Антимоскітні ПВХ-штори

Інше
Антимоскітні ПВХ-штори - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

На кожному виробництві вкрай важливо підтримувати чистоту і порядок, особливо на підприємствах громадського харчування. Весна-літо – це два сезони, коли температурні показники можуть впливати на якість продукції, а до того ж Вас ще атакують комахи, яким не терпиться поласувати чимось смачним. Щоб уникнути псування кінцевої продукції, ми радимо придивитися до антимоскитні ПВХ-завіс. Вони працюють набагато краще будь-яких відлякують коштів, які має низьку ефективність і також можуть впливати на якість вашої продукції. Саме тому ВСВ-Групп в таких випадках пропонує використовувати спеціальні ПВХ-завіси – вони допоможуть відлякати птахів і комах і зберегти продукцію.

Переваги антимоскітних ПВХ-завіс

ПВХ-завіси – це загородження зі стрічок полівінілхлориду, які кріпляться на спеціальний навіс. Стрічки йдуть внахлест: один ряд перекриває інший, щоб закрити всі щілини, які можуть виникнути. Таким чином вдається зберегти тепло всередині приміщення і не допустити проникнення всередину комах, птахів і пилу.

ПВХ-стрічки мають наступні переваги:

 • Безпека. Полівінілхлорид не горить і не розкладається під дією вологи.
 • Стійкість до механічних впливів і мікроорганізмів.
 • Хороший огляд. Через напівпрозорі ПВХ-завіси видно все, що відбувається в приміщенні.
 • Зручність для персоналу. Люди і техніка можуть вільно проходити через термоштори.
 • Термо- і шумоізоляція. ПВХ-завіса зберігає постійний температурний режим усередині приміщення і гасить звукові хвилі.

Термоштори зручні в установці і ремонті. Монтаж однієї завіси не займе більше 15 хвилин. Якщо одна з ПВХ-стрічок буде пошкоджена, її можна буде легко замінити – немає сенсу міняти всю конструкцію.

Де їх використовувати?

Стрічкові завіси з ПВХ необхідні для торгових центрів, супермаркетів, кафе, ресторанів і харчових підприємств, оскільки виконують ряд необхідних функцій:

 • Зонують простір.
 • Підтримують мікроклімат в приміщенні.
 • Попереджають потрапляння вологи, пилу і комах.
 • Запобігають протяги, поширення запахів з приміщення і в нього.

ПВХ-завіси відрізняються один від одного ступенем нахлеста стрічок. Чим цей показник більше, тим краще термоштори буде захищати приміщення від перепадів температури, проникнення пилу і комах. Ступінь нахлеста починається від 25% і може доходити до 100%. При виборі ПВХ-завіс рекомендуємо звертати увагу на ступінь перехлеста стрічок. Чим вона більше, тим щільніше будуть замикатися ряди. Відповідно, завіси з максимальним перетином забезпечують максимальний рівень термоізоляції, захисту від комах і пилу.

Полівінілхлорид може бути різних видів: термо- і морозостійкий, ребристий, матовий і кольоровий. Для виробництв, які хочуть захистити продукцію від проникнення комах і птахів, фахівці рекомендують використовувати жовтий ПВХ.

Чому саме жовтий колір відлякує комах?

Американські вчені досліджували це питання. Вони простежили реакцію комах на різні кольори і з’ясували який колір вони просто ненавидять – жовтий! Як виявилося, для людини досить лише використовувати в одязі більше жовтого кольору. За їхніми спостереженнями, комахи навіть не наближаються до людей, які одяглися у все жовте. Такий же відлякує ефект Ви отримаєте завдяки жовтим ПВХ-завіс! Жовтий колір забезпечує пасивний захист: через нього птахи не можуть розглянути, що відбувається всередині приміщення. Як результат, їх більше не цікавить продукція, яку виробляє ваше підприємство.

Захист від комах забезпечує запах. Зазвичай жовті термоштори просочують отдушкой лимонної трави. Вона відлякує різних шкідників і не дає їм проникнути всередину приміщення. Захист від птахів і комах особливо актуальна для підприємств, які працюють з продуктами харчування: складів, супермаркетів, закладів громадського харчування та харчових заводів.

Все це робить термоштори незамінним атрибутом в організації роботи складських приміщень в закладах громадського харчування і торгових центрах.

Чому Вам варто звернутися в ВСВ-Групп?

Ви отримаєте:

 • простий монтаж;
 • високий функціонал;
 • екологічна безпека;
 • довгострокова служба;
 • доступна вартість.

Якщо ваше підприємство потребує захисту від настирливих комах – ми готові Вам допомогти! У нас є широкий вибір ПВХ-штор для різних цілей: зонування, термоізоляції, захисту від УФ-випромінювання і пилу. Також в асортименті магазину є ПВХ-завіси, які відлякують птахів і комах. У нас ви можете замовити як готову конструкцію (завіса з кріпленням і рамкою), так і окремо жовті ПВХ-стрічки.


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів