Гаражні ворота – обличчя вашого будинку

Про воротні системи
Гаражні ворота – обличчя вашого будинку - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Гараж – це священне місце для кожного чоловіка! І як кожна дівчина мріє про цілу кімнату-гардероб, так і чоловік мріє про свій затишний і надійний гараж, і прагне облаштувати його найкращим чином!

Найголовніший захисник гаража, це, звичайно ж, ворота! Ворота повинні виконувати головні функції – захищати автомобіль від зловмисників, зберігати тепло всередині, бути не тільки безпечними, а ще й ергономічними.

Сьогодні на ринку представлений широкий вибір гаражних воріт, самих різних виробників. Але однозначно пріоритет чоловіки завжди віддають секційним воротам. Вони мають ряд переваг, і найголовніше з них, це їх ергономічність. За допомогою стельового приводу, все полотно секційних воріт йде під стелю, тим самим економить все корисне простір всередині і зовні гаража.

Друга незаперечна перевага це відмінна теплоізоляція і герметизація, що дозволяє зберігати тепло і комфортний клімат всередині приміщення.

Вибираючи гаражні ворота, варто також пам’ятати, що особлива конструкція полотна, повинна мати тришарову сендвіч-панель, яка складається з сталевих стінок і пінополіуретану між ними, що надає достатню товщину секціях.

Гараж це не тільки місце для безпечної стоянки автомобіля. Гараж для чоловіка це певний показник успішності і самодостатності. Тому для чоловіка важливо щоб при швидкоплинному погляді на гаражні ворота створювалося правильне враження. Секційні ворота зручні тим, що мають багато варіантів фактур і квітів. Можна вибрати наступний тип сендвіч-панелей: мікрохвиля, фільонка або гофр. Додатково можна перефарбувати гаражні ворота на свій смак. Або й зовсім підібрати колір, який буде передавати текстуру дерева.

Для тих, хто все ще сумнівається в придбанні саме секційних гаражних воріт, представляємо ще кілька переваг перед іншими видами воріт. Мало хто здогадується, але на секційне полотно можна додатково встановити аксесуари для комфорту і безпеки. Розглянемо кілька видів аксесуарів.

  1. У полотно гаражних воріт можна встановити декоративні віконця, вони надають більше освітлення.
  2. Для додаткового провітрювання гаража встановлюють вентиляційні решітки, які знаходяться зверху полотна і добре циркулюють подачу свіжого повітря.
  3. Незаперечна перевага це можливість вбудувати хвіртку в основне полотно воріт, що створює ще один вхід, який можна використовувати без піднімання або опускання воріт.
  4. Оскільки з гаражними воротами завжди встановлюється автоматика для якісної роботи, виробники передбачили систему аварійного розблокування, тому якщо раптово пропало електропостачання, не варто відразу впадати у відчай, ви завжди зможете відкрити ворота гаража в ручному режимі.

Підводячи підсумки можна сказати однозначно, якщо ви надумали зробити гараж не тільки місцем для безпечної стоянки автомобіля, а й особистим простором для роздумів і дружніх посиденьок, Вам однозначно необхідні секційні гаражні ворота! Вони не тільки будуть надійно захищати Ваше авто, а й створять Вам образ сучасного господаря свого життя, який стежити за сучасними тенденціями в техніці, любить зручність і комфорт.


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів