Команда ВСВ-ГРУП

Інше
Команда ВСВ-ГРУП - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Всі співробітники компанії ВСВ-ГРУП – це професіонали своєї справи. Ми не один рік формували свою команду, яка працює як єдиний злагоджений механізм. Кожен менеджер – це гвинтик цього механізму. Хороший сервіс народжується від рівня професіоналізму та любові до роботи. Ми цінуємо те, з яким  завзяттям наша команда ставиться до роботи.

Наша команда

Не будемо таїти і скажемо відверто … Саме до такого результату ми прагнули від початку. Нам було важливо бачити віддачу наших співробітників своїй  справі та бізнесу. Завдяки згуртованості нам вдається ефективно координувати всі процеси підприємства, а також розвивати його потенціал і можливості. Нам не страшні зміни – ми до них готові! За роки успішної роботи висококваліфікована команда навчилася приймати і адаптуватися до динаміки ринку. І це тільки на користь Вам – нашим шановним клієнтам.

Адже менеджери вносять величезний вклад в роботу з клієнтами. Вони і трохи психологи, і трохи аналітики, а також просто люди, які щиро бажають вирішити проблему свого замовника. Хочемо відразу розвінчати міф про те, що менеджеру потрібно лише продавати продукт. Ні, менеджеру потрібно вирішувати проблему клієнта, задовольнити його потребу так, щоб він залишився задоволений! І наша команда знає як це зробити. У результаті плідної праці наших співробітників в арсеналі компанії з’явилися інноваційні високоточні рішення, які ми адаптуємо під потреби клієнтів: як в сегменті індивідуальних замовлень комірних систем, ролет та автоматики, для приватних клієнтів; так і в масштабних проєктах, які вимагають комплексного оснащення підприємств перевантажним обладнанням, промисловими воротами, стелажними системами, ПВХ-завісами та іншою необхідною продукцією.

Яким повинен бути співробітник ВСВ-ГРУП?

Раз вже торкнулися цієї теми, ми готові поділитися з Вами секретом – яким повинен бути співробітник нашої компанії.

 • Перша і головна якість – це цілеспрямованість. Наші співробітники повинні знати яких цілей вони хочуть досягти і як це зробити.
 • Друга, не менш важлива якість – це реалізація комплексного підходу до клієнта. Індивідуальний підхід до кожного покупця дозволяє нам знаходити оптимальні схеми співпраці. Наша мета – довгострокове і взаємовигідне співробітництво. Ми несемо відповідальність за результат роботи і тому повинні знати як реалізувати проєкт так, щоб клієнт залишився задоволеним нашою роботою.
 • Системне мислення – наша особливість. Ми компанія, яка цінує єдність в роботі. Нам важливо, щоб кожен наш співробітник ріс паралельно зі зростанням ВСВ-ГРУП. Коли всі разом хочуть досягти єдиного бажаного результату – це найкраща мотивація для роботи.

Мотивація – це запорука успіху

Завдяки своїм прагненням і бажанням розвиватися наші менеджери щорічно беруть участь в конкурсах від нашого партнера – ТМ АЛЮТЕХ.  У цьому місяці менеджери ВСВ-ГРУП зайняли перші місця по виконанню плану продажів продукції ТМ АЛЮТЕХ. Ми дуже пишаємося, що наших співробітників цінують також і наші партнери.

Ми щиро вітаємо всіх проактивних менеджерів, які прийняли цей виклик і виконали планові показники продажів в усіх напрямках:

 1. Демко Альона
 2. Собко Ірина
 3. Кушнерук Антон
 4. Шуль Павліна
 5. Борозенец Олена

Найкращий прояв якосного сервісу і професіоналізму – це результат і розвиток. Ми завжди підтримуємо співробітників у всіх починаннях і бажаннях розвиватися. Це говорить про те, що вони люблять свою роботу і компанію, що, в свою чергу, консолідує колектив краще всяких тренінгів по тімбілдінгу.

Реалізація проєктів

ВСВ-ГРУП  реалізує свої проекти в глобальному масштабі. Ми пропонуємо кращі рішення “під ключ”, що включають як комплексне проєктування систем і консультування клієнтів щодо подальшого розвитку проєкту, так і поставку, а також монтаж готових рішень. Наш інженерно-технічний відділ готовий розробити індивідуальний план вашого проєкту, а також підібрати оптимальне місце для його реалізації. Нам важливо, щоб замовник залишився задоволеним і хотів ще раз повернутися до нас за послугами. Для цього наші менеджери надають кожному першокласне обслуговування і максимальну відповідальність з нашого боку.

Що ви отримаєте від співпраці з “ВСВ-ГРУПП”:

 • професійну консультацію  і швидкий прорахунок вартості;
 • найкращі рішення для вашого проєкту;
 • постійний зв’язок
 • точне виконання взятих зобов’язань.

Ви можете розраховувати на максимальну залученість наших співробітників в процес розробки нових технологічних рішень. Вони створять універсальні способи, що дозволяють продовжити термін служби вашого обладнання. Якість нашої роботи залишається на висоті протягом багатьох років і так буде завжди!

 

 


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів