Гаражні ворота – обличчя вашого будинку

Про воротні системи
Гаражні ворота – обличчя вашого будинку - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Гаражні ворота – обличчя вашого будинку - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

Гараж – це священне місце для кожного чоловіка! І як кожна дівчина мріє про цілу кімнату-гардероб, так і чоловік мріє про свій затишний і надійний гараж, і прагне облаштувати його найкращим чином!

Найголовніший захисник гаража, це, звичайно ж, ворота! Ворота повинні виконувати головні функції – захищати автомобіль від зловмисників, зберігати тепло всередині, бути не тільки безпечними, а ще й ергономічними.

Сьогодні на ринку представлений широкий вибір гаражних воріт, самих різних виробників. Але однозначно пріоритет чоловіки завжди віддають секційним воротам. Вони мають ряд переваг, і найголовніше з них, це їх ергономічність. За допомогою стельового приводу, все полотно секційних воріт йде під стелю, тим самим економить все корисне простір всередині і зовні гаража.

Друга незаперечна перевага це відмінна теплоізоляція і герметизація, що дозволяє зберігати тепло і комфортний клімат всередині приміщення.

Вибираючи гаражні ворота, варто також пам’ятати, що особлива конструкція полотна, повинна мати тришарову сендвіч-панель, яка складається з сталевих стінок і пінополіуретану між ними, що надає достатню товщину секціях.

Гараж це не тільки місце для безпечної стоянки автомобіля. Гараж для чоловіка це певний показник успішності і самодостатності. Тому для чоловіка важливо щоб при швидкоплинному погляді на гаражні ворота створювалося правильне враження. Секційні ворота зручні тим, що мають багато варіантів фактур і квітів. Можна вибрати наступний тип сендвіч-панелей: мікрохвиля, фільонка або гофр. Додатково можна перефарбувати гаражні ворота на свій смак. Або й зовсім підібрати колір, який буде передавати текстуру дерева.

Для тих, хто все ще сумнівається в придбанні саме секційних гаражних воріт, представляємо ще кілька переваг перед іншими видами воріт. Мало хто здогадується, але на секційне полотно можна додатково встановити аксесуари для комфорту і безпеки. Розглянемо кілька видів аксесуарів.

  1. У полотно гаражних воріт можна встановити декоративні віконця, вони надають більше освітлення.
  2. Для додаткового провітрювання гаража встановлюють вентиляційні решітки, які знаходяться зверху полотна і добре циркулюють подачу свіжого повітря.
  3. Незаперечна перевага це можливість вбудувати хвіртку в основне полотно воріт, що створює ще один вхід, який можна використовувати без піднімання або опускання воріт.
  4. Оскільки з гаражними воротами завжди встановлюється автоматика для якісної роботи, виробники передбачили систему аварійного розблокування, тому якщо раптово пропало електропостачання, не варто відразу впадати у відчай, ви завжди зможете відкрити ворота гаража в ручному режимі.

Підводячи підсумки можна сказати однозначно, якщо ви надумали зробити гараж не тільки місцем для безпечної стоянки автомобіля, а й особистим простором для роздумів і дружніх посиденьок, Вам однозначно необхідні секційні гаражні ворота! Вони не тільки будуть надійно захищати Ваше авто, а й створять Вам образ сучасного господаря свого життя, який стежити за сучасними тенденціями в техніці, любить зручність і комфорт.


З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?