Переваги відкатних воріт механічного типу

Про воротні системи
Переваги відкатних воріт механічного типу - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Промислові зони, міські домоволодіння та заміські будинки все частіше огорожуються саме механічними відкатними воротами. І такий стан речей цілком пояснюється списком переваг, якими володіє механічна конструкція воріт відкатних. Пропонуємо Вам ознайомитись із найвагомішими перевагами даного виробу:

Простота та надійність конструкції

Така модель воріт відноситься до найпростіших комірів воріт. А простота конструкції означає надійність виробу. Працюють такі ворота за принципом відкату одного фрагмента конструкції, саме тому модель і називається відкатною.

Незважаючи на широкий асортимент механічних відкатних воріт, найнадійнішим варіантом цієї моделі залишаються монорейкові системи. Такі конструкції складаються з напрямних рейок, що забезпечують пересування полотна воріт, роликів, які необхідні для плавності переміщення стулок і самого полотна воріт. Кожен елемент конструкції, як і повністю зібраний виріб має довгий термін служби та високі експлуатаційні дані.

Виготовляються механічні відкатні ворота з сировини, що відповідає ДСТУ, а це дає гарантію високих антикорозійних властивостей, стійкості до механічних пошкоджень та тривалого терміну служби.

Універсальна та зручна конструкція

Конструкція механічних воріт чудово підійде для огородження територій з невеликим транспортним потоком.

Через відсутність електричного механізму, що автоматизує процес відкочування воріт, дана модель по праву вважається зручною. Оскільки потреба прокладання електричного кабелю відпадає, питання пов’язані з монтажем конструкції відразу спрощуються, та й цінова політика монтажу механічної конструкції значно менша, ніж у автоматичних аналогів. Ще одним важливим плюсом механічних моделей відкатних воріт є те, що перебої з електропостачанням ніяк не вплинуть на їх функціональні можливості.

Відкатні ворота механічного типу не вимагають значних фізичних зусиль для їх відкриття або закриття, за умови, що монтаж конструкції виконаний за правилами.

Безпека

Моделі механічних воріт добре справляються з функціями безпеки. Завдяки матеріалам, які застосовуються для виготовлення конструкції, ворота мають високі показники стійкості до деформації та механічних пошкоджень. А якщо правильно розрахувати габарити просвітів, то несанкціоноване проникнення практично неможливе.

Широкий асортимент моделей

Механічні відкатні ворота мають досить велику різноманітність моделей. Так практично кожен зможе подобати собі ту модель, яка підійде не тільки за стилістичним рішенням та дизайном, але й за способами виготовлення та ціновою політикою. Кожна модель має свої особливості та характеристики: зварні ворота виступають одним з найбільш економічних варіантів, ковано-зварні огорожі представляють середній ціновий сегмент ринку, та й ковані ворота є лідерами не тільки за естетичним зовнішнім виглядом, але й за ціновою політикою таких виробів.

Цей список можна продовжувати і далі, але найголовніші критерії вибору конструкції воріт були наведені вище. Вибираючи механічні відкатні ворота, Ви вибираєте надійність, практичність та універсальність конструкції, яка ще довгий час виконуватиме свої функціональні можливості.


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів