Лідер продажів 2016 року – в’їзні ворота серії ADS400

Про воротні системи
Лідер продажів 2016 року – в’їзні ворота серії ADS400 - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

2016 рік тільки розпочався, а вже представив переможця серед номінацій «довіра клієнтів», «ціна-якість» та «довговічність». Попит на алюмінієві ворота відкатні серії ADS400 був і раніше, але ближче до весни клієнти почали активно вимагати саме цю серію воріт, адже їх можна використовувати і для міських будинків, дач і навіть виробництв.

На сьогоднішній день серія ADS є ексклюзивним продуктом на ринку не тільки України, а й усього світу. Кожен може підібрати ворота для себе, починаючи з кольору, закінчуючи дизайном.

Алюмінієві відкатні ворота ADS400 є преміальним продуктом за розумну ціну, які залучають Якщо простежити за процесом створення воріт – не дивуєшся, чому всім так подобається ця серія. На всіх етапах виробництва відбувається ретельна перевірка продукції, що підвищує термін експлуатації.

7 технічних переваг

  1. Висока стійкість до корозії завдяки полімеризованим алюмінієвим профілям. Термін експлуатації воріт у середньому досягне 15 років, що відповідає 25 000 рухів відкриття/закриття.
  2. Система верхнього профілю рами дозволить захистити вологи ролики, що продовжить термін експлуатації.
  3. Ролікова опора зроблена зі склонаповненого поліаміду та нейлонової рейки забезпечить безшумність та плавність відкатних воріт.
  4. Легкість – монтаж. Складання виключає фрезування профілю імпоста. Відбуваються лише свердлильні та відрізні операції, що зменшує трудовитрати при встановленні.
  5. Легкість – монтаж заповнювача. Заповнювачі встановлюються в пази рами або на раму та закріплюються гвинтами.
  6. Легкість – ремонт. При пошкодженні заповнення не потрібно демонтувати всю систему, а лише зняти профіль штапика та зняти поламаний елемент.
  7. EPDM-ущільнювач продовжує довговічність відкатних воріт. Він встановлюється між профілем штапика та заповненням, що виключає щілини.
  8. Всі елементи приховані пластиковими заглушками та кришками, що запобігає корозії та надає більш елегантного вигляду.

Головною особливістю воріт є естетичність – ви не побачите елементів кріплення на фасаді. Ще одним добрим доповненням є варіація управління. Ви можете вибрати як ручне керування, так і автоматичне з автоматикою AN-Motors або Nice. До того ж, ручне управління можна змінити на дистанційне в будь-який момент.

До дрібниць

Розглянемо детальніше дві моделі в’їзних відкатних воріт ADS400.

ELEGANT COMFORT

Ціновий діапазон

Економний варіант

Середній та високий ціновий діапазон

Розміри рами

68 мм

96 мм

Максимальні розміри ВхШ

2460х4250 мм

3210х5000 мм

Хвіртка ВхШ

  • Варіант поруч хвіртки – 1210х900 мм, 2960х1525 мм
  • Варіант вбудованої хвіртки – 2210х900 мм

Варіанти заповнення можуть бути різноманітними від сендвіч-панелей до альтернативних матеріалів. При монтажі заповнення вам можуть запропонувати найнезвичайніші варіанти.

Дуже часто в’їзні ворота використовують як парканні секції. Так ділянка набуває єдиного стилю та позбавляє від тривалих ремонтних робіт навколо будинку.

Надійна доставка

Усі комплекти поставляються у спеціальних горизонтальних упаковках. Сендвіч-панелі приховані під ДВП-упаковкою, а алюмінієві профілю оповиті повітряно-бульбашковою плівкою та дерев’яним каркасом. Щоб захистити майбутні ворота від подряпин, на торці поверхонь нанесена захисна плівка. Такі заходи безпеки особливо цінні при замовленні темніших кольорів воріт.

Компанія VSV-group є лідером з продажу та встановлення воріт серії ADS400. Тому у нас ви отримаєте якісний продукт та висококласний монтаж, а ще й корисну консультацію найкращих спеціалістів цього сегменту. Вибирайте найкраще.


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів