Автоматичні гаражні ворота: як забезпечити надійний захист автомобіля?

Автоматичні гаражні ворота: як забезпечити надійний захист автомобіля? - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Серед переваг котеджів часто згадується можливість влаштувати на першому поверсі гараж, а то й кілька. Замість тісної стоянки біля будинку або крихітного бетонного боксу автомобіль отримає світле, просторе приміщення, оброблене сучасними матеріалами. Правда, потрібно відзначити: щоб експлуатувати гараж було зручно, а машина містилася в потрібному мікрокліматі, необхідно ще на етапі будівництва вирішити цілий ряд питань. І один з найважливіших – які в’їзні ворота встановити.
Значимість цього елемента складно переоцінити. Автоматичні гаражні ворота захищають «залізного коня» і інше майно від зловмисників, забезпечують оптимальну температуру і вологість в приміщенні, виконують естетичну функцію, прикрашаючи фасад будівлі. Відповідно, ключовими вимогами до них, на які важливо звернути увагу власникові будинку, є міцність і надійність, хороша тепло- і звукоізоляція, стійкість до негативних впливів навколишнього середовища. На сьогоднішній день на ринку представлена ​​велика кількість варіантів, включаючи автоматичні відкатні ворота, конструкції з секціями або ролетами. Чим відрізняються дані механізми і яким буде оптимальний вибір для гаража?

Розпашні ворота – дешево і сердито

Розпашні ворота, виготовлені з металопрокату, до недавнього часу були найпопулярнішим варіантом серед наших співвітчизників. Такі конструкції відрізняються приголомшливою довговічністю і надійністю. Порошкове покриття забезпечує їм додаткову стійкість до механічних пошкоджень і хімічних впливів, в той час як простота конструкції зводить до мінімуму ймовірність поломок.

Основний недолік розпашних воріт – для відкриття стулок необхідно вільне місце. Взимку власник будинку змушений буде очищати під’їзд до гаражу від снігу і льоду, крім того, бажано передбачити навіс, щоб на петлі, які часто не обробляються антикорозійними складами, не попадав дощ. Заздалегідь доведеться продумати і механізм фіксації стулок, коли ворота відкриті, – інакше їх буде постійно закривати вітер.

Фахівці відзначають, що найнадійніший варіант монтажу розпашних воріт – встановити подвійну коробку з куточків таким чином, щоб вона охоплювала торці стін, а потім зміцнити отвір. Стулки бажано посилити додатковими ребрами жорсткості.

Однією з альтернатив орним можуть стати автоматичні відкатні ворота. Такі конструкції зручні з двох причин: по-перше, вони не вимагають, щоб під’їзд до гаражу був розчищений, по-друге, можуть використовуватися для дверних прорізів будь-якої ширини.

Гаражні секційні ворота – інновація з Заходу

З’явилися в нашій країні відносно недавно, гаражні секційні ворота завойовують все більшу популярність. Пояснення знайти нескладно: такі конструкції зручні в експлуатації, відкривають гнучкі можливості для автоматизації та забезпечують відмінну теплоізоляцію.

Ворота секційні представляють собою полотна, які складаються з довгих, вузьких сендвіч-панелей. При відкритті секції переміщаються вгору по вигнутих напрямних і ховаються під стелею. Існують і варіанти розташування полотна збоку, на одній зі стін, однак подібний спосіб використовується значно рідше: по-перше, збільшується ризик засмічення механізму, по-друге, зменшується корисний простір усередині приміщення. Щоб врівноважити масу секцій, в гаражних воріт застосовується торсіонний механізм, який розміщується над дверним отвором.

Секційні в’їзні ворота зводять до мінімуму втрати тепла. Виготовлені з оцинкованої сталі з поліуретановим покриттям, вони оснащуються спеціальними ущільнювачами з модифікованого каучуку. Ще однією важливою перевагою секційних воріт можна назвати їх компактність: вони не займуть жодного зайвого сантиметра.

Якщо власник будинку хоче встановити автоматичні ворота, то саме секційний механізм буде найбільшою мірою зручний для оснащення недорогим і функціональним електроприводом. Крім системи дистанційного відкриття і закриття виробники пропонують і оснащення автоматичних воріт фотоелементами, що перешкоджають опусканню полотна в тих випадках, коли в отворі знаходиться людина, автомобіль або інший об’єкт.

Одним з оптимальних варіантів, враховуючи клімат нашої країни, можна назвати секційні ворота «Алютех». При їх виробництві використовуються сендвіч-панелі з оцинкованої сталі товщиною 45 мм з високоякісним поліуретановим покриттям. Відмінною особливістю воріт секційних від цього виробника є особливий пружинний механізм, який полегшує підняття і опускання полотна. Не важко буде і підібрати відтінок, що ідеально підходить під дизайн будинку. Замовники мають можливість вибрати секційні ворота «Алютех» не тільки стандартних кольорів, але і з забарвленням «під цеглу», «під дерево» і т.д.

Ролетні гаражні ворота – універсальний варіант

За своїм зовнішнім виглядом ролетні гаражні ворота нагадують рольставні: їх полотно також складається з алюмінієвих профілів, які з’єднуються суцільною замковою системою. При відкритті полотно рухається вгору по напрямних і намотується на вал, який може бути розташований як безпосередньо в дверному отворі, так і зовні або всередині приміщення.

Автоматичні гаражні ворота подібної конструкції відрізняються легкістю і довговічністю. Алюміній не схильний до корозії, його не потрібно підфарбовувати або обробляти спеціальними складами. На відміну від секційних в’їзних воріт, ролетні можуть бути встановлені навіть в невеликому дверному отворі, в приміщенні з низькими стелями.

Серед недоліків ролетних конструкцій потрібно відзначити не дуже хороші теплоізоляційні характеристики і вандалостійкість. За даними показниками такі автоматичні гаражні ворота будуть значно поступатися і орним, і секційним.
Прямо на сайті ви зможете замовити зворотний дзвінок! Якість продукції та монтажу гарантує компанія з багаторічним досвідом роботи в сфері комірних систем і автоматики – ВСВ-Групп.


З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?