Орні ворота: що потрібно знати про їх конструкції покупцям

Орні ворота: що потрібно знати про їх конструкції покупцям - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Розстібні ворота – найпоширеніша модель і для огородження в’їзду на територію. Популярністю конструкції користуються простоту конструкції, надійність, доступну вартість. Такі ворота використовують і для приватних будинків, і для складських чи промислових об’єктів. Їх виготовляють у різних розмірах та варіантах виконання. Орні ворота відрізняються безшумністю роботи, міцністю, універсальністю і довговічністю, тому їх можна застосовувати для вирішення практично будь-яких завдань. Розберемося, з яких частин складаються конструкції, щоб було простіше зорієнтуватися при виборі конкретних моделей.

Конструктивні особливості воріт

Орні ворота мають дуже просту конструкцію – фактично, вони складаються з двох частин:

  1. Стулки. Їх роблять дві і виготовляють зазвичай із профільованої труби 60*40 або 40*40. Найбільш вдалим варіантом буде труба завтовшки 2 або 2,5 мм. На стулки навішуються петлі та встановлюється замок. Завдяки тому, що в розпашні ворота не використовується консольне обладнання, вони коштують трохи дешевше, ніж відкатні. Якщо говорити про матеріал для стулок, то найчастіше використовується міцний та довговічний метал. Як варіант можна розглядати алюмінієві або дерев’яні конструкції. Відкриватись стулки можуть всередину або назовні.
  2. Стовпи. На них стулки навішуються за допомогою петель. Найчастіше ворота кріпляться на готові стовпи із заставними, проте деякі моделі продаються із прикладними трубами, на яких вже закріплені петлі.

Щоб надати воротам естетичного вигляду, їх прикрашають різними матеріалами. Обшивка може бути виконана з таких матеріалів:

  • Розпашні ворота зі штампованої металевої фільонки.
  • Ворота з сендвіч-панелі.
  • Ворота з профнастилу.
  • Ворота з сендвіч-панелей від Алютех(Alutech) ADS400.

Ще один момент, на який варто звернути увагу, – фарба, якою покриті ворота. Найбільш надійним вважається порошкове фарбування в термокамері, проте далеко не всі виробники використовують таке обладнання. Хороших результатів дозволяє досягти багатоетапного фарбування за допомогою повітряного компресора. (Подивитися фотографії встановлених розпашних воріт у галереї).

Системи автоматичного керування воротами

Щоб користуватися брамою було зручно, можна оснастити їх автоматикою для в’їзних воріт. Виробників подібних систем на ринку дуже багато: електроприводи пропонують і російські компанії (Doorhan), і європейські та китайські (FAAC, NICE, CAME, BFT). Зазначимо, що системи автоматики для воріт коштують дорожче, ніж для відкатних. Вибираючи електропривод, зверніть увагу на температурний діапазон (потрібно, щоб автоматика стабільно працювала в найсуворіші морози) і найбільш зручний вам спосіб керування (пульт дистанційного керування, брелоки, картки і т.п.).


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів