Догляд за автоматичними воротами

Догляд за автоматичними воротами - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Встановлюючи ворота у свій гараж, будь-який власник котеджу або приватного будинку зацікавлений у тому, щоб ворота були надійними, стильними, комфортними в експлуатації, доступними за ціною. Ясно, що немає жодного сенсу облаштовувати комфортний і затишний гараж, якщо гаражні ворота залишаються ненадійними та малопривабливими. Навпаки, функціональні, ергономічні та зручні автоматичні ворота – чудовий стимул облаштувати свою ділянку відповідно до індивідуальних уявлень про комфорт та безпеку.

Особливості сучасних конструкцій

Сучасні гаражні та промислові секційні ворота з автоматичним керуванням на сьогоднішній день створюють сильне враження, завдяки безпеці, надійності та привабливому вигляду ззовні.

Гаражні в’їзні ворота для зручності оснащуються дверима, ручкою та сучасними замками. Залежно від побажань для гаражних воріт можна провести спеціальними теплоізоляційними матеріалами.

Оскільки секційні ворота є надійним захистом від пилу, вітру та атмосферних опадів, а поверхня оброблена антикорозійними покриттями, такі ворота вимагають мінімального зусилля для догляду. Отже, для підтримки справної та регулярної роботи воріт необхідно стежити за чистотою всіх елементів конструкції.

Нюанси догляду за воротами

  • Для догляду за воріт використовують ганчірку та м’який миючий засіб. При попаданні на поверхню воріт, або будь-яку їхню деталь, хімічно активних речовин, потрібно негайно змити та обробити поверхню. При появі на металевих поверхнях ознак іржі ретельно зачистіть ці місця та зробіть забарвлення.
  • Щоб робота воріт була довговічна, наша компанія рекомендує секційні ворота періодично перевіряти на технічний стан комплектуючі та проводити огляд тросів, щоб уникнути злому або обриву тросів та пружин, легкість відкриття та закриття полотна воріт, відсутність перекосів, заїдань.
  • Використовуйте консистентне мастило для змащування кронштейнів, роликових накладок, проміжних петель та пружин необхідно, але суворо забороняється використовувати його для обробки напрямних автоматичних воріт. Для догляду за серцевиною замку використовуються лише засоби призначення.
  • У зимовий період експлуатації необхідно починати з очищення від льоду, снігу та бруду.

Дотримуючись даних рекомендацій, Вам вдасться продовжити термін служби автоматичних воріт і ще довго насолоджуватися перевагами їх експлуатації.


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів