Цифровий друк: створюйте неповторні дизайни

Цифровий друк: створюйте неповторні дизайни - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Знайти індивідуальний підхід у всьому! Саме з цією функцією відмінно справляються ворота серії Prestige з цифровим друком на полотні. Це унікальна можливість зробити свої гаражні ворота яскравою деталлю екстер’єру! Серія Prestige поєднує в собі 20-ти річний досвід розробки унікальної конструкції, якості та інноваційності. Ревна праця є повністю виправданою. Наразі  лінійка Prestige – це унікальний конструктив на ринку, з яким складно конкурувати. Завдяки 3 головним перевагам, ворота залишаються №1 серед клієнтів і партнерів ВСВ-Групп:

 • Корозійна стійкість: комплектуючі виготовлені повністю з нержавіючої сталі і надійно захищені від корозії навіть в самих вологих регіонах.
 • Плавність механізмів: розробка системи подвійних роликів забезпечує м’яку і тиху роботу воріт.
 • Індивідуальний дизайн: ексклюзивна можливість створити свій власний дизайн воріт методом цифрового друку. Для тих, хто любить виділятися – це найкраще рішення, яке тільки можна знайти.

Цифровий друк: що потрібно знати?

Цифровий друк на полотнах воріт Prestige вже давно набирає популярності серед наших клієнтів. Виробник ТМ Алютех передбачив всі можливі варіанти і стилі дизайнів:

 • текстури деревини для прихильників природності і натуральності.
 • текстури натурального каменю для любителів природної краси гірських порід,
 • сюжетні принти для тих, хто хоче підкреслити свою індивідуальність
 • універсальні додаткові текстури

З нами відкриті нові можливості для вашого дизайну! Всі зображення та принти наносяться на ворота методом цифрового друку. Він має ряд переваг, які зроблять ваші ворота унікальними:

 1. Стійкість до УФ-променів протягом як мінімум 10 років! Вигорання воріт однозначно Вам не загрожує.
 2. Чіткість. При нанесенні принтів все лягає ідеально з точністю до міліметра – максимальна точність дрібних деталей картинки.
 3. Кольори. Технологічний принтер дозволяє наносити на поверхню полотна зображення будь-якої складності і ступеня забарвлення. Завдяки високоякісному ультрафіолетовому чорнилу європейського виробництва, в процесі нанесення панель не поглинає його і картинка стає більш яскраво забарвленою.
 4. Захист від механічний пошкоджень. В процесі використовується якісне покриття лаком, який забезпечує стійкість до подряпин і зовнішніх механічних впливів.
 5. Стійкість до перепадів температур. Матеріали, які використовуються в роботі, не боятися перепадів температур, що є великим плюсом для регіонів з підвищеним рівнем вологості. Ворота з цифровим друком можна експлуатувати в будь-яких погодних умовах.
 6. Швидке виготовлення. Сучасний принтер розроблений за останніми технологіями і забезпечує швидке фарбування. Це дозволяє виготовляти індивідуальні замовлення протягом 5-7 днів.

До речі, тепер нанести друк можна не тільки на ворота, але і на бічні двері серії SDN-1, SDN-2, SDN-Thermo. Замовлення друку доступне також і на серію воріт Prestige і ProPlus з вбудованою хвірткою і фальшпанелью. Таке поєднання створює єдиний стиль екстер’єру, роблячи його гармонійним і естетичним. Це дуже цікавий підхід, щоб проявити вашу індивідуальність як господаря будинку. На даний момент, для бічних дверей доступні тільки стандартні колекції принтів – 18 зображень з деревної текстурою і серія “Індастріал” (бетон і мідь). Замовлення дверей з індивідуальним дизайном поки неможливий. Впевнені, що нам вдалося вас здивувати, адже на ринку немає інших аналогів такої пропозиції. 

Гарантія на ворота з цифровим друком

Крім декоративної функції, ворота мають високу стійкість до впливів навколишнього середовища. Купуючи ворота, ви отримуєте 2 роки загальної гарантії на секційні ворота Prestige з цифровим друком. І також 10 років гарантії від наскрізної корозії на полотні воріт. Саме завдяки якісним матеріалам, ми можемо надавати такий гарантійний термін своїм клієнтам.

Друк на промислових воротах:

Тепер друк доступний також і на промислових воротах серії ProPlus. Ви можете зробити  своє виробництво впізнаваним брендом завдяки нанесенню логотипу, контактів або інші важливих даних про вашу компанію. Це відмінний спосіб виділитися серед своїх конкурентів і заявити про себе.

Також на ProPlus можна нанести будь-який принт, в числі яких:

 • 14 деревних текстур
 • 12 текстур натурального каменю
 • 6 додаткових текстур: листова мідь, бетон і тд.

Цифровий друк на промислових воротах – це відмінний спосіб створити унікальний і ефективний зовнішній вигляд підприємства, зберігши єдиний корпоративний стиль. 

Розширення асортименту:

ТМ “АЛЮТЕХ” розширює свій асортимент стандартних принтів для цифрового друку на гаражних воротах Prestige і промислових воротах ProPlus. Зокрема, колекція доповнена чотирма новими текстурами: Winchester Classic (Вінчестер класік), Wet concrete (Мокрий бетон), Light concrete (Світлий бетон) і Concrete Anteak (Бетон Антик).

Таким чином, на сьогодні в асортименті “АЛЮТЕХ” є 41 текстура, кожна з яких здатна зробити секційні ворота справжньою окрасою екстер’єру приватного будинку або промислового об’єкту. 

 


З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?