Наша компанія нагороджена званням «Лідер року 2017»

Інше
Наша компанія нагороджена званням «Лідер року 2017» - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

ВСВ-груп визнано «Лідером року 2017» за версією незалежного оцінювання Національного бізнес-рейтингу (за сумою місць у 4 номінаціях за основним видом діяльності КВЕД 74.10):

  • фінансово-господарська діяльність;
  • фінансові показники успішної діяльності;
  • результативність та рентабельність;
  • ділова активність, платоспроможність.

Наша компанія змогла в черговий раз довела, що завдяки ефективній діяльності, правильній побудові стратегії та наполегливій роботі всіх членів команди можна досягти звання найкращих.

ВСВ-Груп – компанія, яка пропонує своїм клієнтам встановлення автоматичних воріт, ролетних і сонцезахисних систем, ПВХ-завіс у всіх регіонах України.

Ми розширили свою дилерську мережу по країні, а також співпрацюємо з відомими брендами у сфері своєї діяльності. Щороку наш штат зростає, а клієнтська база розширюється. Саме завдяки наполегливій праці кожного із співробітників ми отримали нагороду «Лідер року 2017».

Наша компанія нагороджена званням «Лідер року 2017» - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

Як все починалося?

У 2006 році троє друзів продумували початок свого власного бізнесу. Було ухвалено рішення зайнятися продажем ПВХ-завіс. Спочатку не було ні штату співробітників, ні великого офісу, а стрічкові ПВХ-завіси вироблялися в гаражі. Але ВСВ-груп розширювала асортимент своєї продукції і напрацьовувала клієнтську базу. Робота тривала навіть під час фінансової кризи у 2008 році.

Першим великим клієнтом став м’ясопереробний завод у Білій Церкві, який замовив не тільки виготовлення ПВХ-завіс, а й секційні ворота від компанії Krispol. З цього почався новий період історії компанії. В асортименті з’явилися ворітні і ролетні системи, а фірма розпочала співпрацю з відомими брендами Krispol, Doorhan і CAME.

На третьому році штат компанії почав поступово розширюватися: з’явилися менеджери, професійні монтажники та бухгалтери. ВСВ-груп стрімко розвивається, переїжджає у великий офіс, збільшує обсяги продажів. У цей час компанія стає лідером з продажу автоматики CAME і секційних воріт Doorhan у східних регіонах України, а також розширює список своїх партнерів, до якого додаються «Алютех» і Nice.

Перший ювілей став для компанії значущим, адже в 2011 році ВСВ-Груп вперше бере участь у великій виставці будівельних матеріалів. З’являється рішення створити дилерську мережу, яка працюватиме по всій території України. Керівництво підписує договір офіційного партнера ДК «Алютех».

Це стає поштовхом задля досягнення нових вершин. Тепер штат компанії налічує вже 50 осіб. Установкою автоматики, воріт та ролет на сході країни займаються 7 бригад професійних монтажників. В асортименті з’являються нові товари, в тому числі терасні системи та сонцезахисні маркізи.

Наша компанія нагороджена званням «Лідер року 2017» - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

Спільно з партнером «Алютех» ВСВ-груп виводить на ринок України новинку — легкі та сучасні алюмінієві ворота ADS400. Дилерська мережа поступово розвивається.

Досягнення та плани на майбутнє

У 2013 році ВСВ-груп була визнана лідером з продажу секційних та в’їзних воріт ADS400 в Україні. Головний офіс компанії було вирішено відкрити в Києві, щоб бути ближче до своїх клієнтів. Вже через рік дилерська мережа ВСВ-Груп значно розширюється – налічує 10 філій по всій країні. Також відкривається шоу-рум, у якому всі бажаючі можуть ознайомитися з повною лінійкою продукції. На даний момент компанія може похвалитися такими досягненнями:

  • у дилерській мережі налічується 370 клієнтів;
  • 15 000 приватних клієнтів користувалися послугами компанії;
  • понад 1 500 великих підприємств співпрацюють із фірмою.

Компанія продовжує розширюватися, пропонуючи своїм клієнтам нові можливості. ВСВ-Груп поставила перед собою складне, але благородне завдання: стати не тільки успішною компанією, але також приносити максимальну користь кожному клієнту. Саме з цією метою було оновлено сайт, який тепер став максимально зручним і доступним. Також було запущено блог, в якому компанія описує свій асортимент і ділиться з клієнтами цікавою інформацією.

У 2016 році ВСВ-груп відсвяткувала 10 років від дня утворення. Ми можемо з впевненістю стверджувати, що стали лідерами у своїй сфері. Наша компанія є партнером понад 10 відомих світових брендів, асортимент продукції постійно зростає, а якість товарів сертифікована. Ми стали першими, хто представив на українському ринку продукцію компанії Comunello Automation, яка відрізняється високою якістю та безпекою.

Яким ми бачимо своє майбутнє? ВСВ-груп розвиватиме вже існуючі напрями, а також поступово поповнюватиме свій асортимент новою продукцією. Ми знаємо, що можемо стати ще краще!

Наша компанія нагороджена званням «Лідер року 2017» - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

Для нас почесне звання «Лідер року» – знак якості та довіри. Це додатковий стимул цілеспрямовано здійснювати свою бізнес-стратегію, виконувати зобов’язання перед партнерами та клієнтами, пропонувати продукцію, яка стає зразковою за рівнем комфорту у своїй галузі.
За 11 років існування на ринку продажу України ми сміливо можемо сказати – «Ми не боїмося труднощів»! Наша перемога – це мотивація підкорювати нові вершини, додаючи все більше новинок, яких потребує сучасне суспільство нашої країни.

Шановні друзі, партнери та клієнти, висловлюємо Вам велику подяку за довіру, професіоналізм та сприяння в отриманні гордого звання «Лідер року 2017».

Завдяки нашій спільній наполегливій праці ВСВ-Груп заслужила довіру понад 15 000 клієнтів і підтвердила своє прагнення розвиватися та досягати нових висот.

З повагою,
Керівники ТОВ “ТПК “ВСВ-Груп”
Директор Віталій Прімачек
Комерційний директор Олександр Олександр Антонюк


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів