Чеклист: як правильно встановити гаражні ворота?

Чеклист: як правильно встановити гаражні ворота? - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Уявляєте сучасний гараж без секційних воріт? Це вже давно константа серед власників приватних будинків, гаражних кооперативів і комерційних об’єктів. Захист транспорту — це гаражні ворота. Якщо ви хочете забути страшилки про викрадення, краще не економити на воротах.

Придивіться оптимальні варіанти, враховуючи: стійкість до корозії, тепло- і шумоізоляційні властивості, міцність полотна, а також вітрові навантаження в регіоні проживання. Для повного комфорту в холод Вам потрібна автоматика для гаражних воріт. Ви зможете самостійно керувати воротами за допомогою пульта, не покидаючи свій автомобіль.

Секційні гаражні ворота: головне, що потрібно знати

Велика кількість різновидів воротних систем дезорієнтує клієнтів і потім виникають складнощі з покупкою. Щоб не помилитися зі своїм вибором: ознайомтеся спочатку з типами воріт або звертайтеся до ВСВ-Груп за консультацією. Понад 65% клієнтів  роблять вибір на користь секційних воріт.

Підйомні секційні ворота — лідери на ринку воротних систем для гаражів. Вони поділяються на 2 підвиди:

 • секційні;
 • поворотні.

Полотно секційних воріт в процесі експлуатації плавно піднімається під стелю і також плавно опускається при закритті. Механізм таких воріт простий і складається з 3 компонентів: напрямних, рами і полотна. Напрямні запускають в роботу рух полотно. Складові полотна — це сендвіч-панелі з антикорозійним покриттям. Під час виготовлення воріт використовують раму зі сталі. Таким чином ворота більш стійкі до механічних пошкоджень і виникненню корозії. Решта комплектуючих виготовляються з оцинкованої сталі, що теж значно подовжує життя ворітної конструкції. Плюсом таких воріт є їхня герметичність. Вони щільно перекривають кожен сантиметр отвору, не пропускаючи пилу, бруду і опадів всередину гаража. Секційні ворота славляться високим рівнем теплоізоляції. Для гаража, який розташований в прибудові до будинку, ворота стануть справжнім порятунком взимку. Витрати на тепло будуть значно менше за рахунок ізоляції теплопотоку. Можна також зробити ворота “під себе” — спростити доступ входу. З цим допоможе впоратися хвіртка. Не дивуйтеся, адже секційні ворота можуть бути з вмонтованою хвірткою. Це зручне рішення для всіх членів сім’ї і так Ви економите експлуатаційний ресурс конструкції.

Якщо Ви хочете встановити більш “наворочені” ворота — придивіться до поворотних секційних воріт. Напрямні поворотних воріт запускаються в рух за допомогою стулки, і змінюють своє положення під час відкриття і закриття. Металевий механізм міцний за рахунок натягнутих пружин, які регулюють роботу. До того ж, біля воріт є трос, який дає противагу і утримує вагу всієї конструкції.

Чеклист: як правильно встановити гаражні ворота? - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

Переваги підйомних секційних воріт:

 • захищають від проникнень зловмисників і дрібних гризунів;
 • полотно оброблене антикорозійним покриттям;
 • зручні у використанні, так як не вимагають додаткового простору в процесі експлуатації;
 • широка палітра кольорів і видів панелей;
 • можна встановити автоматичний привід, а також можна керувати вручну;
 • можна встановлювати в будинках, де гараж прибудований до будинку, щоб знизити рівень тепловтрат;
 • простий монтаж і зрозумілий алгоритм експлуатації.

Підготовка до монтажу: з чого почати?

Перше, що потрібно обов’язково зробити — це підготувати проріз гаража для установки конструкції. Зверніть увагу, що гараж з цегли або бетону додатково зміцнювати каркасом не потрібно. Але якщо Ваш гараж побудований з “легких” матеріалів, краще встановити каркас. Обов’язково перевірте кожен сантиметр стін приміщення. Замажте сколи та тріщини в стінах, щоб поверхня була максимально гладкою і рівною. Тоді Ваші ворота будуть щільніше прилягати і відсоток герметичності буде вище в рази. Обов’язково виміряйте периметр отвору. Балка і перемичка воріт повинні ідеально вписатися в розмір проходу. І пам’ятайте, що якщо висота стелі менше 18 см, а з боків простір менше 45 см — установка воріт неможлива. Висота стелі впливає на підйом воріт: стандартний, високий, низький або під нахилом.

 1. Стандартний підйом – від 30 до 60 см;
 2. Низький підйом – від 20-35 см;
 3. Високий підйом – від 60 см.

Окремо варто приділити увагу підлозі. Перевірте її рівнем. Для гаражних секційних воріт важливо розташовуватися перпендикулярно підлозі і прилягати до неї впритул.

Що входить в стандартний монтажний комплект

Під час розпакування, перевірте наявність наступних комплектуючих:

 • профілі і стійки;
 • пружини, кронштейни, ролики;
 • утеплювачі, панелі, кріплення.

Щоб все зібрати коректно, озбройтеся інструментарієм: рівнем, рулеткою, дрилем, молотком і викрутками. Отже, якщо всі нюанси установки виміряні і перевірені, приступаємо до наступного етапу.

Кріплення каркаса до гаражних воріт

Процес кріплення каркаса є основою подальшої роботи. Тому потрібно з особливою уважністю підійти до цього. Почніть з панелей: нижню прикладіть так, щоб вона рівномірно вийшла за краї. Виміряйте всю площу рівнем, щоб не допустити перекосів в одну зі сторін. Приступайте до свердління дірок для дюбілей. Глибина отвору повинна бути помірна. На них потрібно закріпити стійки, а потім профілі і надійно зафіксувати. Перевірте, чи відповідають вертикальні і горизонтальні напрямні один одному. Вони повинні бути розташовані в співвідношенні з точністю до міліметра. Зробіть це за допомогою рівня. Далі починайте кріпити штир за штирем, шарнір за шарніром. У цій справі поспіх ні до чого. Будьте максимально уважні!

Збираємо полотно воріт

Ось Ви дійшли до середини монтажного процесу. Почніть прикріплювати петлі на бічні опори і кронштейни на нижній панелі. Далі вставте в ці панелі напрямні, відрегулюйте і закріпіть ролики. Після треба натягнути трос. Виконайте кріплення до верхньої панелі. В кінці переконайтеся, що всі секції щільно прилягають один до одного. Якщо є просвіти, їх потрібно обов’язково перекрити.

Налагодження пружин і механізмів

Конструкція повинна запускатися плавно і легко. Для цього потрібно налагодити пружини воріт і натягнути всі троси. Зверніть увагу на кріплення — вони повинні бути щільно витягнутими, щоб ворота в роботі не тряслися. Переконайтеся, що натяг тросів однаковий і рівномірний.

Улагодивши всі деталі і механізми, перевірте ворота. Їх хід повинен бути спокійним і рівним, без ривків. Якщо все так — ворота встановлені правильно!

Якщо раптом у Вас виникнуть сумніви або питання з приводу установки секційних воріт, звертайтеся до фахівців ВСВ-Груп. Монтажна бригада допоможе налагодити і організувати весь процес установки. І Вам більше не буде про що хвилюватися, адже на ворота діє гарантійний термін і сервіс після установки. Не відмовляйте собі в комфорті!


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів