Алюмінієві вікна: довговічна і надійний захист вашого будинку

Інше
Алюмінієві вікна: довговічна і надійний захист вашого будинку - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

 

Ми живемо у 21 столітті і нас вже не так легко здивувати новинками. Разом із ІТ-сферою крокує і будівельна. Постійний рух допомагає досягти не малих успіхів: автоматика для воріт стала доступнішою та ефективнішою, розробка системи «розумний дім», яка задіяє всі функції в будинку, комплексні підходи до будівництва, автоматизації та енергоефективності. Все це не тільки допомагає розвиватися будструктурі, але і робить наше життя зручнішим, комфортнішим і безпечнішим.

Алюмінієві вікна – новинка на ринку України.

Металопластикові вікна вже нікого не дивують, їхня функціональність усім відома і в наш час хочеться почути про нові системи – кращі, міцні та функціональні. Якщо ви плануєте будувати будинок, бізнес-центр або просто вирішили змінити зовнішній вигляд вашої архітектурної будівлі, тоді відмінним варіантом зі скління фасадів стануть алюмінієві системи.

Алюмінієві вікна вже здобули довіру сотень тисяч, якщо не мільйонів, мешканців Європи та інших континентів. Їх встановлюють як у житлових будинках, так і в офісах, магазинах.

Переваги алюмінієвих систем:

 • багатоваріантність виконання конструкцій;
 • простота обробки та зручність складання;
 • універсальність та взаємозамінність;
 • оптимальне поєднання геометрії та міцності;
 • сучасний дизайн;
 • різноманітність колірних рішень;
 • оптимальні теплоізоляційні характеристики;
 • високий рівень звукоізоляції;
 • міцність та жорсткість, розрахована на великі конструкції;
 • і багато іншого.

Алюмінієві вікна мають тривалий термін служби. Не тільки ви зможете оцінити якість, а й ваші діти та онуки, оскільки орієнтовний термін служби – близько 100 років. Такі дані були отримані після численних випробувань та тестів.

Алюмінієві вікна: довговічна і надійний захист вашого будинку - фото - статья на блоге компании ВСВ-ГруппРізновиди алюмінієвого скління

Серед безлічі різновидів фасадного скління, виробляють 4 системи. Система рамного скління без терморозриву ALT C 48, система рамного скління з терморозривом ALT W 62 та ALT W 72, а також система балконного скління ALT 100.

Терморозрив – це властивість профілю, що запобігає проникненню із зовнішнього боку низьких або високих температур, зберігає оптимальну обстановку в приміщенні. Також системи з терморозривом набагато енергоефективніші, порівняно з металопластиковими конструкціями.

Система рамного скління без терморозриву ALT C 48

ALT C 48 – це система без теплоізолюючих властивостей. Її встановлюють зовні та зсередини, в магазини, офіси та в багатьох інших місцях. Найчастіше ALT C 48 використовують для приміщень, де не потрібно зберігати оптимальну температуру. Назва системи відповідає товщині профілю – 48 мм.

Переваги:

 • Прекрасний естетичний вигляд – прямі профільні системи забезпечують сучасний стильний дизайн у будь-яких колірних рішеннях.
 • Безпека та надійність гарантується якісними комплектуючими відповідно до стандартів.
 • Різноманітність. Також є можливість різного типу з’єднань. Так монтаж робиться індивідуально для кожного замовлення.
 • Якісна установка. При монтажі великих систем використовують кілька конструкцій, які з’єднуються в одну. Так готова конструкція буде міцною та стійкою.

Система рамного скління з терморозривом ALT W 62

ALT W 62 має теплоізолюючі властивості та підходить для скління житлових будинків, офісів та магазинів. Товщина профілю відповідає назві – 62 мм.

Оптимальна конструкція з енергоефективними властивостями захищає від зовнішніх впливів, таких як сторонні шуми та звуки (до 33 дБ), холодне чи тепле повітря, вітрові навантаження, а також волога.

Система рамного скління з терморозривом ALT W 72

Найтепліші віконні профілі з товщиною 72 мм. Мають висококласні теплоізолюючі властивості та максимальний захист від зовнішніх впливів. Звукоізоляція до 43 дБ, а вітрове навантаження класу А. Вікна можуть бути вбудовані у фасад або з поворотним, відкидним та композиційним механізмом.

Перевагою даної моделі є створення великих конструкцій, на відміну класичних видів скління. При цьому система міцна та надійна, витримує різного типу навантаження. Високий рівень захисту від шуму дозволяє не відволікатися на звуки зовні, а енергоефективність допоможе заощадити на споживанні опалення в зимовий період та охолодження влітку.

Система балконного скління ALT 100

Для створення комфортних та сучасних балконів та лоджій була розроблена спеціальна система розсувного та розстібного типу ALT 100. Вона захищає приміщення від шуму, вітру, пилу та дощу, а також має оптимальні термоізолюючі властивості, придатні для таких приміщень.

Переваги ALT 100:

 • Легкість у прибиранні – завдяки дренажній системі можна з легкістю видаляти бруд, пил та опади на застоюються у профілі.
 • Безліч варіантів. Можна вибрати тип, що сподобався: розстібний або розсувний, товщину скла і різну функціональність, в яку включена система від комах.
 • Просте збирання. Легкий монтаж допоможе швидко та без зусиль здійснити мрію – гарне та міцне скління балкона.
 • Безпечна та зручна експлуатація. В системі використовуються найкращі комплектуючі, які забезпечують стійкість без деренчання, звукоізоляцію та захист від зовнішніх впливів.
 • Недороге обслуговування.

Ціна на алюмінієві вікна не відрізняється від металопластикових систем, але завжди важливо враховувати технічні характеристики кожного з видів профілів. Крім вікон, існують також алюмінієві двері з такими ж показниками енергоефективності та стійкості до різних факторів та перегородки для офісу – популярні системи серед бізнес-центрів високого класу комфорту.

Алюмінієві вікна: довговічна і надійний захист вашого будинку - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів