Чому секційні ворота кращі, ніж металеві?

Чому секційні ворота кращі, ніж металеві? - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Під час складної економічної ситуації кожен замислюється: «Як заощадити?», – причому заощадити хочуть всі і на всьому. Але навіть у кризу люди намагаються покращити якість життя: роблять ремонти, будують будинки, купують нерухомість.

Коли стоїть питання про будівництво, слід запам’ятати важливу річ – економія дуже небезпечна! Вікна, двері, що захищають конструкції та ворота повинні бути виготовлені з якісних матеріалів.

Повертаючись до статті, хотілося б розібратися в різних типах гаражних воріт і представити аргументи на користь найнадійнішого методу закриття гаражного отвору.

Відмінності між секційними та металевими гаражними воротами глобальні. Насамперед – це матеріал, з якого створені ворота, далі – способи відкривання, тепло- та енергоефективність.

Металеві гаражні ворота

Металеві ворота, ціна яких набагато нижча, мають як переваги, так і недоліки. Звичайно, в першу чергу перевагою є ціна та швидкість виготовлення, але серед переваг є і недоліки, а також дуже важливі моменти:

 1. Немає стійкості до корозії.
 2. Дуже низька тепло- та енергоефективність.
 3. Низька герметизація отвору.
 4. Слабка стійкість до злому.
 5. Невеликий термін експлуатації.
 6. Неможлива різноманітність кольорів, стилів та текстур (без додаткової націнки).
 7. Відсутність гарантійного та післягарантійного обслуговування.
 8. Виготовлення полотна в «підсобних» умовах без сертифікатів якості.

 

Секційні ворота для гаража

Секційні гаражні ворота, порівняно з металевими, мають набагато більше переваг, а ось недоліки поки що не були виявлено. Виробник подбав про те, щоб ворота могли бути і якісними, і доступними. Так були розроблені економна та преміум серія гаражних воріт.

Розглянемо детальніше особливості:

 1. Теплоізоляція. Завдяки продуманій технології виготовлення полотна в гаражі буде тепло та затишно. Сендвіч-панелі виготовлені із зовнішнього та внутрішнього сталевого листа, а всередині знаходиться щільно спінений поліуретан. Енергоефективність можна порівняти з товщиною цегляної стіни до 600 мм.
 2. Корозієстійкість. Забезпечена цинковим покриттям 16 мкм та двошаровим поліуретановим покриттям.
 3. Шумоізоляція. Завдяки щільному пінозаповнювачу та сталевим листам, звуки чути набагато менше. Проїзд вантажного транспорту дорівнюватиме звичайній розмові.
 4. Ветростійкість. Полотно секційної брами витримує пориви вітру до 120 км/год!
 5. Широкий вибір малюнків, текстур та колірної гами (без доплати), а також можливість пофарбувати панелі у будь-який бажаний колір (за додаткову оплату).
 6. Безпека. Захист від затискання пальців, а також від падіння воріт – полотно надійно збалансоване пружинами.
 7. Комфорт. Секційні ворота здатні витримувати близько 25 000 циклів, що відповідає 17 років експлуатації (4 підйому на день). Автоматичне керування дозволяє відкривати ворота за 15 секунд. Автоматика для гаражних воріт, ціна на яку оптимальна, допоможе комфортно заїжджати в гараж, не виходячи з машини (особливо зручно у дощову чи снігову погоду). Економія корисного простору біля гаража (порівняно з розпашною серією металевих воріт) – ворота піднімаються під стелю.
 8. Виготовлення панелей відбувається на спеціалізованому заводі, монтаж проводиться досвідченими, сертифікованими спеціалістами.
 9. Якість підтверджено багаторазовими дослідженнями та тестами.

Порівняння переваг та недоліків підтверджує, як наш вибір, так і вибір наших покупців – секційні гаражні ворота кращі, надійніші та довговічніші!


Якщо Ви вирішили придбати секційні гаражні ворота від компанії ВСВ-груп або хочете проконсультуватися зі спеціалістами, можете скористатись формою нижче, або зателефонувати нам .


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів