Цифровий друк: створюйте неповторні дизайни

Про воротні системи
Цифровий друк: створюйте неповторні дизайни - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Знайти індивідуальний підхід у всьому! Саме з цією функцією відмінно справляються ворота серії Prestige з цифровим друком на полотні. Це унікальна можливість зробити свої гаражні ворота яскравою деталлю екстер’єру! Серія Prestige поєднує в собі 20-ти річний досвід розробки унікальної конструкції, якості та інноваційності. Ревна праця є повністю виправданою. Наразі  лінійка Prestige – це унікальний конструктив на ринку, з яким складно конкурувати. Завдяки 3 головним перевагам, ворота залишаються №1 серед клієнтів і партнерів ВСВ-Групп:

 • Корозійна стійкість: комплектуючі виготовлені повністю з нержавіючої сталі і надійно захищені від корозії навіть в самих вологих регіонах.
 • Плавність механізмів: розробка системи подвійних роликів забезпечує м’яку і тиху роботу воріт.
 • Індивідуальний дизайн: ексклюзивна можливість створити свій власний дизайн воріт методом цифрового друку. Для тих, хто любить виділятися – це найкраще рішення, яке тільки можна знайти.

Цифровий друк: що потрібно знати?

Цифровий друк на полотнах воріт Prestige вже давно набирає популярності серед наших клієнтів. Виробник ТМ Алютех передбачив всі можливі варіанти і стилі дизайнів:

 • текстури деревини для прихильників природності і натуральності.
 • текстури натурального каменю для любителів природної краси гірських порід,
 • сюжетні принти для тих, хто хоче підкреслити свою індивідуальність
 • універсальні додаткові текстури

З нами відкриті нові можливості для вашого дизайну! Всі зображення та принти наносяться на ворота методом цифрового друку. Він має ряд переваг, які зроблять ваші ворота унікальними:

 1. Стійкість до УФ-променів протягом як мінімум 10 років! Вигорання воріт однозначно Вам не загрожує.
 2. Чіткість. При нанесенні принтів все лягає ідеально з точністю до міліметра – максимальна точність дрібних деталей картинки.
 3. Кольори. Технологічний принтер дозволяє наносити на поверхню полотна зображення будь-якої складності і ступеня забарвлення. Завдяки високоякісному ультрафіолетовому чорнилу європейського виробництва, в процесі нанесення панель не поглинає його і картинка стає більш яскраво забарвленою.
 4. Захист від механічний пошкоджень. В процесі використовується якісне покриття лаком, який забезпечує стійкість до подряпин і зовнішніх механічних впливів.
 5. Стійкість до перепадів температур. Матеріали, які використовуються в роботі, не боятися перепадів температур, що є великим плюсом для регіонів з підвищеним рівнем вологості. Ворота з цифровим друком можна експлуатувати в будь-яких погодних умовах.
 6. Швидке виготовлення. Сучасний принтер розроблений за останніми технологіями і забезпечує швидке фарбування. Це дозволяє виготовляти індивідуальні замовлення протягом 5-7 днів.

До речі, тепер нанести друк можна не тільки на ворота, але і на бічні двері серії SDN-1, SDN-2, SDN-Thermo. Замовлення друку доступне також і на серію воріт Prestige і ProPlus з вбудованою хвірткою і фальшпанелью. Таке поєднання створює єдиний стиль екстер’єру, роблячи його гармонійним і естетичним. Це дуже цікавий підхід, щоб проявити вашу індивідуальність як господаря будинку. На даний момент, для бічних дверей доступні тільки стандартні колекції принтів – 18 зображень з деревної текстурою і серія “Індастріал” (бетон і мідь). Замовлення дверей з індивідуальним дизайном поки неможливий. Впевнені, що нам вдалося вас здивувати, адже на ринку немає інших аналогів такої пропозиції. 

Гарантія на ворота з цифровим друком

Крім декоративної функції, ворота мають високу стійкість до впливів навколишнього середовища. Купуючи ворота, ви отримуєте 2 роки загальної гарантії на секційні ворота Prestige з цифровим друком. І також 10 років гарантії від наскрізної корозії на полотні воріт. Саме завдяки якісним матеріалам, ми можемо надавати такий гарантійний термін своїм клієнтам.

Друк на промислових воротах:

Тепер друк доступний також і на промислових воротах серії ProPlus. Ви можете зробити  своє виробництво впізнаваним брендом завдяки нанесенню логотипу, контактів або інші важливих даних про вашу компанію. Це відмінний спосіб виділитися серед своїх конкурентів і заявити про себе.

Також на ProPlus можна нанести будь-який принт, в числі яких:

 • 14 деревних текстур
 • 12 текстур натурального каменю
 • 6 додаткових текстур: листова мідь, бетон і тд.

Цифровий друк на промислових воротах – це відмінний спосіб створити унікальний і ефективний зовнішній вигляд підприємства, зберігши єдиний корпоративний стиль. 

Розширення асортименту:

ТМ “АЛЮТЕХ” розширює свій асортимент стандартних принтів для цифрового друку на гаражних воротах Prestige і промислових воротах ProPlus. Зокрема, колекція доповнена чотирма новими текстурами: Winchester Classic (Вінчестер класік), Wet concrete (Мокрий бетон), Light concrete (Світлий бетон) і Concrete Anteak (Бетон Антик).

Таким чином, на сьогодні в асортименті “АЛЮТЕХ” є 41 текстура, кожна з яких здатна зробити секційні ворота справжньою окрасою екстер’єру приватного будинку або промислового об’єкту. 

 


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів