6 причин встановити на складі стелаж для піддонів

Інше
6 причин встановити на складі стелаж для піддонів - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Будь-який фахівець, що залучений в роботі на складі, вам скаже, що управління і підтримку складу в порядку може бути складним завданням, тому що охоплює не тільки облік запасів, обробку та відвантаження, а й управління обладнанням і персоналом. Ось чому необхідно забезпечити ефективну, безпечну і прибуткову систему зберігання продукції, яка підвищить продуктивність в складському приміщенні. 

Стелажі для піддонів – це оптимальна форма використання простору, яка дозволяє більш ефективно керувати запасами. Не впевнені? У цій статті ми розкриємо 6 причин, які доведуть результативність встановлення стелажа для піддонів на підприємстві.

Максимізація простору шляхом вертикального зберігання 

Стелажі для палет дозволяють збільшити простір шляхом вертикального зберігання інвентарю. Крім того, стелажі з піддонами не займають багато місця в цілому. Крім того, при правильному розташуванні стелажної системи ви можете зберігати більше піддонів, збільшуючи тим самим обсяг зберігання.

Запобігання ушкоджень товару

Якщо ваші процеси з організації обробки та зберігання призводять до пошкодження товарів на вашому складі, це явна ознака того, що щось потрібно змінити! Ці збитки можуть привести до втрати запасів і недостачі, що, в свою чергу, вплине на ваш дохід і прибуток. За допомогою стелажів для піддонів більше не потрібно вдаватися до розташування товару одне на одного – тепер ви зможете виділити достатньо місця для кожного піддону. Це значно знижує ймовірність пошкодження виробів і забезпечує більш безпечне робоче місце.

Зниження рівня травматизації співробітників

Небезпечне і важкодоступне розміщення продукції на складі часто є причиною травмування працівників. Ергономічно продумане розміщення системи стелажів для палет забезпечує зручну організацію інвентарю, завдяки чому у ваших навантажувачів і співробітників немає плутанини, що робить ваш склад безпечним робочим простором для всіх.

Скорочення часу на обробку і доставлення замовлень

Палетні стелажі забезпечують акуратну та ефективну організацію товарів, що дозволяє легко знаходити й отримувати доступ до всього асортименту. Тому немає потреби навіть переміщати піддони або купувати навантажувач, щоб отримати доступ до продукції, тому що він настільки акуратний і добре організований, що дозволяє кожному швидше виконувати свої завдання.

Безпека

Стелажі складські палетні розробляють індивідуально відповідно до суворих вимог до безпеки. Стійкість конструкції забезпечують спеціальні металеві «підошви». Їх закріплюють до підлоги спеціальними анкерними болтами, що виключає можливість розхитування конструкції.

Широка сфера застосування

Стелаж для піддонів має збірно-розбірну металеву конструкцію індивідуальних розмірів. Завдяки цьому всю стелажну систему при необхідності можна перемістити з одного об’єкта на інший. Незамінні на складах, гуртових базах, виробничих цехах та ін.


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів