Хвіртка для приватного будинку

Хвіртка для приватного будинку - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Перше, що бачать Ваші гості, відвідуючи заміський будинок – це хвіртка та в’їзна брама. Саме вони справляють перше враження не лише про приватні володіння, а й про господарів будинку. Хвіртка дуже важливий елемент, що доповнює ворота та паркан, а також найчастіше використовується конструкція огорожі території. А тому вибір такого виробу повинен бути максимально відповідальним, адже крім естетичного задоволення виріб повинен мати практичність і надійність.

Сьогоднішній ринок пропонує безліч варіантів виконання такої нехитрої конструкції як хвіртка. І цей факт робить вибір ще складнішим, тому що форми, дизайн, стиль та матеріали виготовлення змушують розбігатися очі. Головне пам’ятати, що хвіртка є частиною огорожі, яка обмежує вхід на територію, отже, її якість повинна відповідати такій функції.

Вибір хвіртки

Першою вимогою до хвіртки, як ми вже писали вище, є якість, довговічність та надійність. Металеві хвіртки мають всі ці якості, а також є лідерами з безпеки таких виробів. Ще однією значною перевагою таких конструкцій є можливість вибору різноманітного дизайну та стилю виробів. Здається, вибір очевидний, але не тут було…

Металеві хвіртки діляться на безліч різних типів, що володіють різним рівнем захисту, надійності та естетичності. Ось кілька найпопулярніших моделей металевих хвірток:

  • Калітки зі звареної сітки або сітки-рабиця.

Така огорожа добре проглядається, тому підійде для заміських територій, що потребують такого функціонування хвіртки. Прикладом може бути нерухомість, що продається, або спрощення завдань охоронних організацій, що працюють на території.

Такий виріб буде доречним якщо: решта огорожі виготовлена ​​з такого ж матеріалу (сітка-рабиця, зварна сітка), для тимчасового огородження території, при необхідності повної видимості території ділянки, відсутність важливості зовнішньої привабливості виробів.

  • Калітки з профнастилу

Такі конструкції відрізняються своїм привабливим зовнішнім виглядом та відносно не дорогою ціновою політикою. Вироби добре обмежують видимість території ділянки, а також досить прості у монтажі.

Конструкції профнастилу допоможуть повністю закрити територію від сторонніх людей і забезпечать достатній рівень надійності.

  • Калітки металеві

Дані моделі мають високу якість, відмінний рівень надійності та безпеки. Ціновий сегмент таких виробів не дуже високий, тому металеві зварні конструкції є відмінним вибором мінімальних витрат. Зварні хвіртки можна придбати як готового зразка, так і замовити виготовлення виробу за індивідуальним ескізом.

Конструкції таких виробів здатні підкреслити екстер’єр практично будь-якого виду, тим самим створюючи цілісну загальну картину, а надійність хвіртки ще не раз порадує її власників.

  • Хвіртка ковано-зварена.

Естетика та оформлення даних моделей металевих хвірток у поєднанні з хорошими функціональними можливостями, якістю та надійністю виробів роблять такі конструкції дуже популярними. Ковано-зварні хвіртки можна придбати як готового зразка, так і замовити індивідуальне виготовлення за ескізом.

Така хвіртка стане оптимальним варіантом якщо: ковані фрагменти хвіртки поєднуються з фрагментами оформлення будинку, якість виробу має бути на висоті, а його надійність відповідатиме всім вимогам безпеки.

  • Хвіртка кована.

Такі моделі вважаються витвором мистецтва, адже крім високих функціональних можливостей їхня стилістика та дизайн просто неймовірні. Ціна таких конструкцій залежить від виду кування (механічний або ручний).

Такі вироби підійдуть для територій, чиї власники хочуть мати справжню ексклюзивну хвіртку, єдину у своєму екземплярі або отримати якісну конструкцію, що має привабливий зовнішній вигляд незалежно від вартості виробів.

При виборі якісної хвіртки краще визначиться одразу для яких цілей цей виріб потрібно саме Вам і які функції він має виконувати. Виходячи з даних відомостей, можна буде здійснювати підрахунок цінової політики, на яку Ви розраховуєте, а також вибирати варіанти відповідного стилістичного рішення.


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів