Енергоефективність будинку або Ролети – вигідна інвестиція

Енергоефективність будинку або Ролети – вигідна інвестиція - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Енергоефективність будинку або Ролети – вигідна інвестиція - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

Сьогодні перед суспільством постало дуже важливе питання: як заощадити кошти, але при цьому комфортно жити. Відповідь дуже проста…

Щоб економити світло ми купуємо енергозберігаючі лампочки, для скорочення споживання води купуємо посудомийні та пральні машинки. Погодьтеся, такі придбання роблять наше життя не тільки з часом економнішим, а й комфортнішим.

Гроші на вітер

Заощадження тепла – найбільш важливе питання. Адже саме у опалювальний період нам доводиться платити за комунальні послуги найвищі тарифи.

Різні методи дозволяють зберегти лише малу частку тепла у будинку (+1-3°С). До таких методів відносяться: заміна старих вікон і балконів на металопластикові, утеплення підлог, дахів або встановлення екранів, що відбивають, біля радіаторів.

Під час холодів у будинку не зберігається оптимальної температури. З даху “виходить” близько 11% тепла, а з димаря 15%. Через стіни просочується 18%, вентиляція забирає 22% тепла, а підлогу і підвал йде не більше 9%. Звучить жахливо, але попереду найцікавіше. 25% всього тепла виходить через вікна!

Енергоефективність будинку або Ролети – вигідна інвестиція - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

Вихід є!

Як утихомирити найбільшого «пожирача тепла»? Одним із найпопулярніших варіантів – це захисні ролети. Після численних тестів та досліджень було доведено, що вони скорочують тепловтрати у вашому будинку на понад 30%.

Енергоефективність будинку або Ролети – вигідна інвестиція - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

Принцип роботи: між ролетою та вікном створюється повітряна подушка, яка відіграє роль бар’єру. Такий бар’єр не дозволяє пропускати тепле повітря назовні.

У теплу погоду ролети захищатимуть вас від спекотного сонця та проникнення тепла на 70%, зберігаючи прохолоду у будинку. Так ви зможете заощадити електроенергію, не використовуючи кондиціонери та вентилятори.

Якщо основною або єдиною функцією для вас є збереження оптимальної температури, то ви повинні знати про інші переваги ролет.

Захист від злому – цей чинник також можна поставити першому плані. Зараз існують різні класи стійкості – ви легко зможете вибрати свій варіант.

Стійкість до сильних гроз, градів та вітрів – проведені тести, які доводять рівень опір вітрової та іншого навантаження.

Енергоефективність будинку або Ролети – вигідна інвестиція - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

Ролети виготовлені з високоякісного алюмінію, що всередині заповнений екологічним матеріалом-наповнювачем – це дає можливість зберегти тепло, а також покращить шумоізоляцію приміщення.

Енергоефективність у цифрах

У науково-дослідній лабораторії БелНДІС було проведено низку досліджень. Було доведено, що за рік ролети можуть заощадити до 35 кВт/год на кожному квадратному метрі вікна.

В Україні за середніми тарифами за рік сім’я заощадить близько 1695 кВт/год. Якщо підрахувати, то це становитиме приблизно 780 гривень.

Якщо порівнювати купівлю захисних ролет та інші придбання, то можна зрозуміти, що це вигідна інвестиція!

Енергоефективність будинку або Ролети – вигідна інвестиція - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

Також ролети – це естетичність. Ви завжди можете підібрати будь-який колір, вигляд, клас стійкості чи навіть автоматичне керування. Ролети – це не просто економічність, а стиль життя. Створіть для себе та своїх рідних комфортні умови.

[calcul_button url=”//www.vsv-group.com.ua/roletu-raschet” title=”Розрахувати вартість на Ролети”]


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів