непомітними, а можна зняти їх без особливих зусиль. Маркізи рятують мешканців будинку від прямих палючих променів сонця, залишаючи відкритим огляд вулиць і забезпечуючи приплив свіжого повітря, чого не можуть, наприклад, віконниці.

Досі не можете вирішити чи потрібні Вам маркізи – ми підготувати 10 запитань,  які найчастіше виникають у наших клієнтів. Впевнені, що це допоможе Вам зробити правильний вибір на користь свого комфорту!

Для чого мені автоматика на маркізах?

Маркізи з автоматикою використовують в чотири рази частіше, ніж маркізи на ручному управлінні. Не вірите? Уявіть, як часто б ви перемикали канали на телевізорі, якби у вас не було дистанційного пульта управління.

Ніщо не може бути комфортніше і простіше, ніж відкривання і закривання маркізи за допомогою натискання кнопки на пульті дистанційного керування (або на перемикачі).

Як тільки маркіза повністю відкриється (або закриється) – вона самостійно зупиниться. Також, ви можете зупинити її в будь-якому проміжному положенні.  Крім того, сонячно-вітрова автоматика – це безпека і можливість управління без участі людини.Також, можливе підключення до системи Розумний будинок.

Як правильно обрати маркізу?

Обов’язковими умовами вибору якісної маркізние системи є:

 • тканини, спеціально призначені для зовнішнього застосування
 • надійна комплектація (лікті з ланцюговим з’єднанням, якісні металеві деталі і фарбування, ергономічні пластикові елементи комплектації).

При виборі конкретної моделі маркізи важливо визначити:

 • призначення і мета застосування маркізи (наприклад, затінення тераси в приватному будинку або солнцезащита і рекламне оформлення вторинних вікон);
 • яку площу необхідно захищати від сонця і куди буде кріплення маркізние системи (матеріал фасаду);
 •  як маркіза (маркізи) будуть управлятися (автоматика або ручне управління);
 •  чи буде система демонтуватися на зимовий період або вона повинна бути “законсервована”.

Який вид сонцезахисту краще?

На це питання неможливо відповісти однозначно. Асортимент сонцезахисних систем тому і настільки широкий, що різні сонцезахисні системи відрізняються функціональністю, рівнем затінення і вибором дизайну матеріалу.

Наприклад, зовнішні сонцезахисні системи – маркізи – відрізняються більш високою ефективністю в порівнянні з інтер’єрними. Маркізи з однотонних або смугастих акрилових тканин прекрасно прикрашають фасади будівель і створюють додаткову площу з комфортним затінюванням. Маркізи рекомендується застосовувати для захисту від сонця і легкого дощу, як правило, з березня по жовтень. У період з мінусовою температурою повітря, а також при сильному вітрі і дощі – маркізи необхідно закривати (згортати). Інтер’єрні сонцезахисні системи відрізняються великим спектром продуктів: жалюзі горизонтальні та вертикальні, дерев’яні жалюзі, рулонні штори, штори Делайт, штори плісе, римські штори.

Чи треба мити маркізи?

Маркізи – це продукт зовнішнього (вуличного) застосування. Наприклад, хороший господар не залишає свій автомобіль без миття на тривалий термін, теж стосується і маркіз – своєчасна чистка тканини і основних деталей не тільки відновить привабливий вигляд маркізи, але і продовжить термін служби.

Рекомендуємо робити генеральне чищення маркізи раз на рік. Пил і бруд, який осідає на тканини маркізи, рекомендується регулярно видаляти щіткою з сухій поверхні. Бруд на тканини необхідно проводити вологе прибирання з застосуванням води і 5% мильного розчину. Необхідно обов’язково дати просохнути тканини перед згортанням маркізи, а якщо маркіза була згорнута терміново через дощ та вітер, то не забудьте просушити полотно маркізи відразу після дощу. 

Чи іржавіють маркізи з часом?

Маркізні тканини покриті пило- та волого-стійким просоченням до утворення цвілі і грибків та. Молекулярний бар’єр захищає кожне волокно тканини, забезпечуючи стійкість до ультрафіолетового випромінювання і вологостійкість. Тканини сертифіковані міжнародним інститутом Oeko-Tex. А це означає, що вони не містять шкідливих речовин, що представляють небезпечний для здоров’я людини.

Які є кольори тканин для маркіз?

У колекції ВСВ-груп постійно є більше 40 кольорів і відтінків акрилових «смугастих» тканин, більше 20 акрилових однотонних полотен. Для більш детальної інформації Вам варто звернутися до менеджера компанії. Слід зауважити, що важливо бачити тканини на просвіт – тому що тільки так ви зможете зрозуміти, як тканина виглядає в маркіза.

Які бувають різновиди маркіз?

Маркізні системи підрозділяються на:

 • горизонтальні ліктьові маркізи;
 • вертикальні маркізи (рефлексолі);
 • балконні маркізи з “падаючим” ліктем;
 • терасові горизонтальні системи;
 • ковшеві маркізи;

 

Горизонтальні ліктьові системи бувають відкриті і касетні. Касетні системи не вимагають демонтажу і консервації на зиму.

Балконні маркізи з падаючим ліктем найчастіше закривають окремі отвори (вікна) і відрізняються більшою вітростійкістю.

Вертикальні маркізи (рефлексолі) можуть бути виготовлені з акрилових тканин, а також з скроневої. Вертикальні системи Веранда, Веранда Плюс і Zip застосовуються для затінення альтанок, веранд і встановлюються безпосередньо на фасадах будівель (на кожному окремому отворі). Терасні горизонтальні системи рекомендуються для затінення великих майданчиків. Система, найчастіше застосовується зі стійками. В цілому система більш вітростійка, ніж горизонтальні ліктьові маркізи.

Важливо нагадати про те, що маркізи – це зовнішні сонцезахисні системи, які НЕ призначені для захисту від дощу і вітру! При посиленні вітру і дощу маркізи потрібно обов’язково звернути (вручну або автоматично).

Як довго мені прослужить маркіза?

Ми надаємо гарантію на ліктьові маркізи – 36 місяців. Вона поширюється на властивості тканини і працездатність всієї системи. Крім того, в рамках гаранійних зобов’язань програми Somfy Expert надається гарантія терміном на 5 років на автоматику Somfy в маркізние системах. Варто пам’ятати, що при належному догляді і дотриманні всіх рекомендацій термін служби ліктьових маркіз може досягати 10 років і більше.

У чому різниця між віконною та терасною маркізою?

Віконні маркізи встановлюються над вікном завдяки спеціальній касеті, всередині якої перебуває високоякісна, сонцезахисна тканина в рулоні. Нижня частина такого полотна міцно фіксується на спеціальній штанзі. Збоку висуваються кронштейни, які підіймають і опускають конструкцію при розгортанні і згортанні. Даний вид маркіз найчастіше має автоматичний привід.

Терасна маркіза має трохи складнішу конструкцію від віконної. Має також велику робочу площу. До стінки монтується касета всередині якої є рулон тканини. Один кінець надійно фіксується до передньої планки. Коли пристрій розгортається в робочий стан, її надійно підтримують два спеціальних «важеля-ліктя». Вони розкриваються і складаються всередину касети ручним способом або за допомогою дистанційного пульта. Коли маркіза в складеному стані вона нагадує вид касети, зовні покритою спеціальним ударо-міцним алюмінієвим коробом. Завдяки такій конструкції тканина маркізи залишається неушкодженою круглий рік.

Чому варто встановити маркізи? Які у них переваги?

Переваги маркіз: 

 • Захист фасаду будинку від УФ променів, перегріву і вицвітання. 
 • Сучасні маркізи складаються і розкладаються як вручну, так і автоматично, а також з пульта дистанційного керування. 
 • У негоду і ранньою осінню маркіза захистить терасу від помірних опадів, утримає на собі частину опалого листя. 
 • Мінімум експлуатаційних витрат. Достатньо раз на рік проводити техобслуговування вузлів механізму і періодично чистити полотно сухою щіткою. 
 • Дистанційне керування дозволяє в будь-який момент розгортати і згортати тент, не виходячи з дому. Простір для дизайнерських рішень. Маркізи добре вписуються і в міський пейзаж, і в природний ландшафт. Власники кафе і ресторанів можуть нанести на маркізу свій логотип, щоб привернути увагу клієнтів.

З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?