Кращі виробники автоматики для воріт

Кращі виробники автоматики для воріт - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Ворота є невід’ємною частиною і важливою складовою будь-якої приватної або виробничої території. Вони не тільки виконують своє пряме призначення ― забезпечують захист від несанкціонованого доступу на об’єкт, але і є частиною охоронної системи і захисту особистого майна. 

Сьогодні конструкція воріт несе не тільки загороджувальну функцію. Вони є естетичним предметом зовнішнього декору, що гармонійно вписується в загальний інтер’єр будівлі. Сучасні виробники і різні технології дозволяють задовольнити фантазію будь ― якого клієнта ― від зовнішньої форми і матеріалу до колірної гами і фактури. 

Останнім часом спостерігається підвищений попит на воротні конструкції, оснащенні автоматичними приводами. Така тенденція простежується як в промисловому і виробничому секторах, так і для приватних котеджів і будинків. Це цілком логічно і зрозуміло ― автоматичні моделі мають ряд позитивних характеристик і переваг. Адже в даному випадку вдало поєднуються надійність і довговічність конструкцій з практичністю і зручністю їх застосування. 

Види автоматики для воріт

Основні типи електромеханічних приводів:

 1. Лінійний тип  ― найпоширеніший варіант удосконалення розсувних воріт. Працює від приводу черв’ячного або телескопічного типу, подовжуючи або скорочуючи шток. Автоматика лінійного типу володіє достатньою потужністю, щоб забезпечити великий кут відкривання стулок. При цьому лінійний комплект безшумний в роботі, забезпечує плавність ходу і відрізняється простотою в конструкції. Функції ходу стулок зазвичай регулюються за допомогою блоку управління: уповільнення ходу в кінці циклу при відкриванні і закриванні дозволяє збільшити ресурс редуктора і його довговічність. Доступна ціна і відсутність зварювальних робіт при монтажі роблять приводи популярними і високо затребуваними моделями. Лінійні типи добре працюють як при відкриванні половинок конструкцій всередину, так і назовні, в бік вулиці.
 2. Важільний тип відрізняється неперевершеною плавністю ходу стулок і відсутністю необхідності сповільнювати їх хід в кінці циклу закривання або відкривання. Привід, як правило, складається з двох частин, які з’єднані між собою шарнірним елементом. Принцип роботи важільної конструкції нагадує роботу людської руки. Енергія, що виробляється двигуном, подається на центральний вал, який в свою чергу призводить в дію важелі, що штовхають полотно воріт. Додатковий електрозамок допоможе зробити модуль самоблокирующимся.
 3. Підземні приводи в даний час не користуються великим попитом через необхідність проведення додаткових монтажних робіт. Але якщо Ви дійсно хочете приховати від сторонніх очей всі елементи управління і отримати ідеальний зовнішній вигляд воріт, то варто зупинитися саме на приводі підземного типу. Він добре справляється з функцією відкривання і закривання конструкції в обидві сторони, практичний в роботі і добре переносить сиру і морозну погоду. Єдине, що слід передбачити заздалегідь ― облаштування монтажних підстав для полегшення доступу при подальшому обслуговуванні. 

Італійські виробники автоматики для воріт

Виробники автоматичних приводів для комірних конструкцій з Італії займають лідируюче положення на світовому ринку. Виготовлення воріт і оснащення їх висококласної автоматикою почалося на Апеннінському півострові ще 50 років тому. За роки виробництво редукторів і електродвигунів досягло лідируючого положення не тільки в Європі, але і в усьому світі. Сьогодні автоматика від італійських брендів займає перші рядки в рейтингу найбільш якісних і затребуваних товарів. 

Популярними виробниками є:

 • група компаній Came з головним офісом в Тревізо, випускає продукцію під однойменною назвою і має ряд виробничих і складальних цехів, а також торгових і сервісних центрів в Німеччині, Франції, Великобританії, Росії, Португалії, Бельгії, ОАЕ та Україні. Виробництво Came було засноване 45 років тому, як невеликий заводик на півдні Італії, і за довгі роки бездоганної роботи змогло розвинутися в бренд зі світовим ім’ям. Компанія випускає приводи для всіх типів воріт для приватного сектора і промислового призначення, а також автоматику для шлагбаумів, паркувальних і ланцюгових бар’єрів і обмежувачів, систем контролю доступу для платних парковок і автоматичних дверей. Came повністю забезпечує комплектуючими і запасними частинами сервісні центри, що важливо при подальшій експлуатації автоматики. Концерн дуже дорожить своєю репутацією, строго стежить за виробничим процесом і якістю продукції. Автоматика від Came не відноситься до бюджетних варіантом, але є гарантією бездоганної роботи протягом десятків років;
 • виробник Nice трохи поступається світовому лідеру Came і досяг успіху в різноманітті моделей автоматики на будь-який смак і гаманець. Оригінальний дизайн і зовнішня форма вигідно відрізняють італійський бренд Nice від конкурентів. До того ж, автоматика від цього виробника багатофункціональна і може бути легко інтегрована в загальну систему охорони або технологію “Розумний будинок”. Автоматичні системи поліпшують будь-яку ворітну конструкцію: відкатну, орну або секційну, незалежно від матеріалу виготовлення, форми і ваги. Виробник передбачив надійні параметри безшумності, вологостійкі, захисні Корпуси і сировину, здатне витримати як мінусові, екстремальні температури, так і жаркий вологий клімат;
 • підприємство FAAC розташоване в промисловій зоні невеликого містечка Болонья. Тут знаходиться головний офіс і завод, який виробляє приводи для автоматичних систем доступу. Автоматика від FAAC проходить ретельне тестування і удосконалення завдяки самостійним розробкам і ноу-хау компанії в області гідравліки і механіки. Дослідження в області цифрової електроніки і поліпшення технологічного процесу дозволяють виробнику FAAC залишатися в топ-списку світових лідерів. Галузевий підрозділ, розташований в Дубліні, Ірландії, займається випуском мікропроцесорних блоків, фотоелементів, кодових панелей і систем дистанційного доступу. Високий професіоналізм і незмінно високу якість гідно оцінено хорошим купівельним попитом.
 • компанія BFT заробляла авторитет серед європейських висококласних виробників з 1980 року. Маючи власні унікальні розробки, підприємство зайняло значну нішу в промисловому виготовленні бар’єрів, шлагбаумів, в’їзних воріт для різних об’єктів і автоматизованих пристроїв віддаленого управління. Бренд BFT ― це запорука якості, довговічності, можливості експлуатації в найскладніших погодних умовах і тривалий гарантійний термін з подальшим обслуговуванням. 

Німецька якість і досконалість ліній від HORMANN

Німецький концерн HORMANN був заснований в середині минулого століття як невелике підприємство з виготовлення гаражних воріт.  Модель Berry викликала справжній фурор на європейському ринку, що сприяло стрімкому зростанню і розвитку виробництва. HORMANN ― справжній сімейний бізнес, яким керує вже четвертий представник династії Херманів. Основним стимулом і філософією компанії є задоволення бажань споживачів в добротному і практичному товарі. HORMANN стверджує, що його товари будуть використовуватися кількома поколіннями.

На сьогоднішній день концерн значно розширив свої виробничі потужності і обзавівся заводами по всій Європі, Америці та Росії. Крім класичних моделей, HORMANN випускає швидкісні і рулонні ворота, двері міжкімнатні та вхідні, вогнестійкі перегородки, а також автоматичні приводи для комплектації своєї основної продукції. Оснащення комірних конструкцій продумано до найдрібніших деталей з точки зору комфорту і зручності користувача. Пристрої також мають високий коефіцієнт опірності до злому ― ексклюзивний захист від піддомкрачування. Продукція піддається жорстоким випробуванням в умовах, наближених до реальних, включаючи кліматичні зміни.

Відомий бренд Алютех ― лідер білоруської промисловості

Найбільший холдинг “Алютех” республіки Білорусь вже багато років випускає продукцію під брендом ALUTECH для житлового сектора і бізнесу:

 • ролетні системи, рольставні та Захисні жалюзі (пенонаповнені та/або з екструдованого профілю);
 • ролетні ворота і декоративні решітки для магазинів і бутиків;
 • різні воротні конструкції (орні. швидкісні, відкатні, поворотно-підйомні);
 • автоматичні шлагбауми з високою пропускною здатністю;
 • автоматику і системи віддаленого контролю доступу.

Компанія ALUTECH пропонує як окремі позиції товарів і автоматики до замовлення, так і комплексні, системні рішення переобладнання всього об’єкта. Різноманітність моделей і середній ціновий сегмент роблять продукцію популярною і широко затребуваною. Вся продукція проходить сертифікацію відповідно до міжнародних вимог стандарту ISO 9001. Покупцеві приємно усвідомлювати, що будь-який товар від ALUTECH, ексклюзивний або бюджетний варіант, буде мати гарантійний термін обслуговування і відрізнятися високими експлуатаційними якостями.

Перевірені бренди автоматики економ-класу

Вибираючи привід для оснащення воріт з багатого асортименту європейських або американських виробників, не кожен може собі дозволити не звертати уваги на його вартість. Якщо Ви шукайте недорогу, але надійну модель для полегшення і управління доступом, зверніть увагу на наступних виробників:

 • DoorHan ― лідер з виробництва в’їзних конструкцій і автоматики бюджетної категорії. Головний офіс і промислові цехи розташовані в Росії, частина складальних майстерень і випробувальних центрів розміщені в Чехії та Китаї. Кожен із заводів є дистрибюторським центром в своєму регіоні і виробляє продукцію, відповідну кліматичним вимогам і специфіки території. 
 • HomeGate, Miller Technics і AN-Motors є китайськими брендовими виробниками, що працюють зі стандартами Європейського Союзу. Сертифікована продукція займає значну частину азіатського і американського ринків приводів середньої цінової категорії. Автоматика і системи дистанційного керування мають хороші показники потужності і стабільно працюють в режимі підвищених навантажень. Розгалужена мережа сервісних центрів дозволяє компаніям оперативно обслуговувати клієнтів і поставляти комплектуючі в будь-яку точку світу.

 

 


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів