Оптимізація терморежиму в приміщенні за допомогою ПВХ завіс

Інше
Оптимізація терморежиму в приміщенні за допомогою ПВХ завіс - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Підтримка необхідного температурного режиму у приміщеннях, що у магазинах, складах, продуктивних лініях та інших підприємствах – тягне у себе витрати великих коштів. Це зумовлено тим, що для кожної геолокації: місцезнаходження робочого персоналу, цех швидкого заморожування або зона зберігання різних побутових товарів – підходить своя необхідна температура.

Ефективні способи терморегуляції приміщень – стаття доходів Вашого підприємства

Взаємодія температури і вологості можуть як позитивно, так і негативно впливати на збереження продукції або робочого режиму підприємства в цілому. Головне завдання кожного керівника у такій ситуації: підібрати оптимальний та безпечний температурний режим для його безперебійного функціонування. Варто зазначити, що багато сучасних технологій можуть значно зменшити енергоспоживання. На жаль, більшість із них дорогі та мало ефективні. Але, серед всього цього розмаїття – все ж таки є найбільш прийнятні варіанти для Вашого бізнесу. Це ПВХ завіси!

ПВХ-штори дозволяє значно знизити (або підвищити відповідно) високі або низькі показники температури, необхідної для оптимального мікроклімату конкретних приміщень. Вони можуть розміщуватися в дверних отворах і виконувати роль внутрішніх перегородок, зберігаючи до 50% використовуваних засобів, які витрачаються на підтримку теплового режиму. Стандартні ПВХ-завіси чудово справляються із завданням термозахисту. Наприклад, їх застосування буде виправдано в приміщеннях призначених для розміщення робочого персоналу.

 

 

Ще одним прикладом можуть бути промислові об’єкти… Для забезпечення прийнятного температурного режиму великих виробничих цехів потрібно використовувати досить величезні фінансові вкладення. Крім того – застосовуване обладнання виробляє велику кількість шуму та пилу. Термоштори дозволяють уникнути перелічених проблем та зменшити їх негативний вплив.

Області використання ПВХ-завіс

Список об’єктів на яких можуть бути використані ПВХ-завіси – величезний. Ось лише деякі з них:

  • Морозильні та ходильні камери. ПВХ-завіса складається з домішок полівінілхлориду, які чудово протистоять низьким температурам, і перешкоджають виходу холоду з приміщення.
  • У косметичних та процедурних приміщеннях, завдяки здатності утримувати тепло (для комфортного перебування відвідувача, це основна функція). До того ж різні колірні відтінки, надають більш естетичного вигляду даним приміщенням.
  • Автоіндустрія. ПВХ-завіси застосовуються в даному напрямку для ізоляції окремих виробничих цехів, а також на автомийках</ span> та СТО.
  • Полівінілхлоридні завіси з функцією UV-захисту виконують функцію захисного екрану при зварювальних роботах. Даний метод дозволяє зберегти очі робочих від негативних наслідків ультрафіолету та інфрачервоного випромінювання. Крім того, вони не спалахують і забезпечують тим самим додаткову пожежну безпеку.
  •  Гіпермаркети. Термоштори – чудово поділяють склад і торговельні майданчики, не перешкоджаючи пересування персоналу з візками і зберігаючи різну температуру.

Завдяки вищезгаданим здібностям, ПВХ-завіси можуть спростити вашу діяльність і виявитися головним рішенням ваших проблем, скоротивши виробничі витрати в кілька разів.

Де можна придбати ПВХ завіси?

Низька ціна, висока якість і широка доступність для замовлення в інтернеті роблять ці завіси чудовим рішенням багатьох проблем. Крім того, маючи широкий вибір кольорів та прозорості матеріалу, вони естетично вписуються в будь-який інтер’єр різних функціональних приміщень.

Каталог компанії ВСВ-груп дозволяє покупцеві вибрати якісні завіси будь-яких колірних конфігурацій, з різною товщиною та цілим рядом додаткових характеристик. Приємних покупок)


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів