Коли якість понад ціни: вибираємо автоматику для воріт

Коли якість понад ціни: вибираємо автоматику для воріт - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Зі зростанням іноземної валюти, до якої прив’язаний майже кожен товар, перед покупцем стоїть вибір: дешевше чи якісніше? Деякі йдуть легким методом – вибирають найдешевший продукт, не розглядаючи його плюси та мінуси. А хтось упевнений у тому, що, купуючи найдорожчий товар із категорії, забезпечить себе якістю.

Якщо говорити про автоматику для воріт – існує великий вибір, який може заплутати клієнта. У цій статті ми допоможемо роз’яснити, що не завжди дороге придбання задовольнить вас на 100%, а також про оптимальний варіант, який позиціонує себе на ринку як доступну якість.

Автоматика AN-motors підходить для будь-яких воріт: промислових, гаражних, відкатних, орних, а також виробляє шлагбауми та аксесуари.

Обов’язковими елементами комплекту автоматики є електричні приводи, система керування та безпеки. Для додаткового захисту можна придбати фотоелементи, а для зручності пульти дистанційного керування та сигнальні лампи.

Рішення для гаражних воріт

Коли якість понад ціни: вибираємо автоматику для воріт - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

Сьогодні комфорт є невід’ємною частиною нашого життя, тому ми намагаємося автоматизувати все, що може робити дії без нас.

Приводи мають комплекс переваг – надійна фіксація всіх елементів, зручна заміна деталей, якісні комплектуючі, максимально швидке програмування, налаштування та діагностика, а також потужний мотор-редуктор. Автоматизація можлива для гаражних воріт до 16 м ².

Це оптимальний варіант для тривалої експлуатації та повсякденної зручності.

Відкатні та розпашні ворота

Особливо в погану погоду відкривати вручну в’їзна брама бажання пропадає. Тут приходять на допомогу приводу AN-motors для відкатних та розпашних воріт.

Корисна властивість автоматики – її можна встановлювати вже готові ворота. Навіть якщо ви раніше вибрали ручне управління, то згодом можна придбати автоматику для вашої в’їзної брами.

Коли якість понад ціни: вибираємо автоматику для воріт - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

Для воріт відкатних існують широкі функціональні можливості: їх можна використовувати як в особистих цілях, так і в промисловій діяльності (вага воріт може коливатися до 2000 кг, а продуктивність від 25% до 75%). Така автоматика дозволить воротам точно виконувати функції відкрито/закрито, що створює додаткову герметичність.

Для захисту від несанкціонованого розтину на відкатні ворота встановлюється редуктор із самоблокуванням, який не дасть зловмисникам увійти на приватну територію.

Автоматика для воріт також пропонує великий ряд можливостей. Функція виявлення перешкод при закритті/відкритті забезпечує зручність використання. Також є можливість механічного розблокування, що за потреби дозволяє переміщати стулки вручну.

Коли якість понад ціни: вибираємо автоматику для воріт - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

Граничні температури експлуатації автоматики коливаються від -25 ° С до +60 ° С при живленні 230 В/50 Гц.

Для великої сім’ї актуальним є питання безпеки дітей. AN-motors пропонує підвищити ефективність захисту з фотоелементами, які на момент зупинять ворота при появі перешкоди.

Завдяки регулярним тестам та випробуванням, якість тільки покращується – створюються нові елементи, які роблять наше життя комфортнішим, надійнішим та безпечнішим.

Вибираючи автоматику звертайте увагу на якісні комплектуючі, а також на захисні функції, адже крім комфорту ви набуваєте і безпеки не тільки для вашого майна, але і для свого життя.


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів