Акрилові тканини для маркіз – незаперечні переваги

Акрилові тканини для маркіз – незаперечні переваги - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Паронепроникні та непривабливі брезенти, тканини 500-ї марки, банери (ПВХ), які раніше використовувалися для виробництва тентів та маркіз, давно вже не актуальні. Тепер виробники використовують з цією метою акрилові тканини. Вони є синтетичним матеріалом з акрилових ниток. Унікальність таких тканин полягає в тому, що фарбування проводиться не опусканням полотна в фарбу, а поки що склад, з якого буде отримана нитка, перебуває в рідкому стані. Таким чином, виходить, що тканина пофарбована зсередини, а не зовні. За рахунок цього виключені появи білих ліній у місцях згину, а значить, навіси та намети будуть виглядати привабливо навіть за активної експлуатації.

Вигідно відрізняються акрилові тканини та своєю міцністю. Допустимі коливання температури – від -30 до +50 ° С, вологість повітря – до 95%. За рахунок спеціальних просочень вони не гниють, легко витримують вплив UV-променів і не вигоряють. Маркізи з акрилу можуть експлуатуватися за сонця, дощу і навіть граду, причому ресурс у таких тканин — як мінімум три роки. Матеріал є пожежостійким.

Ще однією унікальною властивістю акрилових тканин є їхня паропроникність. На відміну аналогів з ПВХ вони дихають, тобто. Нове повітря вільно проходить через них, за рахунок чого під тентом створюється приємна атмосфера. При цьому краплі крізь маркізи не потраплятимуть: усі тканини є водовідштовхуючими, тому вода просто скочується вниз по поверхні полотна.

Перевагою акрилової тканини є привабливий зовнішній вигляд. На відміну від ПВХ, вона не дає відблисків, виглядає багатшими і нагадує за фактурою натуральні матеріали. Фарбування можливе у будь-які відтінки, що дає можливість запропонувати цікаві рішення для екстер’єру. Ніякі атмосферні дії не змусять тканину зменшитися, розширитися або злиняти.

Нарешті, після установки тенту за ним не знадобиться особливий догляд: досить протирати полотно мильним розчином і сушити в розправленому вигляді при кімнатній температурі.

Щоб дізнатися вартість установки маркіз – звертайтеся за контактами:

ВСВ-ГРУП

Київ, бульвар Івана Лепсе, 4, БЦ “Діамант-центр”, офіс 304

пн-пт 9:00 – 18:00, суб 10:00 – 15:00

Або замовте зворотний дзвінок чи викличте замірника для встановлення та розрахунку точної вартості.


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів