Переходимо на темну сторону — чорний в екстер’єрі

Переходимо на темну сторону — чорний в екстер’єрі - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Хочете стильно облаштувати фасад свого будинку? Для цього не потрібно наймати команду дизайнерів! Можна власноруч грамотно скомбінувати кольори так, щоб ваш будинок мав  естетичний вигляд. З кожним роком тенденції змінюються. Більше половини клієнтів хочуть мати монохромний дизайн без “кричущих” акцентів. Тому рольставні, двері і ворота підбирають в тон обробки будинку, щоб дотримати гармонію.

Чорний — тренд сезону

Цього разу ВСВ-Груп пропонує щось нове і незвичне. Як щодо відмови від “звичних” відтінків і додати крапельку благородного чорного кольору? Перш ніж, Ви проведете паралелі з трауром і похмурістю, погляньте на чорний під іншим кутом: його можна поєднувати абсолютно з усім! Завдяки стилю хай-тек, чорний вже давно зайняв нішу “стильного кольору”. Найчастіше для архітектурних рішень у хай-теці використовують 3 кита колірної гами: чорний, білий і сірий. Виробник ТМ “Алютех” випустив новий колір для ролетних систем — чорний RAL9005. І тепер, Вам доступний весь спектр для створення сучасного дизайну.

Переходимо на темну сторону — чорний в екстер’єрі - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

Класичний графітово-чорний колір нейтральний і прекрасно гармонує з всіма можливими текстурами та іншими відтінками. Це дозволяє встановлювати такі конструкції на об’єкти будь-якого призначення — це приватний будинок, офісна будівля або комерційний об’єкт. У чорному кольорі тепер можна придбати готові вироби серії Prestige і Security, а саме:

  • профіль AR / 40N для ролет на віконно-дверні прорізи;
  • профіль AG / 77 для ролетних воріт;
  • решітчастий профіль AEG84.

Дизайнери частіше використовують чорний в своїх проєктах. Цей колір розставляє акценти між іншими кольорами. Додавши своєму фасаду “чорних ноток”, Ви отримаєте лаконічний і естетичний зовнішній вигляд будинку. Чорний виглядає гармонійно воєдино зі світлими відтінками. Крім стильного вигляду, чорні акценти підкреслюють геометричні лінії будівлі. Особливо круто такі лінії мають вигляд на будівлях громадських закладів в сучасному стилі. Перевага ролетних систем Алютех в тому, що вони практичні, довговічні і вигідні в ціні, а ще виробник регулярно оновлює колірний діапазон. Встановити ролети Prestige або Security — це правильний вибір для будь-якого архитектурного стилю. Ви отримуєте функціональність та безпеку на довгі роки.


З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?