Де використовуються і різновиди маркіз

Де використовуються і різновиди маркіз - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Хочете організувати на дачі тінисту веранду, де можна було б відпочити в літню спеку? Мрієте придумати захист від сонця для офісу чи виробничого приміщення? Бажаєте обладнати літній дворик ресторану? Отже, маркізи повинні обов’язково вас зацікавити! Ці тканинні навіси чудово доповнять екстер’єр котеджу або стануть окрасою міського пейзажу. Вибравши модель з привабливим дизайном та забарвленням, ви навіть зможете надати будівлі елегантності та аристократизму!

Сфера використання маркіз

Маркізи з’явилися на нашому ринку відносно недавно, а ось у Європі вони використовуються вже багато століть. Вважається, що вперше такими навісами почали прикрашати ресторани та відкриті кафе ще за часів Ренесансу, а потім стали користуватися попитом і у власників приватних будинків. По достоїнству оцінили можливості перетворення екстер’єру за допомогою маркіз та дизайнери: створюючи єдині ансамблі з фасадом споруди, вікнами та балконами, їм вдається пропонувати дуже оригінальні та стильні рішення!

Сьогодні маркізи використовуються не лише у міському середовищі. Власники приміських ділянок можуть з їх допомогою створити затишний тінистий куточок, а також виділити будинок серед оточуючих, зробивши його яскравішим та привабливішим. Маркізи стануть чудовою альтернативою критим альтанкам або тим більше будиночкам для вечірніх посиденьок: мало того, що їх зведення виявиться набагато дорогим, але і догляд (грунтування, забарвлення) виявляться дуже витратними і по грошах, і за часом.

Ще однією сферою застосування маркіз є захист зимових садів, галерей та теплиць від ультрафіолетових променів. Перевагою такого рішення є те, що використовувати навіси можна і для горизонтальних, і для вертикальних, і для скляних похилих поверхонь. Крім того, сонцезахисні маркізи виглядають досить естетично, що робить їх чудовим вибором для оранжерів та критих галерей.

Основні різновиди маркіз

Маркізи – конструкції, що складаються з металевого каркасу, на який натягується спеціальна міцна тканина. Її натяг забезпечується ліктями, у яких встановлені пружини. Щоб сонцезахисна система виглядала привабливо і була довговічною, полотно обробляють брудо- та пилевідштовхувальними складами і роблять стійким до ультрафіолетових променів.

Керуватися маркізи можуть автоматично або за допомогою автоматики. Останній варіант краще, оскільки дозволяє не тільки дистанційно керувати системою, але й встановити таймери та датчики (наприклад, що реагують на дощ). Таким чином, згортати та розгортати маркізи можна буде навіть без присутності людини.

Залежно від конструктивних особливостей маркізи поділяють на:

1. Горизонтальні (висувні) маркізи

Вони оптимально підійдуть для захисту терас, відкритих літніх майданчиків, вхідних груп торгових центрів та ресторанів. Є можливість встановити кілька маркізів навряд, щоб покрити велику площу.

Горизонтальні маркізи, у свою чергу, поділяються на відкриті та касетні. Відкриті будуть добрим вибором, якщо місце, де планується встановити конструкцію, захищене від вітру та атмосферних опадів. Це бюджетний і практичний варіант: тканина, натягнута на важелі-лікті, при складанні конструкції намотується на барабан.

Особливістю касетних висувних маркіз є наявність короба, в який ховається полотно та вал. Коштують такі моделі значно більше, але виглядають стильно і привабливо. Важливим їх перевагою є і легкість монтажу: захисний корпус можна встановити на стіні, стелі і навіть кроквах. Касетні маркізи можуть похвалитися великим терміном служби: за рахунок того, що всі елементи ховаються в касету, надійно захищену з усіх боків, конструкція здатна витримати дуже великі навантаження.

2. Вертикальні марикзи

Такі маркізи використовуються для захисту від сонячних променів вітрин, фасадів, балконів, альтанок та допомагають створити приємний мікроклімат у приміщенні. Найчастіше їх встановлюють, коли через обмеженість простору немає можливості монтувати навіс із вильотом. За рахунок спеціального просочення полотно відображає до 90% ультрафіолетового випромінювання. Таким чином, меблі всередині захищені від вигоряння, температура не підвищується. Важливо, що не створюється перешкод для проникнення свіжого повітря. Контролювати освітленість можна, налаштовуючи висоту полотна: це досягається за рахунок того, що планка рухається напрямними.

3. Віконні (вітринні) маркізи

Ці сонцезахисні системи дозволяють створити козирок над балконом чи входом у магазин чи громадський заклад. Це можуть бути кошикові моделі (вони виготовляються прямокутної або напівкруглої форми) або козирки, що вертикально висять. Такі системи не лише захищають приміщення від ультрафіолету, а й виконують роль ефективного рекламного носія, привертаючи увагу перехожих до закладу. Втім, сьогодні саме такі затіняючі конструкції обирають і багато власників будинків і квартир.


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів