Автоматичні гаражні ворота: як забезпечити надійний захист автомобіля?

Автоматичні гаражні ворота: як забезпечити надійний захист автомобіля? - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Серед переваг котеджів часто згадується можливість влаштувати на першому поверсі гараж, а то й кілька. Замість тісної стоянки біля будинку або крихітного бетонного боксу автомобіль отримає світле, просторе приміщення, оброблене сучасними матеріалами. Правда, потрібно відзначити: щоб експлуатувати гараж було зручно, а машина містилася в потрібному мікрокліматі, необхідно ще на етапі будівництва вирішити цілий ряд питань. І один з найважливіших – які в’їзні ворота встановити.
Значимість цього елемента складно переоцінити. Автоматичні гаражні ворота захищають «залізного коня» і інше майно від зловмисників, забезпечують оптимальну температуру і вологість в приміщенні, виконують естетичну функцію, прикрашаючи фасад будівлі. Відповідно, ключовими вимогами до них, на які важливо звернути увагу власникові будинку, є міцність і надійність, хороша тепло- і звукоізоляція, стійкість до негативних впливів навколишнього середовища. На сьогоднішній день на ринку представлена ​​велика кількість варіантів, включаючи автоматичні відкатні ворота, конструкції з секціями або ролетами. Чим відрізняються дані механізми і яким буде оптимальний вибір для гаража?

Розпашні ворота – дешево і сердито

Розпашні ворота, виготовлені з металопрокату, до недавнього часу були найпопулярнішим варіантом серед наших співвітчизників. Такі конструкції відрізняються приголомшливою довговічністю і надійністю. Порошкове покриття забезпечує їм додаткову стійкість до механічних пошкоджень і хімічних впливів, в той час як простота конструкції зводить до мінімуму ймовірність поломок.

Основний недолік розпашних воріт – для відкриття стулок необхідно вільне місце. Взимку власник будинку змушений буде очищати під’їзд до гаражу від снігу і льоду, крім того, бажано передбачити навіс, щоб на петлі, які часто не обробляються антикорозійними складами, не попадав дощ. Заздалегідь доведеться продумати і механізм фіксації стулок, коли ворота відкриті, – інакше їх буде постійно закривати вітер.

Фахівці відзначають, що найнадійніший варіант монтажу розпашних воріт – встановити подвійну коробку з куточків таким чином, щоб вона охоплювала торці стін, а потім зміцнити отвір. Стулки бажано посилити додатковими ребрами жорсткості.

Однією з альтернатив орним можуть стати автоматичні відкатні ворота. Такі конструкції зручні з двох причин: по-перше, вони не вимагають, щоб під’їзд до гаражу був розчищений, по-друге, можуть використовуватися для дверних прорізів будь-якої ширини.

Гаражні секційні ворота – інновація з Заходу

З’явилися в нашій країні відносно недавно, гаражні секційні ворота завойовують все більшу популярність. Пояснення знайти нескладно: такі конструкції зручні в експлуатації, відкривають гнучкі можливості для автоматизації та забезпечують відмінну теплоізоляцію.

Ворота секційні представляють собою полотна, які складаються з довгих, вузьких сендвіч-панелей. При відкритті секції переміщаються вгору по вигнутих напрямних і ховаються під стелею. Існують і варіанти розташування полотна збоку, на одній зі стін, однак подібний спосіб використовується значно рідше: по-перше, збільшується ризик засмічення механізму, по-друге, зменшується корисний простір усередині приміщення. Щоб врівноважити масу секцій, в гаражних воріт застосовується торсіонний механізм, який розміщується над дверним отвором.

Секційні в’їзні ворота зводять до мінімуму втрати тепла. Виготовлені з оцинкованої сталі з поліуретановим покриттям, вони оснащуються спеціальними ущільнювачами з модифікованого каучуку. Ще однією важливою перевагою секційних воріт можна назвати їх компактність: вони не займуть жодного зайвого сантиметра.

Якщо власник будинку хоче встановити автоматичні ворота, то саме секційний механізм буде найбільшою мірою зручний для оснащення недорогим і функціональним електроприводом. Крім системи дистанційного відкриття і закриття виробники пропонують і оснащення автоматичних воріт фотоелементами, що перешкоджають опусканню полотна в тих випадках, коли в отворі знаходиться людина, автомобіль або інший об’єкт.

Одним з оптимальних варіантів, враховуючи клімат нашої країни, можна назвати секційні ворота «Алютех». При їх виробництві використовуються сендвіч-панелі з оцинкованої сталі товщиною 45 мм з високоякісним поліуретановим покриттям. Відмінною особливістю воріт секційних від цього виробника є особливий пружинний механізм, який полегшує підняття і опускання полотна. Не важко буде і підібрати відтінок, що ідеально підходить під дизайн будинку. Замовники мають можливість вибрати секційні ворота «Алютех» не тільки стандартних кольорів, але і з забарвленням «під цеглу», «під дерево» і т.д.

Ролетні гаражні ворота – універсальний варіант

За своїм зовнішнім виглядом ролетні гаражні ворота нагадують рольставні: їх полотно також складається з алюмінієвих профілів, які з’єднуються суцільною замковою системою. При відкритті полотно рухається вгору по напрямних і намотується на вал, який може бути розташований як безпосередньо в дверному отворі, так і зовні або всередині приміщення.

Автоматичні гаражні ворота подібної конструкції відрізняються легкістю і довговічністю. Алюміній не схильний до корозії, його не потрібно підфарбовувати або обробляти спеціальними складами. На відміну від секційних в’їзних воріт, ролетні можуть бути встановлені навіть в невеликому дверному отворі, в приміщенні з низькими стелями.

Серед недоліків ролетних конструкцій потрібно відзначити не дуже хороші теплоізоляційні характеристики і вандалостійкість. За даними показниками такі автоматичні гаражні ворота будуть значно поступатися і орним, і секційним.
Прямо на сайті ви зможете замовити зворотний дзвінок! Якість продукції та монтажу гарантує компанія з багаторічним досвідом роботи в сфері комірних систем і автоматики – ВСВ-Групп.


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів