Чим відрізняються побутові гаражні ворота від промислових?

Чим відрізняються побутові гаражні ворота від промислових? - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Візуально з боку може здатися, що побутові гаражні ворота від промислових відрізняються хіба що тільки розмірами. Але чи дійсно відмінності тільки в цьому ?!

Наші клієнти часто запитують нас про це, щоб відповісти на питання, нижче в рамках статті ми детально розглянемо конструктивні характеристики промислової ворітної системи, які відрізняють її від серії воріт для приватного використання.

Розміри

Зазвичай гаражні ворота для побутового використання не перевищують 3 метрів у висоту. Залежно від виробника максимальні розміри полотна рівні 6000х3250 мм. Промислова серія може мати габарити до 7000х6000 м (ШхВ), але в залежності від параметрів отвору замовника, можуть бути збільшені до 12.5 в ширину і 15 метрів – у висоту.

Особливості конструкції промислових воріт

В цілому, конструкції побутових і промислових воріт мають однакову будову: каркас з напрямних і балок, фурнітура, пружини для балансування і внутрішнє заповнення сендвіч-панеллю. Зазвичай, всі деталі обох серій виготовляють з нержавіючої або оцинкованої сталі. Але у промисловій серії воріт є принципово важливі відмінності, які видно тільки зсередини.

  • По-перше, для виготовлення напрямних і кутових стійок використовується метал товщиною не менше 2 мм, тоді як для побутових найчастіше 1.5 мм.
  • По-друге, застосовуються посилені бічні, нижні кронштейни і довгі ролики.
  • По-третє, замість порожнистого вала встановлюється повнотілий зі шпонкою.

Для балансування полотна в побутових конструкціях застосовується дві торсіонних або пружини розтягування. У промислових же тільки торсіонний механізм, пружини якого мають більший діаметр з товщиною прутка 0,9-1,1 см. Для особливо великих конструкцій використовують понад два торсіони.

Захисне покриття

Промислові ворота часто встановлюють на виробництвах або автомийках, тобто в умовах агресивного, вологого середовища. Тому виробники промислових воріт надають спеціальний антикорозійний пакет, що містить спеціальні петлі, осі роликів і троси з нержавіючої сталі зі спеціальним покриттям.

Ресурс експлуатації

Мабуть, головна відмінність моделей воріт різного призначення – інтенсивність експлуатації. Побутові гаражні ворота в середньому відкривають 2-4 рази на день. Промислові ж встановлюються на об’єктах, де необхідно працювати з підвищеною інтенсивністю – відкриття раз в 20-40 хвилин. Тому в першому випадку використовуються пружини з ресурсом до 25 тис. циклів відкриття-закриття, у другому – збільшений запас до 100 000.

Сендвіч панель

Залежно від серії товщина сендвіч-панелей як у промислових, так і у побутових може бути 4-4,5 см. Відмінності полягають в їх конструктиві, які відповідають за рівень міцності і коефіцієнт опору теплопередачі – теплоізоляції.

Пристрої захисту

Промислові секційні ворота – досить громіздка, важка конструкція, набагато більше і важче побутової. Вага полотна може досягати 350-600 кілограмів. Тому, щоб уникнути обриву тросів або несправності пружин, вони обов’язково оснащуються додатковими системами захисту.

Тип монтажу

Різновиди типів монтажу – ще одна вагома відмінність промислової системи від побутової. Понад 10 різних конструктивних варіантів напрямних, дозволяють встановлювати ворота під різними кутами нахилу, що необхідно в приміщеннях з нестандартними проємами тощо.

Автоматика для воріт

Через великі розміри і вагу полотна, на відміну від побутових, управління промисловими воротами може здійснюватися тільки автоматично. Для цього використовують ланцюговий редуктор або спеціальний навальний привід з високою потужністю.

Підсумовуючи вище описане, скажемо, що хоч обидва типи воріт мають спільну мету – закрити проєм, але конструктивно вони відрізняються. Тому не варто економити, купуючи стандартні секційні ворота для об’єктів комерційного призначення: складів, цехів, сто та ін. Використовуючи побутову серію в непризначених для неї умовах, ви тільки збільшуєте ймовірність швидкого виходу конструкції з ладу.


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів