Чим відрізняються побутові гаражні ворота від промислових?

Чим відрізняються побутові гаражні ворота від промислових? - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Візуально з боку може здатися, що побутові гаражні ворота від промислових відрізняються хіба що тільки розмірами. Але чи дійсно відмінності тільки в цьому ?!

Наші клієнти часто запитують нас про це, щоб відповісти на питання, нижче в рамках статті ми детально розглянемо конструктивні характеристики промислової ворітної системи, які відрізняють її від серії воріт для приватного використання.

Розміри

Зазвичай гаражні ворота для побутового використання не перевищують 3 метрів у висоту. Залежно від виробника максимальні розміри полотна рівні 6000х3250 мм. Промислова серія може мати габарити до 7000х6000 м (ШхВ), але в залежності від параметрів отвору замовника, можуть бути збільшені до 12.5 в ширину і 15 метрів – у висоту.

Особливості конструкції промислових воріт

В цілому, конструкції побутових і промислових воріт мають однакову будову: каркас з напрямних і балок, фурнітура, пружини для балансування і внутрішнє заповнення сендвіч-панеллю. Зазвичай, всі деталі обох серій виготовляють з нержавіючої або оцинкованої сталі. Але у промисловій серії воріт є принципово важливі відмінності, які видно тільки зсередини.

  • По-перше, для виготовлення напрямних і кутових стійок використовується метал товщиною не менше 2 мм, тоді як для побутових найчастіше 1.5 мм.
  • По-друге, застосовуються посилені бічні, нижні кронштейни і довгі ролики.
  • По-третє, замість порожнистого вала встановлюється повнотілий зі шпонкою.

Для балансування полотна в побутових конструкціях застосовується дві торсіонних або пружини розтягування. У промислових же тільки торсіонний механізм, пружини якого мають більший діаметр з товщиною прутка 0,9-1,1 см. Для особливо великих конструкцій використовують понад два торсіони.

Захисне покриття

Промислові ворота часто встановлюють на виробництвах або автомийках, тобто в умовах агресивного, вологого середовища. Тому виробники промислових воріт надають спеціальний антикорозійний пакет, що містить спеціальні петлі, осі роликів і троси з нержавіючої сталі зі спеціальним покриттям.

Ресурс експлуатації

Мабуть, головна відмінність моделей воріт різного призначення – інтенсивність експлуатації. Побутові гаражні ворота в середньому відкривають 2-4 рази на день. Промислові ж встановлюються на об’єктах, де необхідно працювати з підвищеною інтенсивністю – відкриття раз в 20-40 хвилин. Тому в першому випадку використовуються пружини з ресурсом до 25 тис. циклів відкриття-закриття, у другому – збільшений запас до 100 000.

Сендвіч панель

Залежно від серії товщина сендвіч-панелей як у промислових, так і у побутових може бути 4-4,5 см. Відмінності полягають в їх конструктиві, які відповідають за рівень міцності і коефіцієнт опору теплопередачі – теплоізоляції.

Пристрої захисту

Промислові секційні ворота – досить громіздка, важка конструкція, набагато більше і важче побутової. Вага полотна може досягати 350-600 кілограмів. Тому, щоб уникнути обриву тросів або несправності пружин, вони обов’язково оснащуються додатковими системами захисту.

Тип монтажу

Різновиди типів монтажу – ще одна вагома відмінність промислової системи від побутової. Понад 10 різних конструктивних варіантів напрямних, дозволяють встановлювати ворота під різними кутами нахилу, що необхідно в приміщеннях з нестандартними проємами тощо.

Автоматика для воріт

Через великі розміри і вагу полотна, на відміну від побутових, управління промисловими воротами може здійснюватися тільки автоматично. Для цього використовують ланцюговий редуктор або спеціальний навальний привід з високою потужністю.

Підсумовуючи вище описане, скажемо, що хоч обидва типи воріт мають спільну мету – закрити проєм, але конструктивно вони відрізняються. Тому не варто економити, купуючи стандартні секційні ворота для об’єктів комерційного призначення: складів, цехів, сто та ін. Використовуючи побутову серію в непризначених для неї умовах, ви тільки збільшуєте ймовірність швидкого виходу конструкції з ладу.


З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?