Грати або ролети: вибираємо оптимальний варіант

Грати або ролети: вибираємо оптимальний варіант - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Питання: що краще встановити — ролети чи ґрати, хвилює сьогодні багатьох людей. Захисту від негоди та проникнення зловмисників потребують і магазини, і торгові центри, і приватні будинки, і квартири, розташовані на перших поверхах. Якщо ви ще не визначили для себе ролети або грати більше підійдуть для захисту, наша стаття допоможе розставити всі крапки над «i».

  1. Чи дійсно вам важливі надійність і безпека?

На сьогоднішній день, ролети забезпечують найкращий захист від зловмисників. Більш досконалих систем просто немає. Ламелі щільно прилягають один до одного, місця кріплень захищені, тому зламати ролети навіть з використанням спеціальних інструментів — довгий і гучний процес. Є можливість замовити ролети з екструдованих двостінних профілів, які застосовуються навіть на об’єктах з підвищеними вимогами до безпеки. Саме тому, вибираючи, що краще — ролети або металеві ґрати, пам’ятайте: рольставні набагато випереджають решітки за надійністю.

1

  1. Скільки грошей ви готові витратити.

Ролети – задоволення недешеве. Хороші віконниці виготовляються із високоякісних матеріалів, мають надійний захист від корозії, оснащуються автоматикою. Металеві грати на вікна, навіть якщо вибрати найпростішу модель без прикрас, обійдуться значно дешевше.

 

  1. Чи хочете забезпечити тепло- та звукоізоляцію?

Важливими перевагами ролет є енергоефективність та шумоізоляція. Як відомо, саме двері та вікна є основними джерелами тепловтрат. Встановивши рольставні, ви будете суттєво економити на електриці, а шум з вулиці перестане турбувати вас під час відпочинку.

 

  1. Захист від сонця та негоди.

Якщо ви переживаєте, чи не вицвітуть шпалери та меблі від прямих сонячних променів, або хочете зберегти в кімнатах прохолоду в спекотні літні дні – сміливо встановлюйте ролети. Також, якщо є ризик пошкодження скла через ураганний вітер – ролети стануть оптимальним вибором.

2

  1. Боїтеся вандалізму?

Якщо ви живете у «кримінальному» районі, де у вікно можуть кинути пляшку або камінь, тоді для захисту вашого будинку підійдуть ролети. Вони захистять не лише квартиру, а й саме вікно, тому не доведеться розорятися на недешевий ремонт. Фактично, їх можна використовувати і як жалюзі, захищаючись від сторонніх поглядів, яскравого світла ліхтарів і т.д.

 

  1. Чи маєте дітей, які грають на вікнах?

Ґрати убережуть малюків від падіння з вікна, якщо у вас низькі підвіконня і ви живете на високому поверсі. Щоправда, відзначимо, що сьогодні у продажу представлені декоративні ґрати, що встановлюються зсередини отвору спеціально для захисту малюків.

3

  1. Чи часто ви любуєтеся видом з вікна?

Якщо так, то питання, що краще — ролети або решітки, відпадає саме собою. Навряд чи ви захочете псувати краєвид ґратами, нехай навіть із фігурними малюнками.

 

  1. Чи потрібно дотримуватися вимог пожежної безпеки?

У громадських будинках важливо передбачити можливість евакуації через віконні отвори на першому поверсі. Це означає, що на вікнах з ґратами мають бути встановлені замки, що ще більше знижує їхню надійність. Тим часом, при виникненні небезпеки, на відкриття решітки все одно знадобиться набагато більше часу, ніж на підняття рольставни.

 

  1.  Для вас важливо, щоб приміщення переглядалося з вулиці?

Бутики, автомобільні салони, торгові центри, банки раніше воліли встановлювати ґрати, щоб навіть коли заклади закриті, перехожі могли розглядати вітрини. Ролети такої можливості не дають. Щоправда, є вдале альтернативне рішення — ролетні ґрати. Вони також перевершують звичайні метиалічні за протизламними характеристиками, при цьому вітрини «працюють» навіть увечері та вночі.


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів